Тренажерний зал змішаного типу

КОД ТОВАРУ: 17605
  • Тренажерний зал змішаного типу
Тренажерний зал змішаного типу
Найпоширеніший тип тренажерних залів. Дані зали прекрасно підходять і жінкам і чоловікам. Заняття на силових тренажерах спрямовані на розвиток і зміцнення м'язової і м'язової систем організму. Крдіо тренажери розраховані на поліпшення функціонування дихальної та серцево-судинної систем.
ПІД ЗАКАЗ
ЦІНА:
99 999 грн
Статус: Под заказ
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 13350 грн/МІС
ВІДГУКИ1
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 1 ОГЛЯДИ
АРТИКУЛ
437-382
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

В обладнання залу цього типу входять:

- бігові доріжки ;

- орбітреки ;

- велотренажери ;

- силові тренажери ;

- силові станції ;

- шведські стінки ;

- турніки ;

- стійки і лави для жиму штанги ;

- гантелі .

Функціонал.

Найпоширеніший тип тренажерних залів. Дані зали прекрасно підходять і жінкам і чоловікам. Заняття на силових тренажерах спрямовані на розвиток і зміцнення м'язової і м'язової систем організму. Кардіо тренажери розраховані на поліпшення функціонування дихальної та серцево-судинної систем. Заняття в такому залі дозволять завжди тримати себе в прекрасній формі.

Класифікація залів змішаного типу.

Ми можемо обладнати зали цього типу для:

- приватного використання

- офісів;

- готелів;

- комерційного використання.

Для кожного класу будуть характерні певні особливості: габарити приміщення і рівень навантаження на тренажери. Від розмірів приміщення залежить кількість і вид встановлюються тренажерів. Від рівня навантаження залежить аматорські або професійні тренажери необхідно встановити.

У всіх питаннях Вам допоможуть розібратися наші фахівці.

Порада від terrasport.

Зал даного типу відмінно підходить для обладнання готелів і комерційного використання. Для облаштування такого залу вірним буде установка тренажерів з ухилом на силову складову для роботи зі снарядами. Наприклад, ставимо дві бігові доріжки або орбитрека і два велотренажера. Далі йде як мінімум одна лава для жиму штанги, стійка з гантелями і шведська стінка. Також необхідно поставити силову станцію і вузькоспрямовані силові тренажери. Таким чином, доріжки і велотренажери будуть служити відмінним розігрівом перед силовими тренуваннями. Гантелі, штанга і шведська стінка дозволить займатися як чоловікам, так і жінкам. А любителям силових вправ припадуть до смаку тренажери і силова станція.


Тренажерний зал змішаного типу купити за вигідною ціною 99 999 грн в магазині товарів для спорту Терра Спорт. Підбирайте Телескопічіскіе карбонові вудилища, Фідерні карбонові вудилища з доставкою в Києві, а також: Харкові, Одесі, Дніпропетровську і в інших областях країни. Також Ви можете знайти Спортзал под ключ таких торгових марок, як наприклад: в інтернет-магазині Терраспорт
Тренажерний зал змішаного типу

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Тренажерний зал змішаного типу"

Коментар: Просто всё роде-бы понятно
04 Декабря 2012
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ1
Андрей
Просто всё роде-бы понятно
04 Декабря 2012
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

Давно мрієте зайнятися спортом? Тренажерний зал змішаного типу буде Вашим першим кроком. В « Спортзал під ключ » є все, що необхідно спортсмену. Спортзал під ключ здивує Вас своєю якістю. Зал для групових занять , Зал для групових занять і Зал для групових занять від знаменитих світових виробників 2618 Ви знайдете в нашому розділі Спортзал під ключ . У спортивному онлайн-магазині Терраспорт представлений величезний асортимент товарів Спортзал під ключ . Замовляйте з швидкою доставкою в Харків, Одеса, Дніпро та інші міста України спортивне харчування.
  • 096 585-73-33
  • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
  • Контакти
  • Способи доставки замовлення
  • Способи оплати замовлення
  • Дізнатися статус замовлення
  • Про компанію
  • Наші клієнти
  • Наші бренди
0
0 грн