Дартс класичний 17 "Torneo TRN-DART17

КОД ТОВАРУ: 134946
 • Дартс класичний 17 "Torneo TRN-DART17
 • Дартс класичний 17 "Torneo TRN-DART17 - Фото №2
 • Дартс класичний 17 "Torneo TRN-DART17 - Фото №3
Дартс класичний 17
Тип набору: для дартсу. Комплект: мішень, дротики. Діаметр мішені: 43 см. Матеріал мішені: картон, алюміній. Кількість дротиків: 6. Матеріал дротиків: сталь, полівінілхлорид, поліетилен.
Torneo
ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА
Схожі моделі!
ЦІНА:
305 грн
Статус: Снято с производства
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 41 грн/МІС
ВІДГУКИ1
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 1 ОГЛЯДИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Діаметр
17 "(43 см)
АРТИКУЛ
TRN-DART17
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

Набір для дартсу Torneo TRN-DART17 містить мішень круглої форми і 6 дротиків з пластмасовими хвостовиками. Сектори мішені відмежовані одна від одної дротом.
Набір для дартсу Torneo TRN-DART17 відповідає всім ігровим вимогам і дає можливість відточувати навички гри.

особливості:
- для дартсу;
- мішень круглої форми;
- мішень виготовлена з міцного картону;
- металеві роздільники ігрових секторів;
- 6 дротиків з пластмасовими хвостовиками;
- повний ігровий комплект.

Характеристики:
Тип набору: для дартсу;
Комплект: мішень, дротики;
Діаметр мішені: 43 см;
Матеріал мішені: картон, алюміній;
Кількість дротиків: 6;
Матеріал дротиків: сталь, полівінілхлорид, поліетилен.

Виробник: Torneo (Тайвань).
Torneo - відомий виробник обладнання для фітнесу та спорту. Дизайн продукції здійснюються італійськими фахівцями, а виробничі підприємства розміщені на Тайвані. На європейському ринку тренажери Torneo з'явилися в кінці 1990-их, і з тих пір придбали хороший авторитет, як серед професійних спортсменів, так і серед любителів.


Дартс класичний 17 "Torneo TRN-DART17 купити за вигідною ціною 305 грн в електронному каталозі товарів для спорту Терра Спорт. Підбирайте Спальні літні мішки ковдри, Спальні зимові мішки ковдри з доставкою в Києві, а також: Харкові, Одесі, Дніпропетровську і в інших регіонах країни. Також Ви можете знайти Дартс таких торгових марок, як наприклад: Torneo в електронному каталозі Терраспорт
Дартс класичний 17 "Torneo TRN-DART17 Дартс класичний 17 "Torneo TRN-DART17 - Фото №2 Дартс класичний 17 "Torneo TRN-DART17 - Фото №3

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Дартс класичний 17 "Torneo TRN-DART17"

Переваги: Крепкая и качественная мишень, удобные дротики.
Недоліки: Не обнаружено.
Коментар: Не так давно мной был приобретен Дартс класический 17" Torneo TRN-DART17. Сделана мишень дартса из плотного и качественного картона, после активной игры не развалилась и не разлохматилась, как это частенько бывает с картонными мишенями. Разделители игровых секторов сделаны из металлической проволоки, что очень удобно и нет тогда спорных моментов в игре - не нужно спорить, куда попал дротик. Когда секторы ничем, кроме прорисовки, не разделены, как у нашей предыдущей мишени дартса, то это мешает игре, а у этого дартса, хоть он и любительский, все выполнено почти на профессиональном уровне, дротики в том числе. Дротики отличаются удобством и хорошим противовесом, что способствует увеличению точности броска. Хороший любительский дартс, приемлемая цена комплекта, быстрая доставка, рекомендую всем любителям этой игры.
28 Мая 2017
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ1
Ирина
Не так давно мной был приобретен Дартс класический 17" Torneo TRN-DART17. Сделана мишень дартса из плотного и качественного картона, после активной игры не развалилась и не разлохматилась, как это частенько бывает с картонными мишенями. Разделители игровых секторов сделаны из металлической проволоки, что очень удобно и нет тогда спорных моментов в игре - не нужно спорить, куда попал дротик. Когда секторы ничем, кроме прорисовки, не разделены, как у нашей предыдущей мишени дартса, то это мешает игре, а у этого дартса, хоть он и любительский, все выполнено почти на профессиональном уровне, дротики в том числе. Дротики отличаются удобством и хорошим противовесом, что способствует увеличению точности броска. Хороший любительский дартс, приемлемая цена комплекта, быстрая доставка, рекомендую всем любителям этой игры.
28 Мая 2017
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

СХОЖІ

ВСІ Дартс

Давно мрієте зайнятися спортом? Дартс класичний 17 "Torneo TRN-DART17 буде Вашим першим кроком. В « Дартс » є все, що необхідно спортсмену. Дартс здивує Вас своєю якістю. Дартс магнітний для гри з кришечками A002P Baili , Дартс магнітний для гри з кришечками A002P Baili і Дартс магнітний для гри з кришечками A002P Baili від знаменитих світових виробників 1249 Ви знайдете в нашому розділі Дартс . У спортивному онлайн-магазині Терраспорт представлений величезний асортимент товарів Дартс . Замовляйте з швидкою доставкою в Харків, Одеса, Дніпро та інші міста України спортивне харчування.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
 • Контакти
 • Способи доставки замовлення
 • Способи оплати замовлення
 • Дізнатися статус замовлення
 • Про компанію
 • Наші клієнти
 • Наші бренди
0
0 грн