Про нас

Інтернет-магазин terrasport.ua створений в 2008 році ініціативною групою людей, не з чуток знають потреби спортивної індустрії. Величезний досвід нашої команди включає в себе: індивідуальні заняття багатьма видами спорту, тренерську діяльність, професійне навчання в Університеті фізкультури і спорту, створення і підтримку спортивної громадської організації, побудова з нуля мережі спортивних клубів і просто розуміння важливості здорового і повноцінного способу життя. Все це лягло в основу концепції нашого бізнесу.

 

Чому ми?

1. Підприємство, яке має фізичну адресу, а не існуюче віртуально в Інтернеті. Ви можете знайти наш пункт видачі замовлень в жвавому районі Києва в 5 хвилинах від станції метро "Позняки" (біля ТЦ "Піраміда" і "Паралель" - вул. Мишуги, 8).

2. Наш сайт розроблений фахівцями нема на безкоштовній платформі, а з урахуванням всіх вимог безпеки і зручності використання для клієнтів. Ми постійно вдосконалюємо його (ви бачите вже 4-ю версію).

3. Найширший асортимент товарів для спорту, відпочинку та активного життя, що нараховує більше 80 000 позицій! Конкурентні ціни, власний сервісний центр,   досвідчені консультанти і надійна доставка - зроблять роботу з нами найбільш приємною.

4. З огляду на наш досвід і репутацію на ринку - корпоративні клієнти довіряють нам великі проекти, наймасштабнішим з яких був шведський кемпінг на Трухановому острові в 2012 році під час чемпіонату світу з футболу (дивитися докладніше по посиланню ).

5. Ми впевнені в якості товарів, які Вам пропонуємо, тому на всі позиції надаємо особисту гарантію, не залежно від гарантії виробника: від 14 днів до 12 місяців.

 

Важливо!

Інтернет-магазин terrasport.ua перераховує частину прибутку в благодійні організації, які виступають за розвиток спорту, здорового способу життя, дбайливого ставлення до природи, а також допомагають малозабезпеченим, дітям сиротам, інвалідам, хворим ...

     

Контакти:
   
Інформація, як нас знайти і як з нами зв'язатися з будь-яких питань знаходиться на сторінці "Контакти".

 

  • 096 585-73-33
  • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
  • Контакти
  • Способи доставки замовлення
  • Способи оплати замовлення
  • Дізнатися статус замовлення
  • Про компанію
  • Наші клієнти
  • Наші бренди
0
0 грн