Доріжка бігова Torneo Magic T-410

КОД ТОВАРУ: 8067
 • Доріжка бігова Torneo Magic T-410
 • Доріжка бігова Torneo Magic T-410 - Фото №2
 • Доріжка бігова Torneo Magic T-410 - Фото №3
 • Доріжка бігова Torneo Magic T-410 - Фото №4
 • Доріжка бігова Torneo Magic T-410 - Фото №5
 • Доріжка бігова Torneo Magic T-410 - Фото №6
Доріжка бігова Torneo Magic T-410
Тип: електрична. Потужність двигуна: 1,5 к.с. Швидкість руху: до 16 км / ч. Максимальна вага користувача: 110 кг. Особливості: система амортизації Elasboard Shock, складна конструкція, клавіші управління на поручнях, датчики вимірювання пульсу на рукоятках, транспортувальні ролики, підставка для аксесуарів, газові доводчики для плавного опускання бігового полотна.
Torneo
ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА
Схожі моделі!
ЦІНА:
21 799 грн
Статус: Снято с производства
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 2910 грн/МІС
ВІДГУКИ3
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 3 ОГЛЯДИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Клас
Домашня
Потужність двигуна, к.с.
1,50
Швидкість руху, км / год
16
Максимальна вага користувача, кг
110
АРТИКУЛ
T-410
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

Електрична бігова доріжка Torneo Linia T-410 з плавним зміною кута нахилу бігового полотна від 0 до 15 °. Полотно бігової доріжки приводиться в рух електромотором потужністю 1,5 к.с. Плавне регулювання швидкості дає широкі можливості вибору варіантів тренування. Електроніка дозволяє точно задати швидкість руху полотна від 1 до 16 км / год з кроком 0,2 км / год. Додаткові амортизуючі елементи дозволяють знизити ударну навантаження на суглоби, неминуче супроводжує біг. Завдяки зручній функції "Ключ безпеки", можна зупинити тренування в будь-який момент, всього лише вийнявши його з панелі. Надійна і міцна конструкція тренажера витримує вагу користувача до 110 кг.

Спеціальний датчик-пластина, розташований на поручнях тренажера, знімає показання серцевого ритму і передає їх на комп'ютер. Відсутність додаткових проводів покращує точність вимірювання пульсу в порівнянні з датчиком типу «кліпса». На поручнях також розташовані клавіші управління.

Тренувальний комп'ютер відображати широкий перелік параметрів тренування (як в скануючому режимі, так і окремо). Додатково на екрані може відображатися профіль навантаження, відповідний заданою програмою, а також інші індикатори, що дозволяють контролювати хід тренування. Комп'ютер забезпечений п'ятьма програмами тренування, кожна з яких має 3 рівня інтенсивності.

 

Додаткові функції комп'ютера:

Жироанализатор - функція, оцінює ступінь повноти користувача з урахуванням його росту, ваги і статі. У розширеному варіанті включає в себе розрахунок коефіцієнта BMI (Body Mass Index, індекс маси тіла) в умовних одиницях від 1 до 100, коефіцієнта BMR (Basal Methabolism Rate, рівень енергоспоживання спокою) в кКал, процентного вмісту жиру в організмі. Дозволяє користувачеві об'єктивно оцінювати зниження жирових відкладень у міру продовження занять на тренажері.

Фітнес-тест - функція, за швидкістю відновлення нормального значення пульсу після тренування дозволяє користувачеві об'єктивно оцінювати поліпшення стану серцево-судинної системи у міру продовження занять на тренажері. Використовується умовна шкала від 1 (відмінно) до 6 (погано).

Використання газового амортизатора дозволяє складати і розкладати бігову доріжку, не докладаючи значних зусиль. В опори тренажера вмонтовані ролики дозволяють переміщати тренажер без зайвих зусиль. Невеликі розміри дозволяють розмістити тренажер в приміщенні при нестачі площі, а мала вага - без проблем транспортувати всередині приміщення. Крім того, можливість складати тренажер в той час, коли Ви на ньому не займаєтеся, дає додаткову зручність при зберіганні.

особливості:

- система амортизації Elasboard Shock;

- складна конструкція;

- клавіші управління на поручнях;

- датчики вимірювання пульсу на рукоятках;

- транспортувальні ролики;

- підставка для аксесуарів;

- газові доводчики для плавного опускання бігового полотна.

Електрична бігова доріжка Torneo Linia T- 410 - для досягнення бажаних результатів!

Функції комп'ютера:

- час тренування;

- пройдена дистанція;

- швидкість;

- витрата калорій;

- пульс;

- профіль навантаження;

- 5 вбудованих програм тренування х 3 рівня;

- жироанализатор;

- фітнес-тест.

Характеристики:

Потужність двигуна: 1,5 к.с.

Швидкість: 1-16 км / ч.

Електричне зміна кута нахилу бігового полотна: 0-15%.

Товщина деки: 19 мм.

Максимальна вага користувача: 110 кг.  

Розмір бігової доріжки в робочому стані: 171x76x134 см.

Розмір бігової доріжки в складеному вигляді: 77x76x154см.

Розмір бігового полотна: 40x130 см.

Вага: 75 кг.


Гарантія: 18 міс. (5 років на раму).

Товар сертифікований!

Збірка тренажера * кваліфікованим фахівцем і доставка по Києву - безкоштовно!


Виробник: Torneo (Італія).

Цікавий факт: у 2010 році в ході міжнародного експерименту "Марс 500" 6 добровольців провели 520 діб в ізольованому комплексі, що імітує космічний корабель, що виконує політ на Марс і назад. Для підтримки фізичної форми екіпажу на борту використовувалися сучасні, технологічні та надійні тренажери ТМ Torneo. Таким чином, разом з «марсонавти» тренажери Torneo пройшли перевірку на міцність в екстремальних умовах - адже спочатку вони були призначені для домашнього використання в комфортних земних умовах.

Інструкція до біговій доріжці Torneo Magic T-410.

* Збірка тренажера здійснюється тільки за попереднім замовленням.


Доріжка бігова Torneo Magic T-410 купити за вигідною ціною 21 799 грн в онлайн магазині товарів для спорту terrasport.ua. Підбирайте Дитячі рюкзаки рожевого кольору, Дитячі рюкзаки червоного кольору з доставкою в Києві, а також: Харкові, Одесі, Дніпропетровську і в інших регіонах країни. Також Ви можете знайти Беговые дорожки таких торгових марок, як наприклад: Torneo в онлайн магазині Терра Спорт
Доріжка бігова Torneo Magic T-410 Доріжка бігова Torneo Magic T-410 - Фото №2 Доріжка бігова Torneo Magic T-410 - Фото №3 Доріжка бігова Torneo Magic T-410 - Фото №4 Доріжка бігова Torneo Magic T-410 - Фото №5 Доріжка бігова Torneo Magic T-410 - Фото №6

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Доріжка бігова Torneo Magic T-410"

Коментар: Всем привет! Для меня покупка беговой дорожки оказалась спонтанной. Позвонила в магазин, мне дали хорошую консультацию и заказала...:) Но тем не менее совсем не хотелось брать дешевую и простую. Хотя дешевых беговых дорожек и не бывает. Но эта оправдывает соотношение цена/качество на все 100%. Конечно, это одна из тех вещей, что самая высокая цена может быть бесконечной и тем не менее, покупкой довольна. В ней есть всё что нужно. Измерение скорости, времени, программирование забегов, вычисление показателя массы тела. Больше опций мне кажется ни к чему. Длина и ширина бегового полотна в самый раз для моих длинных ног. И уж если вы купили сей аппарат, если вы им не будете пользоваться, то только из-за вашей лени, но никак не из-за нее )
11 Декабря 2011
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Коментар: Часто занимался в Фитнесс клубах, и все-таки решился купить домой беговую дорожку. Долго выбирал модель, остановился на этой по нескольким причинам. 1-е это цена=качество самый оптимальный выбор. 2-е функциональность хорошая. 3-е отличный дизайн. Бегаем семьей уже 2-недели довольны все включая детей. Всем советую покупайте не ошибетесь.
09 Декабря 2011
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Коментар: Взяли такую две недели назад. Считаю, что для дома - это оптимальный вариант. Широкое полотно, электроподъем, тихая в работе, красивый дизайн. Многофункциональная панель, еще во всех функция не разобрались, но в процессе :) - короче вся семья довольна. Супер!
21 Сентября 2011
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ3
Екатерина
Всем привет! Для меня покупка беговой дорожки оказалась спонтанной. Позвонила в магазин, мне дали хорошую консультацию и заказала...:) Но тем не менее совсем не хотелось брать дешевую и простую. Хотя дешевых беговых дорожек и не бывает. Но эта оправдывает соотношение цена/качество на все 100%. Конечно, это одна из тех вещей, что самая высокая цена может быть бесконечной и тем не менее, покупкой довольна. В ней есть всё что нужно. Измерение скорости, времени, программирование забегов, вычисление показателя массы тела. Больше опций мне кажется ни к чему. Длина и ширина бегового полотна в самый раз для моих длинных ног. И уж если вы купили сей аппарат, если вы им не будете пользоваться, то только из-за вашей лени, но никак не из-за нее )
11 Декабря 2011
Сергей
Часто занимался в Фитнесс клубах, и все-таки решился купить домой беговую дорожку. Долго выбирал модель, остановился на этой по нескольким причинам. 1-е это цена=качество самый оптимальный выбор. 2-е функциональность хорошая. 3-е отличный дизайн. Бегаем семьей уже 2-недели довольны все включая детей. Всем советую покупайте не ошибетесь.
09 Декабря 2011
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

СХОЖІ

ВСІ Бігові доріжки

Давно мрієте зайнятися спортом? Доріжка бігова Torneo Magic T-410 буде Вашим першим кроком. В « Бігові доріжки » є все, що необхідно спортсмену. Бігові доріжки здивує Вас своєю якістю. Дорожка беговая True Alpine Runner TI1000X Envision 16 , Дорожка беговая True Alpine Runner TI1000X Envision 16 і Дорожка беговая True Alpine Runner TI1000X Envision 16 від знаменитих світових виробників 137 Ви знайдете в нашому розділі Бігові доріжки . У спортивному онлайн-магазині Терраспорт представлений величезний асортимент товарів Бігові доріжки . Замовляйте з швидкою доставкою в Харків, Одеса, Дніпро та інші міста України спортивне харчування.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
 • Контакти
 • Способи доставки замовлення
 • Способи оплати замовлення
 • Дізнатися статус замовлення
 • Про компанію
 • Наші клієнти
 • Наші бренди
0
0 грн