Гантель гексогональна прогумована Stein 15 кг

КОД ТОВАРУ: 499982
 • Гантель гексогональна прогумована Stein 15 кг
Гантель гексогональна прогумована Stein 15 кг
Гантель гексогональна прогумована Stein Шестигранні прогумовані гантелі мають прогумовані диски, що мінімізують звук, а також пошкодження обладнання та підлоги. Хромована ручка гантелі закругленої форми має насічку, що забезпечує ідеальне захоплення при виконанні вправ. < li style="text-align: justify;">шестикутна форма гантелей особливо корисна при виконанні як стандартних так і комбінованих вправ, таких як Burpees з гантелями (початкове положення вправи бурпі - упор лежачи, віджатися від підлоги, різко підтягнути коліна до грудей, прийнявши положення присідання, руки стосуються долонями підлоги і вистрибнути вгору, зробивши легкий Бавовна руками над головою. Повернутися в початкове положення. Як варіант - замість стрибка вгору, виконати стрибок вперед, відштовхуючись від підлоги двома ногами одночасно). < li style="text-align: justify;">основні характеристики, що визначають ці гантелі: максимальна стабільність і довговічність. гантельний ряд від 1 до 40 кг.
Stein
КУПИТИ
ЦІНА:
3 664 грн
Статус: Есть на складе
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 489 грн/МІС
ВІДГУКИ0
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 0 ОГЛЯДИ
АРТИКУЛ
LKDB-111-15
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

Гантель гексогональна прогумована Stein


Шестигранні прогумовані гантелі мають прогумовані диски, що мінімізують звук, а також пошкодження обладнання та підлоги.

 • Хромована ручка гантелі закругленої форми має насічку, що забезпечує ідеальне захоплення при виконанні вправ.
 • < li >шестикутна форма гантелей особливо корисна при виконанні як стандартних так і комбінованих вправ, таких як Burpees з гантелями (початкове положення вправи бурпі - упор лежачи, віджатися від підлоги, різко підтягнути коліна до грудей, прийнявши положення присідання, руки стосуються долонями підлоги і вистрибнути вгору, зробивши легкий Бавовна руками над головою. Повернутися в початкове положення. Як варіант - замість стрибка вгору, виконати стрибок вперед, відштовхуючись від підлоги двома ногами одночасно). < li >основні характеристики, що визначають ці гантелі: максимальна стабільність і довговічність.
 • гантельний ряд від 1 до 40 кг.

Гантель гексогональна прогумована Stein 15 кг підібрати і купити за реальною ціною 3 664 грн в електронному магазині спортивного інвентарю Терраспорт. Підбирайте Термоси для напоїв з пластика, Термоси для їжі з пластика з доставкою в Києві, а також: Полтаві, Чернігові, Черкасах і в інших областях України. Також замовте Профессиональные гантели таких торгових марок, як наприклад: Stein в електронному магазині Terra Sport
Гантель гексогональна прогумована Stein 15 кг

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Гантель гексогональна прогумована Stein 15 кг"

На цей товар ще немає оцінок. Будьте першими!
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ0
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

СХОЖІ

ВСІ Професійні гантелі

Давно хочете зайнятися фігурою? Гантель гексогональна прогумована Stein 15 кг допоможе почати легко. В « Професійні гантелі » є все, що Вам знадобиться. Професійні гантелі обрадує Вас своєю надійністю. Гантелі Hammer Cleverlock Dumbbell Beast, 2 х 20 кг (HM-6775) , Гантелі Hammer Cleverlock Dumbbell Beast, 2 х 20 кг (HM-6775) і Гантелі Hammer Cleverlock Dumbbell Beast, 2 х 20 кг (HM-6775) від кращих світових постачальників 4095 Ви зможете знайти в нашій лінійці Професійні гантелі . У спортивному інтернет-шопі Терраспорт представлений широкий асортимент товарів Професійні гантелі . Замовляйте з блискавичною відправкою в Полтава, Чернігів, Черкаси і інші райони України спортивний одяг.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
 • Контакти
 • Способи доставки замовлення
 • Способи оплати замовлення
 • Дізнатися статус замовлення
 • Про компанію
 • Наші клієнти
 • Наші бренди
0
0 грн