Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate)

КОД ТОВАРУ: 482157
 • Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate)
 • Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №2
 • Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №3
 • Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №4
 • Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №5
 • Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №6
 • Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №7
 • Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №8
 • Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №9
 • Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №10
Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate)
Доповнення до газової плити Petromax, що дозволяє готувати барбекю в іспанському стилі a la plancha. Працює у комплекті з плитою Petromax Gas Table будь-якого розміру (на одну чи дві конфорки).   На сталевій планчі можна професійно готувати делікатеси і у власному саду, і в подорожах — адже плиту Petromax Gas Table створено передовсім для пересувної кухні. Це гарне рішення для кемпінгу, дачі, рибальства, автоподорожей.   Особливості планчі Petromax Griddle Plate for Gas Table М’ясо, овочі, яйця та інші продукти смажаться прямо на металевій поверхні. Швидкий нагрів до високих температур підходить для грилювання і приготування стейків. Страви набувають золотистої скоринки, а всередині лишаються соковитими. Конструкція дозволяє смажити з малою кількістю жиру. Надлишки жиру збираються у дренажному відсіку, віддаленому від вогню, не перегріваються й не димлять. Вентиляційні отвори відводять зайве тепло, підтримуючи рівномірну температуру поверхні, щоб їжа не підгорала. На планчі поміщається кілька страв одночасно. Різні температурні зони дозволяють після приготування тримати продукти нагрітими. На відміну від гриль-решітки, викладені на планчу дрібні продукти (гриби, скибочки картоплі чи бекон) захищені від падіння у вогонь. Дві бічні ручки спрощують пересування приладу, особливо в гарячому стані. Планчу виготовлено з міцної, довговічної нержавіючої сталі. Метал стійкий до подряпин та пошкоджень, не деформується під дією високих температур і легко відмивається від нагару після використання. Дозволяє готувати хрумкі делікатеси будь-де, навіть там, де не дозволено розкладати вогонь чи немає дров для багаття. Згорнувши польову кухню, ви залишите природу такою ж недоторканою, якою її знайшли.   Характеристики Матеріали: нержавіюча сталь Габарити: 8 x 38,5 x 36,5 см Габарити у пакованні: 9 x 40 x 38 см Вага: 2,75 кг Вага у пакованні: 3,1 кг       Історія бренду почалася у 1910 році, коли берлінський винахідник Макс Грец сконструював і запустив у виробництво гасову лампу високого тиску, відому як Petromax HK500. Відтоді минуло дві світові війни й чимало революцій. Компанія змінилася: Petromax стали експертами в обладнанні для кемпінгу та гриля, створивши вичерпну колекцію посуду, портативних плит і аксесуарів. Асортимент розширився, та бренд не зрадив свого принципу — створення сучасної класики. Petromax надає нового, прогресивного звучання традиціям, які століттями панували на європейських кухнях. Енергоефективні дров’яні печі дають свободу від викопного палива. Чавунний посуд слугує поколіннями, а отже є екологічним. Кожен інструмент багатозадачний, що допомагає уникнути надмірного споживання.  Petromax розповідає про гедонізм по-німецьки. Коли задоволення приносять не лише природа і смачна їжа, а й обладнання — професійно спроєктоване й бездоганно виконане. В асортименті бренду немає нічого зайвого. Продукти доповнюють і покращують один одного, роблячи приготування на вогні безпечним, зручним та різноманітним досвідом.
Petromax
КУПИТИ
ЦІНА:
4 950 грн
Статус: Есть на складе
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 661 грн/МІС
ВІДГУКИ0
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 0 ОГЛЯДИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Тип
Піддон
АРТИКУЛ
ge-plate
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

Доповнення до газової плити Petromax, що дозволяє готувати барбекю в іспанському стилі a la plancha. Працює у комплекті з плитою Petromax Gas Table будь-якого розміру (на одну чи дві конфорки).

 

На сталевій планчі можна професійно готувати делікатеси і у власному саду, і в подорожах — адже плиту Petromax Gas Table створено передовсім для пересувної кухні. Це гарне рішення для кемпінгу, дачі, рибальства, автоподорожей.

 

Особливості планчі Petromax Griddle Plate for Gas Table
 • М’ясо, овочі, яйця та інші продукти смажаться прямо на металевій поверхні. Швидкий нагрів до високих температур підходить для грилювання і приготування стейків. Страви набувають золотистої скоринки, а всередині лишаються соковитими.
 • Конструкція дозволяє смажити з малою кількістю жиру. Надлишки жиру збираються у дренажному відсіку, віддаленому від вогню, не перегріваються й не димлять.
 • Вентиляційні отвори відводять зайве тепло, підтримуючи рівномірну температуру поверхні, щоб їжа не підгорала.
 • На планчі поміщається кілька страв одночасно. Різні температурні зони дозволяють після приготування тримати продукти нагрітими.
 • На відміну від гриль-решітки, викладені на планчу дрібні продукти (гриби, скибочки картоплі чи бекон) захищені від падіння у вогонь.
 • Дві бічні ручки спрощують пересування приладу, особливо в гарячому стані.
 • Планчу виготовлено з міцної, довговічної нержавіючої сталі. Метал стійкий до подряпин та пошкоджень, не деформується під дією високих температур і легко відмивається від нагару після використання.
 • Дозволяє готувати хрумкі делікатеси будь-де, навіть там, де не дозволено розкладати вогонь чи немає дров для багаття. Згорнувши польову кухню, ви залишите природу такою ж недоторканою, якою її знайшли.

 

Характеристики
 • Матеріали: нержавіюча сталь
 • Габарити: 8 x 38,5 x 36,5 см
 • Габарити у пакованні: 9 x 40 x 38 см
 • Вага: 2,75 кг
 • Вага у пакованні: 3,1 кг

 

 

 

Історія бренду почалася у 1910 році, коли берлінський винахідник Макс Грец сконструював і запустив у виробництво гасову лампу високого тиску, відому як Petromax HK500. Відтоді минуло дві світові війни й чимало революцій. Компанія змінилася: Petromax стали експертами в обладнанні для кемпінгу та гриля, створивши вичерпну колекцію посуду, портативних плит і аксесуарів. Асортимент розширився, та бренд не зрадив свого принципу — створення сучасної класики.

Petromax надає нового, прогресивного звучання традиціям, які століттями панували на європейських кухнях. Енергоефективні дров’яні печі дають свободу від викопного палива. Чавунний посуд слугує поколіннями, а отже є екологічним. Кожен інструмент багатозадачний, що допомагає уникнути надмірного споживання. 

Petromax розповідає про гедонізм по-німецьки. Коли задоволення приносять не лише природа і смачна їжа, а й обладнання — професійно спроєктоване й бездоганно виконане. В асортименті бренду немає нічого зайвого. Продукти доповнюють і покращують один одного, роблячи приготування на вогні безпечним, зручним та різноманітним досвідом.


Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) купити за вигідною ціною 4 950 грн в онлайн магазині товарів для спорту terrasport.ua. Підбирайте Дитячі рюкзаки рожевого кольору, Дитячі рюкзаки червоного кольору з доставкою в Києві, а також: Харкові, Одесі, Дніпропетровську і в інших регіонах країни. Також Ви можете знайти Газовые плиты и горелки таких торгових марок, як наприклад: Petromax в онлайн магазині Терра Спорт
Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №2 Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №3 Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №4 Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №5 Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №6 Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №7 Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №8 Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №9 Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) - Фото №10

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate)"

На цей товар ще немає оцінок. Будьте першими!
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ0
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

СХОЖІ

ВСІ Газові плити й пальники

Давно мрієте зайнятися спортом? Планча-гриль для газовой плиты Petromax Griddle Plate for Gas Table (ge-plate) буде Вашим першим кроком. В « Газові плити й пальники » є все, що необхідно спортсмену. Газові плити й пальники здивує Вас своєю якістю. Плита газовая портативная Fishing Roi Cyclone PG-01, желтая (951-01-Y) , Плита газовая портативная Fishing Roi Cyclone PG-01, желтая (951-01-Y) і Плита газовая портативная Fishing Roi Cyclone PG-01, желтая (951-01-Y) від знаменитих світових виробників 2746 Ви знайдете в нашому розділі Газові плити й пальники . У спортивному онлайн-магазині Терраспорт представлений величезний асортимент товарів Газові плити й пальники . Замовляйте з швидкою доставкою в Харків, Одеса, Дніпро та інші міста України спортивне харчування.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
 • Контакти
 • Способи доставки замовлення
 • Способи оплати замовлення
 • Дізнатися статус замовлення
 • Про компанію
 • Наші клієнти
 • Наші бренди
0
0 грн