Статті про тренажерах

НАЙАКТУАЛЬНІШІ
ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ
У ВАС НА ПОШТІ
Як вибрати орбитрек? Орбитрек - універсальний тренажер, якому немає аналогів на сьогоднішній день. Безліч моделей орбітреків на ринку спортивного обладнання відрізняються рядом функціональних характеристик, завдяки чому завжди є можливість вибору: будь це орбитрек для тренажерного залу або ж для домашнього використання. Займатися на такому тренажері можуть люди різного віку і з різними показниками ваги. Але разом з тим, для більш ефективного використання орбитрека, вибирати даний тренажер необхідно з урахуванням вікових потреб і особливостей організму. Вибираючи орбитрек, в першу чергу стає питання ціни. Так, серед орбітреків представлені тренажери різного класу, з різними функціональними можливостями, вивчивши які Ви точно будете знати, який саме тренажер Вам необхідний. Для чого необхідний орбитрек, і чому його можна назвати універсальним тренажером?
Як вибрати бігову доріжку? Бігова доріжка - це повноцінний компенсатор нестачі недостатньої кількості пройдених кілометрів на день, не кажучи вже про біг. Біг - це запорука здоров'я! Займаючись бігом, Ви можете скинути зайві кілограми, прискоривши метаболізм, поліпшити роботу серцево-судинної системи і підтримати м'язовий тонус. Але мало хто знаходить час на біг в круговороті щоденних планів на день. Крім того, кошти нашого щоденного пересування - це машини, автобуси, метро, роблять наш спосіб життя малорухливим. Заняття на біговій доріжці - це відмінний спосіб досягти бажаних результатів! Якщо Ви хочете скинути зайву вагу, або ж поліпшити м'язовий тонус і вдосконалити своє тіло, тоді за допомогою регулярних занять на біговій доріжці Ви за короткий період часу зможете отримати бажане!
Як вибрати вібромасажер? Вібромасажер впливає на організм за допомогою механічних вібрацій, завдяки яким Ви зможете досягти бажаних результатів у поліпшенні фізичної форми і загального стану здоров'я. Вібрації такого масажера сприятливо впливають на обмін речовин, кровообіг, прискорюють процес регенерації і сприяють виведенню з організму надлишку рідини. C допомогою щоденного використання вибромассажера, Ви смоделіруете фігуру і будете задоволені результатом! Вібраційний масаж впливає на проблемні зони, після чого з легкістю йдуть зайві кілограми, пропадає целюліт, а шкіра стає більш пружною.
Типи систем навантаження тренажерів Оброблять такі типи СН (системи навантаження): механічна (ремінна, колодковим), магнітна, електромагнітна (магнітна з електронним регулюванням та індукційна система навантаження). Механічна (ремінна) система навантаження - найбільш проста. У пасової СН принцип дії наступний: навколо маховика натягується ремінь і, шляхом зміни натягу, досягається зміна навантаження на маховик. У ще одному підвиді механічної СН - колодкові СН - відбувається тертя колодки про маховик. Однак в даний момент ця система вважається вже застарілою розробкою колишнього століття. Хоча колодкові - володіють великою інерційністю, а також відмінно імітують поїздку на гоночному велосипеді. Основні недоліки тренажерів з такою системою навантаження - висока гучність роботи, відсутність можливості встановити програму тренувань, простий міні-комп'ютер.
Як вибрати степпер? На сьогоднішній день споживачу пропонується безліч тренажерів для домашнього використання. Тренажери відрізняються за функціональними можливостями, ціновій політиці і мають відмінності в розмірах. Якщо Ви в пошуках компактного, недорогого, але ефективного тренажера для дому, тоді купуючи степпер - Ви робите правильний вибір. Вибираючи степпер в якості тренажера для кардиотренировок, Ви не будете мати проблем з його розміщенням в квартирі, так як він не займає багато місця. Степпер має сучасні електронні системи контролю навантаження. Даний тренажер є повноцінною заміною занять на велотренажері, так як Ви зможете спалювати рівноцінне кількість калорій.
Як вибрати фітнес станцію? Фітнес станція - це комплексна заміна тренажерному залі в одному обладнанні. Фітнес станція дозволяє виконувати різні вправи, для яких в спортивних залах використовується кілька тренажерів з впливом на різні групи м'язів. Фітнес станція - кращий тренажер для підтримки відмінної фізичної форми, збільшення м'язової маси і позбавлення від зайвої ваги. Такий тренажер стане незамінним для домашнього використання, так як кожен з членів сім'ї зможе виконувати вправи необхідні саме йому.
Універсальний фітнес тренажер у Вашому домі! Завжди виглядати неперевершено, мати відмінну фізичну форму і підкорювати чоловіків приголомшливою фігурою - ось що потрібно кожній представниці жіночої статі! Дуже часто наші бажання не співпадають з нашими можливостями. Але! Було б бажання ..., а можливість завжди знайдеться! Якщо Ви прагнете завжди виглядати ідеально і навіть претендуєте на місце прикладу для наслідувань, тоді без активних фізичних навантажень Вам ніяк не обійтися. Іноді не вистачає часу на відвідування фітнес залів, а іноді ми обмежені в засобах, але обзавестися домашнім недорогим, але максимально ефективним тренажером може кожна. Фітбол - гімнастичний м'яч, який замінить Вам повноцінне відвідування різних секцій.
Як вибрати велотренажер? Велотренажер - один з найпопулярніших кардиотренажеров. Регулярні заняття допоможуть Вам швидко скинути зайву вагу, зміцнити серцево-судинну систему і розвинути витривалість. Крім того, Вам вдасться зміцнити м'язи і підтримувати їх в тонусі. Займаючись на велотренажері, Ви зміцнюєте м'язи ніг, спини і преса, а також збільшуєте обсяг легких. Якщо Ви відчуваєте, що Вам бракує рухливості протягом дня, і це відображається як на Вашому зовнішньому вигляді (накопичення зайвих кілограмів), так і на стані здоров'я, велотренажер допоможе Вам відновити втрачене і поліпшити Вашу фізичну форму. Вибираючи велотренажер, спочатку необхідно виходити з того, яку саме мету для себе Ви ставите.
  • 096 585-73-33
  • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
  • Контакти
  • Способи доставки замовлення
  • Способи оплати замовлення
  • Дізнатися статус замовлення
  • Про компанію
  • Наші клієнти
  • Наші бренди
0
0 грн