Упори для віджимань Push Up Pro

КОД ТОВАРУ: 119
  • Упори для віджимань Push Up Pro
Упори для віджимань Push Up Pro
Хочете мати міцні біцепси, накачані груди і залізний прес? Разом з Пуш Ап Про цього легко досягти! Опори для віджимань Пуш Ап Про - саме те, що потрібно для накачування м'язів рук, плечей та живота.
Другие
ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА
Схожі моделі!
ЦІНА:
362 грн
Статус: Снято с производства
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 48 грн/МІС
ВІДГУКИ4
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 4 ОГЛЯДИ
АРТИКУЛ
FI-1611
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

Хочете мати міцні біцепси, накачані груди і залізний прес? Всесто з Пуш Ап Про цього легко досягти!

Опори для віджимань Пуш Ап Про - саме те, що потрібно для накачування м'язів рук, плечей та живота. Завдяки їм Вам не доведеться робити зайві рухи для отримання красивого і підтягнутого тіла.

Переваги Push up pro:

- м'язи рук, плечей та живота швидше накачуються і стають більш привабливими;

- завдяки тому, що Ваші руки, кисті та плечі роблять оборот на 90 градусів, навантаження на суглоби стає мінімальною. Таким чином, тренування з Пуш Ап Про максимально безпечні! Роблячи звичайні віджимання від підлоги Ви ризикуєте розтягнути Ваші кисті, зап'ястя і лікті. А опори для віджимань Пуш Ап Про допоможуть Вам виконувати ідеально вивірені віджимання, не розтягуючи суглоби.

Принцип дії опор для віджимань:

Завдяки унікальній основі   Push Up Pro заняття стануть значно ефективніше. З опорами для віджимань руки, кисті та плечі обертаються на 90 градусів, як під час удару кулаком. Вся енергія віджимань накопичується і передається в ті зони, куди Ви її напрявляются.

При цьому ніяких зайвих рухів - тільки планомірне накачування м'язів, і Ви відчуєте миттєвий ефект в біцепси, трицепсах, грудях, животі та плечах.

 

Віджимання з Пуш Ап Про засновані на спеціальних вправах військово-морського флоту - всього за 2 хвилини Ви отримуєте повноцінне тренування!

Пуш Ап Про розроблений чемпіоном світу з віджиманням Джеком Заторське.

Матеріал: пластик.

Комплектація:

- пара основ для віджимань Пуш Ап Про.

Інструкція до опор для віджимання Push Up Pro.


Упори для віджимань Push Up Pro підібрати і замовити по які завищеною вартістю 362 грн в онлайн каталозі спортивних товарів та інвентарю terrasport.ua. Підбирайте Жіночі сумки блакитного кольору, Дитячі рятувальні жилети з доставкою в Києві, а також: Ізмаїлі, Харкові, Одесі і в інших областях країни. Також Ви можете купити Упоры для отжиманий таких торгових марок, як наприклад: Другие в онлайн каталозі Терра Спорт
Упори для віджимань Push Up Pro

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Упори для віджимань Push Up Pro"

Коментар: Є в мене такі опори. Одразу зазначу - ідея і принцип роботи геніальні, проте у цьому випадку ми маємо здешевлену китайську копію оригінального товару perfect push up. В ЄС та США продаються якісні оригінальні опори для віджимань perfect push up. У мене (при вазі 100 кг.) виникали проблеми у вигляді жорсткого повороту при інтенсивному навантаженні після 6 місяціва експлуатації. Але біда в тому, що в Україні оригінальні perfect pushup фактично не продаються, проте їх можна придбати в Росії, Білорусії і навіть Казахстані javascript:PutEmo(':D')
07 Июля 2011
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Коментар: Хочу преобрести. Мне 19 лет, на протяжении 6 лет занимаюсь Ай-Кидо и РБ. Просто коменты смешние, за полтора месяца с 25 до 40?!Это просто смешно, у нас ребята которые отжимались по 15 раз, за 1,5-2 мес. достигали 50-70! Сам же за 6 мес. РБ, с 35 раз достиг 195. Просто не ленился, и ходил на турники и брусья. Было бы желание господа.
21 Февраля 2011
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Коментар: >> Хотите иметь крепкие бицепсы Хотим. Только для бицепсов надо подтягиваться, а в отжиманиях руки РАЗГИБАЮТСЯ, соответственно, работают разгибатели - ТРИЦЕПСЫ.
21 Февраля 2011
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Коментар: Какие у вас шарики в опорах пластик или металл?
24 Января 2011
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Коментар: я год назад купил их в магазине c коробкой, инструкцией... Результатом доволен.
11 Июля 2010
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Коментар: Никто не знает где их можно купить в красноярсе??
05 Марта 2010
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Коментар: Я купил опоры, и, судя по рисункам на коробке, должна прилагаться инструкция, но у меня ее нет. Вышлите, пожалуйста, инструкцию
25 Декабря 2009
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Коментар: я место опор использую гантели, тоже неплохо)
15 Октября 2009
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Коментар: Панове, мені 37 і я багато років віддав спорту (в т.ч. і професійному). Віджимання дійсно є універсальною вправою. На сьогодні я віджимаюсь для зарядки і розминки по два підходи по 135 разів і 70 (за рахунок різного положення рук). Проте, мушу признати, що за допомогою Пуш Ап Про ви краще "прокачаєте"м'язи і до того ж зміните на краще осанку (за рахунок того, що опора рук буде вище підлоги, а прогинатся на руках ви будете до підлоги).
04 Сентября 2009
Отзыв полезен? Так: 1 / Ні: 0
Коментар: Ленин, а 35 это типа круто да? :D :D :D да накачаться можно без всяких аксессуаров, надо надо токо жрать стероиды и периодически ходить в зал :))) а если хотите нормальным путем пойти и подтянуть себя, не посвящая этому тучу времени, то такого рода приспособления очень даже помогают
27 Мая 2009
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Коментар: А я без опор повысил с 25 до 35 за 2-3 недели. И больше не вижу смысла. Делаю по 2 подхода утром и вечером, грудь прокачал так, что стали "замечания" делать. Еще турник хочу поставить в саду, будет сложнее конечно. В этом деле главное системность, а все эти "штучки" развод чистой воды. С опорами без опор, главное движение и правильное питание.
26 Мая 2009
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Коментар: я за 3 месяца разогнался в отжиманиях с 30 раз до 100! не верите? ну и хрен с вами :lol: (хотя я бы тоже не поверил :lol: :lol: :lol: )
16 Мая 2009
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Коментар: Трудно отжиматься, но приятно. Лучше руки держать на специальных опорах чем на грязном полу, да и пылью дышать не приходится :roll:
03 Мая 2009
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Коментар: опоры реально тема!!! я повысил свои показатели в количестве отжиманий с 25 до 40 за 1.5 месяца! :!:
28 Ноября 2008
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Коментар: бомба
23 Ноября 2008
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ4
Андрій
Є в мене такі опори. Одразу зазначу - ідея і принцип роботи геніальні, проте у цьому випадку ми маємо здешевлену китайську копію оригінального товару perfect push up. В ЄС та США продаються якісні оригінальні опори для віджимань perfect push up. У мене (при вазі 100 кг.) виникали проблеми у вигляді жорсткого повороту при інтенсивному навантаженні після 6 місяціва експлуатації. Але біда в тому, що в Україні оригінальні perfect pushup фактично не продаються, проте їх можна придбати в Росії, Білорусії і навіть Казахстані javascript:PutEmo(':D')
07 Июля 2011
Евгений
Хочу преобрести. Мне 19 лет, на протяжении 6 лет занимаюсь Ай-Кидо и РБ. Просто коменты смешние, за полтора месяца с 25 до 40?!Это просто смешно, у нас ребята которые отжимались по 15 раз, за 1,5-2 мес. достигали 50-70! Сам же за 6 мес. РБ, с 35 раз достиг 195. Просто не ленился, и ходил на турники и брусья. Было бы желание господа.
21 Февраля 2011
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

СХОЖІ

ВСІ Упори для віджимань

Давно планували зайнятися фігурою? Упори для віджимань Push Up Pro допоможе на шляху до мети. В « Упори для віджимань » є все, що необхідно спортсмену. Упори для віджимань обрадує Вас високою якістю. Упори для віджимання Live Up Chrome Push Up Bar LS3162 , Упори для віджимання Live Up Chrome Push Up Bar LS3162 і Упори для віджимання Live Up Chrome Push Up Bar LS3162 від топових світових брендів 3298 Ви зможете побачити в нашій лінійці Упори для віджимань . У нашому інтернет-шоурумі Терраспорт представлений широкий вибір продуктів Упори для віджимань . Замовляйте з швидкою доставкою в Доставка - как было 11.21, Харків, Одеса і інші райони країни спортивне харчування.
  • 096 585-73-33
  • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
  • Контакти
  • Способи доставки замовлення
  • Способи оплати замовлення
  • Дізнатися статус замовлення
  • Про компанію
  • Наші клієнти
  • Наші бренди
0
0 грн