Як вибрати велотренажер?

Велотренажер - один з найпопулярніших кардиотренажеров. Регулярні заняття допоможуть Вам швидко скинути зайву вагу, зміцнити серцево-судинну систему і розвинути витривалість. Крім того, Вам вдасться зміцнити м'язи і підтримувати їх в тонусі. Займаючись на велотренажері, Ви зміцнюєте м'язи ніг, спини і преса, а також збільшуєте обсяг легких.
Якщо Ви відчуваєте, що Вам бракує рухливості протягом дня, і це відображається як на Вашому зовнішньому вигляді (накопичення зайвих кілограмів), так і на стані здоров'я, велотренажер допоможе Вам відновити втрачене і поліпшити Вашу фізичну форму.


Вибираючи велотренажер, спочатку необхідно виходити з того, яку саме мету для себе Ви ставите. Ефективність тренувань безпосередньо залежить не тільки від їх кількості впродовж тижня, а й від якості і функціональних можливостей обраного Вами тренажера. Ознайомившись в нашій статті з основними типами велотренажерів і їх особливостями, Ви зможете зробити правильний вибір і отримати максимум користі від регулярних тренувань!

Тип конструкції велотренажера

За типом конструкції велотренажери діляться на   вертикальні   і   горизонтальні   , Але відокремлено існують і інші види: велоергометр і велотренажер для рук.
горизонтальний велотренажер   дозволяє тренується зайняти позицію напівлежачи, зручно розмістившись на сидінні зі спинкою. Спочатку, даний тренажер створювався в медичних цілях: для реабілітації хворих. Педалі в даному типі тренажера знаходяться не під сидінням, а під кермом. Людина, яка тренується, зручно сидить в кріслі і не відчуває навантаження на спину під час тренування. Також горизонтальний тренажер сприяє мінімальному навантаженні на суглоби. Горизонтальний тренажер за своїми габаритами більше, ніж тренажер вертикальний, що не дуже зручно для використання в домашніх умовах, якщо площа приміщення невелика.


вертикальний велотренажер   - це повноцінний замінник їзди на велосипеді. Під час тренування, точно так само як під час їзди на велосипеді, задіяні м'язи ніг, рук, спини і шиї. Якщо Ви хотіли б займатися велоспортом або ж любите велопрогулянки, але катастрофічна нестача часу перешкоджає цьому, втілити свої бажання в реальність Вам допоможе вертикальний велотренажер. Даний тип менше за розміром, в порівнянні з горизонтальним велотренажером, і не займає багато місця в приміщенні.


Велотренажер для рук зовні не дуже сильно відрізняється від звичайного велотренажера. Єдина відмінність: у велотренажера для рук кермо знаходиться трохи вище, ніж у звичайного велотренажера. На рівні плечей тренується знаходяться педалі, які необхідно крутити руками. Таким чином, Ви зможете тренувати м'язи рук, плечей і спини.

 


Велоергометр - з'явився пізніше за своїх попередників, але зовні може нічим не відрізнятися від звичайного велотренажера (можлива відмінність в формі рами). Звичайний велотренажер дає середньостатистичні показники кількості витраченої енергії. Велоергометр показує абсолютне значення витраченої енергії. Велоергометри мають електромагнітну систему навантаження, а також можливість автоматичного регулювання рівня опору.


Тип навантаження велотренажера (гальмування)

механічні велотренажери   регулюються вручну. Діляться такі тренажери на два підтипи:   ремінні   і   колодкові   велотренажери.


Ремінні велотренажери.   Система навантаження таких тренажерів залежить від натягу ременя на маховик. На маховик надітий ремінь, при натягу або розслабленні якого змінюється рівень навантаження. Ремінні велотренажери працюють шумно, що є їх основним недоліком.


колодкові велотренажери   мають систему опору, як і в велосипеді. Гальмівні колодки притиснуті до маховика, і їх дія ґрунтується на опорі. Такі велотренажери стануть для Вас повноцінним замінником їзди на велосипеді, до того ж, працюють абсолютно безшумно.


 
Перераховані вище типи велотренажерів не потребують електриці і не займають багато місця.


магнітні велотренажери   вимагають підключення до електроживлення. Опір в даному типі велотренажерів створюється електромагнітами, які впливають на маховик. Навантаження регулюється величиною магнітного поля і може варіюватися. Такі велотренажери безшумні і мають плавний хід.


електромагнітні велотренажери   підключаються до мережі і створюють навантаження силою електромагнітного поля. За допомогою натискання кнопки «навантаження» змінюється сила струму, яка дозволяє зменшити або збільшити рівень навантаження.

 


Маховик - одна з найважливіших частин будь-якого велотренажера. Дуже важлива вага маховика. Чим більше вага маховика - тим якісніше тренажер. Середньостатистичний вага маховика коливається від 8 до 10 кг. Найновіші велотренажери - велоергометри - мають вагу маховика більше 10 кг!

 

Функціональні можливості

Наявність електронних датчиків (для вимірювання пульсу). Існує кілька типів електронних датчиків: провідні, бездротові і вбудовані.  
Провідні електронні датчики   - це отримання інформації про тренування і її показниках за допомогою вбудованого міні-комп'ютера. Міні-комп'ютер з кліпсою на дроті перед тренуванням одягається на вухо. За допомогою міні-комп'ютера Ви зможете контролювати такі показники тренування: пульс, швидкість, час, дистанція, калорії.


Бездротові електронні датчики   прикріплюються до тіла, найчастіше у вигляді «наплічника». Так контролюється пульс, а результат виводиться на дисплей міні-комп'ютера Вашого тренажера.


вбудовані   електронні датчики   зазвичай знаходяться в ручках велотренажера і є найзручнішими для отримання інформації про поточні показники тренування.

Максимальна вага користувача для велотренажерів зазвичай коливається від 60 до 200 кг. Невеликі велотренажери розраховані на людей вагою від 60 до 80 кг, інша група тренажерів - від 80 до 120 кг, і найбільші тренажери розраховані на вагу користувача до 200 кг!  

тренувальні програми

За допомогою регулярних занять Ви зможете досягти поставлених цілей. Але необхідно знати, як довго і як часто необхідні заняття на велотренажері саме для Вас індивідуально.
Якщо Ви хочете скинути зайву вагу, кількість Ваших тренувань повинно бути не менше, ніж 4-5 в тиждень, при частоті пульсу 60-70 ударів. Так Ви досягнете максимального результату.
Якщо Ваші тренування на велотренажері тільки почалися, і організм не звик до фізичних навантажень, обмежте кількість занять до 3 на тиждень, тривалістю не більше 30 хвилин кожне. Так Ваш організм зміцніє і буде готовий до змін. Дотримуватися таких навантажень необхідно перші 6-8 тижнів.
У дорогих моделях велотренажерів є режими, які імітують їзду в різних умовах: пересічена місцевість, гори.
Завдяки вбудованому комп'ютера велотренажера, Ви можете слідкувати за такими показниками тренування, як витрачені калорії, відстань, частота пульсу, рівень навантаження.


 
  

Звичайно, нові велотренажери надають більше можливостей. Сучасні велотренажери дають можливість не тільки отримувати максимальний ефект від тренувань, але і насолоджуватися улюбленою музикою і відео під час занять. Так, останні новинки дозволяють переглядати відео і прослуховувати музику з iPod.
Дізнавшись про функціональні можливості та особливості велотренажерів, Ви зможете зробити правильний вибір при покупці.  
Велотренажер стане для Вас улюбленим тренажером, який повністю компенсує недостатню кількість активності протягом дня. Для любителів велоспорту та велопрогулянок - це можливість в будь-який зручний час в домашніх умовах активно позайматися!

 

З усім асортиментом велотренажерів можна ознайомитися   тут .

Якщо у Вас залишилися питання, готові відповісти на них по телефону:   (044) 585-7-333.

ОТРИМУЙТЕ ЦІКАВІ ДЛЯ ВАС ОГЛЯДИ НА ПОШТУ
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

РЕКОМЕНДУЄМО

Часто задаваемые вопросы
  • 🏈 Могу ли я вернуть товар?

    В соответствии с Законом Украины «О защите прав потребителей» существуют два случая, когда Покупатель может вернуть Магазину купленный товар:
    ⚽ товар неисправен
    ⚽ товар не понравился
    Во втором случае товар подлежит возврату, если он не был в использовании, т.е. является новым (идеальное состояние, сохранены все защитные пленки, упаковка, документы) и со дня приобретения прошло не более 14 дней.

  • ⛳ Как нас найти ?

     🛣 г. Киев, ул. Мишуги, 8
    Телефоны:

     📞 +38 (044) 585-7-333
     📞 +38 (096) 585-7-333
     📞 +38 (050) 019-7-333
     📞 +38 (073) 155-7-333

  • ⚽ У Вас есть подарочные сертификаты?

     🏆Вы можете заказать подарочный сертификат номиналом:
    🎁 100 грн
    🎁 200 грн
    🎁 500 грн
    🎁 1000 грн

  • 🎾 Какие есть способы оплаты?

    💶 Наличный расчет (только Киев); 
    💶 Безналичный расчет;
    💶 Наложенный платеж; 
    💶 Оплата с помощью карты Visa или Mastercard, сервиса LiqPay или терминала Приватбанк;
    💶 Оплата с помощью Приват24;
    💶 Оплата в кредит.

  • 🏀 С какими перевозчиками Вы работаете и какие сроки доставки? 🚗

    Мы работаем с такими перевозчиками: 

    🏐 Новая почта 

    🏐 Автолюкс 

    🏐 Мост экспресс 

    🏕 Срок доставки товаров от 1 дня до 2 недель, в зависимости от выбранного Вами варианта доставки.

  • 096 585-73-33
  • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
  • Контакти
  • Способи доставки замовлення
  • Способи оплати замовлення
  • Дізнатися статус замовлення
  • Про компанію
  • Наші клієнти
  • Наші бренди
0
0 грн