Сьогодні в містах все частіше відкриваються тренажерні зали, що закликають людей займатися спортом. Як правило, вони обладнані універсальними і сучасними тренажерами, спрямованими на прокачку різних м'язових груп. При цьому обов'язково повинні бути грифи для гантелей і штанг. Погодьтеся, досить важко назвати повноцінним той тренажерний зал, в якому немає грифів. Це ж дуже важливий інвентар, класика, яка завжди буде в моді. Тому, якщо їх у вас ще немає, то рекомендуємо обов'язково купити грифи для гантелей і штанг. Правда, тут може виникнути проблема. Справа в тому, що сьогодні існує велика кількість різних грифів, які використовуються для опрацювання певних груп м'язів. І щоб визначитися з тим, які саме потрібні вам, необхідно хоча б орієнтовно в них розбиратися.
Основні види грифів для штанги і гантелей: що вибрати?
Найбільш популярний на сьогодні варіант - прямий олімпійський гриф. Це класичний варіант, який широко використовується як серед любителів, так і серед професійних спортсменів. У будь-якому тренажерному залі обов'язково повинен бути такий гриф. Основні характеристики прямого олімпійського грифа:
- довжина - 2,2 м;
- макс. навантаження (вага, який можна на нього повісити) - до 320 кг;
- діаметр грифа (місце, де атлет тримається руками, тобто робоча зона) - 28 мм;
- діаметр місця для навісу млинців з боків - 50 мм;
- вага - 20 кг.
Також існує ще прямий олімпійський гриф для жінок. Головна його відмінність полягає в вазі - він менше десь на 5 кілограмів. Діаметр основної робочої зони складає 25 мм (менше на 3 мм), а довжина грифа коротше на 15-40 см. Як правило, такий гриф використовується для підготовки до змагань з важкої атлетики.
Наступний вид - пауерлифтерские гриф. Є найбільш улюбленим варіантом серед професійних спортсменів, оскільки він призначений для підняття більшої ваги - близько 500-600 кг. Стандартні олімпійські моделі з таким навантаженням не впораються, адже на відміну від них пауерлифтерские гриф мають велику довжину і жорсткість. Виготовляється він з надміцної сталі, що і дозволяє витримувати такі великі навантаження. Використовується такий гриф найчастіше в триборстві або в пауерліфтингу (звідси і назва).
Ще розрізняють універсальні грифи для тренувань будинку. Якщо займатися в тренажерному залі немає можливості (або бажання), то можна придбати такий варіант. Використовувати його можна практично для будь-якого вправи - на прокачку біцепца, дельт і ін. Основна перевага такого грифа - доступна вартість. Довжина може бути в межах від 1,25 до 2 метрів. Вага безпосередньо залежить від довжини: наприклад, гриф довжиною 2 м важить 10 кг, а завдовжки 1,25 м - 5,8 кг.
Для підйому штанги на біцепц і французького жиму лежачи використовують EZ-подібний гриф. Він підходить для людей, у яких слабкі передпліччя, і які хочуть навантажити біцепц. Що стосується характеристик, то довжина такого грифа становить 1,2 м, вага - близько 6,5 кг.
Грифи для гантелей і штанг за доступною ціною
У нас в інтернет магазині представлені грифи для штанг і гантелей всіх перерахованих вище видів. При цьому ми пропонуємо найбільш лояльні ціни на грифи для штанг і гантелей в Україні, в чому можна переконатися, почитавши відгуки або порівнявши наші умови з розцінками інших магазинів. Продаж грифів для штанг і гантелей здійснюється в режимі online, тому вивчати наш асортимент можна у зручний час. Оформляти замовлення на обраний снаряд можна з будь-якого міста (Києва, Одеси і т.д.) - досить лише вказати адресу доставки.