Оплата

Спосіб оплати будь-якого замовлення Ви вибираєте зі списку варіантів при його оформленні:

- Готівковий розрахунок (тільки Київ);
- Безготівковий розрахунок;
- Накладений платіж;

- Оплата за допомогою картки Visa або Mastercard;

- Оплата за допомогою "Покупки частинами" від Monobank;

- Оплата в кредит .

1. Готівковий розрахунок (тільки Київ)

Оплата готівкою проводиться в момент доставки замовлення. Це найпоширеніший і зручний спосіб оплати покупок.
Ви отримуєте замовлений товар і супровідну документацію, після чого передаєте
гроші співробітнику служби доставки.

2. Безготівковий розрахунок

Для фізичних та юридичних осіб: оплата проводиться згідно виставленої рахунку-фактурі у відділенні будь-якого банку України.

Рахунок-фактура є дійсною протягом 3 банківських днів, і висилається за Вашим бажанням на: факс, e-mail або поштову адресу.

Товар відпускається після зарахування грошових коштів на наш розрахунковий рахунок. Для прискорення процедури, Ви можете вислати нам копію квитанції про оплату.

 

3. Накладений платіж      

«Нова пошта» ( https://novaposhta.ua/ ). Оплата готівкою проводиться в момент отримання замовлення на складі перевізника «Нова пошта» у Вашому місті. Ви передаєте гроші співробітнику служби доставки і отримуєте замовлений товар і супровідну документацію.
За погодженням, за додаткову вартість, можлива доставка «до дверей» замовника.

В якості підтвердження домовленості між клієнтом і нашим Інтернет-магазином, необхідна обов'язкова передоплата в розмірі 10% від суми замовлення. Іншу частину грошей можна оплатити післяплатою при отриманні замовлення.

4. Оплата за допомогою картки Visa або MasterCard

Наш сайт підключений до системи безпечних електронних платежів, яка дозволяє оплачувати наші послуги з будь-яким картками Visa і MasterCard, випущеними будь-якими українськими або закордонними банками. Прийом платежів по картах Visa / MasterCard здійснюється через міжнародний процесинговий центр європейського рівня, що працює в 13 країнах.

система безпечних електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки - 3D Secure, який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернеті.

Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa "Verified by Visa" і MasterCard "MasterCardSecureCode", метою яких є надання і забезпечення безпечних і надійних методів оплати товарів і послуг в глобальній мережі Інтернет.

Більше 15 мільйонів власників карт Visa по всьому світу є активними користувачами послуги Verified by Visa при здійсненні покупок в Інтернеті. Сьогодні стандарт 3-D Secure підтримують понад 100 тисяч Інтернет-магазинів і більше 20 тисяч банків по всьому світу.

Піклуючись про надання нашим клієнтам найбільш прогресивних елементів онлайн безпеки, ми впровадили цей стандарт і на нашому сайті. Оплата за картками Visa і MasterCard тепер максимально безпечні! 

                         

5. Оплата за допомогою сервісу "Покупка частинами" від Monobank

Якщо ви є клієнтом Monobank, то вам доступна послуга "покупка частинами" без % на строк до 3 місяців (можна оформити розстрочку і на більш тривалий період, але % не будуть нараховуватися тільки на перші 3 платежі). Для того, щоб придбати товар у розстрочку, при оформленні замовлення виберіть спосіб оплати "Розстрочка Monobank" та в коментарі до замовлення вкажіть на скільки місяців бажаєте розділити оплату. Ми оформимо розстрочку і вам в додаток Monobank прийде повідомлення з умовами покупки. Необхідно уважно ознайомитися з ними і підтвердити оформлення. Все готове до відвантаження товару! (Детальніше за посиланням - https://chast.monobank.ua/)

5. Оплата в кредит

  Детальну інформацію про покупку товарів в кредит дивіться за посиланням: https://terrasport.ua/dir_tovar_v_kredit.htm

  Після оплати товару видається відповідний пакет документів:        

    Для фізичних осіб:
- рахунок-фактура (на вимогу);
- товарний чек.

  Для юридичних осіб:
- Рахунок-фактура;
- видаткова накладна;
- при необхідності копія свідоцтва платника податків, свідоцтва про реєстрацію.

 

Увага! Інтернет-магазин є технологічно складною структурою з величезною базою даних, тому, як і в будь-який інший електронній системі, іноді відбуваються збої. Ми щосили намагаємося мінімізувати їх кількість або зробити так, щоб вони не надавали клієнтам найменших незручностей. Але все ж, якщо ви зіткнетеся з якоюсь проблемою на сайті (невірна ціна, не пройшла оплата, некоректне відображення сторінок сайту і т.д.), повідомте, будь ласка, про неї нашим менеджерам або на електронну пошту admin [@] terrasport .ua.

  • 096 585-73-33
  • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
  • Контакти
  • Способи доставки замовлення
  • Способи оплати замовлення
  • Дізнатися статус замовлення
  • Про компанію
  • Наші клієнти
  • Наші бренди
0
0 грн