Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90)

КОД ТОВАРУ: 474343
 • Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90)
 • Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90) - Фото №2
 • Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90) - Фото №3
 • Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90) - Фото №4
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90)
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 10-кілограмовий маховик створює гарну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 125 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Сидіння велотренажера регулюється по висоті та в горизонтальній площині для індивідуального налаштування, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті. Особливості: Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження. Масивний маховик вагою 10 кг забезпечує гарну плавність ходу. Консоль має РК-дисплей з синьою підсвіткою. 19 програм та 16 рівнів навантаження для повноцінного кардіотренування. Відстань від педалей до сидіння становить від 72 до 93 см.Виробник: Toorx (Італія).
Toorx
КУПИТИ
ЦІНА:
20 400 грн
Статус: Есть на складе
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 2723 грн/МІС
ВІДГУКИ0
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 0 ОГЛЯДИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Система навантаження 
електромагнітна
Максимальна вага користувача, кг
125
Вага маховика, кг
10
Рівні навантаження
16
АРТИКУЛ
SN929507
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 10-кілограмовий маховик створює гарну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 125 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Сидіння велотренажера регулюється по висоті та в горизонтальній площині для індивідуального налаштування, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.


Особливості:

 • Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
 • Масивний маховик вагою 10 кг забезпечує гарну плавність ходу.
 • Консоль має РК-дисплей з синьою підсвіткою.
 • 19 програм та 16 рівнів навантаження для повноцінного кардіотренування.
 • Відстань від педалей до сидіння становить від 72 до 93 см.


Виробник: Toorx (Італія).


Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90) купити по реально виправданою вартості 20 400 грн в інтернет каталозі товарів для спорту Терра Спорт. Купуйте Тримісні одношарові намети для пляжу, Чотиримісні двокімнатні намети з доставкою в Києві, а також: Хмельницькому, Рівне, Кропивницького і в інших містах країни. Також подивіться Велотренажеры таких брендів, як наприклад: Toorx в інтернет каталозі Терраспорт
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90) Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90) - Фото №2 Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90) - Фото №3 Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90) - Фото №4

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90)"

На цей товар ще немає оцінок. Будьте першими!
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ0
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

СХОЖІ

ВСІ Велотренажери

Давно мріяли зайнятися здоров'ям? Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90) допоможе досягти мети. В « Велотренажери » знайдеться все, що знадобиться спортсмену. Велотренажери порадує Вас високою якістю. Велотренажер HouseFit HB 8174HP , Велотренажер HouseFit HB 8174HP і Велотренажер HouseFit HB 8174HP від кращих світових брендів 142 Ви побачите в нашій категорії Велотренажери . У нашому інтернет-маркеті Terrasport представлений широкий вибір позицій Велотренажери . Оформляйте з блискавичною доставкою в Хмельницький, Рівне, Кропивницький і в будь-яке місто країни дитячий самокат.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
 • Контакти
 • Способи доставки замовлення
 • Способи оплати замовлення
 • Дізнатися статус замовлення
 • Про компанію
 • Наші клієнти
 • Наші бренди
0
0 грн