Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR)

КОД ТОВАРУ: 433986
 • Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR)
 • Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №2
 • Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №3
 • Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №4
 • Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №5
 • Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №6
 • Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №7
 • Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №8
 • Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №9
Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR)
Новинка 2021 року! Намет Ferrino Lightent 2 Pro відноситься до серії ультралегких наметів Light Line. Ця модель має підвищену до 8000 мм вод. ст. водонепроникність дна намету і підійде не тільки для літніх, а й для весняно-осінніх походів, коли можливе випадання великої кількості опадів. Внутрішній намет повністю складається з москітної сітки і попередньо прикріплений до зовнішнього тенту для швидкості установки. Зовнішній тент світло-сірого кольору нагріватиметься на сонці значно менше, ніж моделі з темним тентом. Тунельна конструкція даного намету забезпечує мінімальну вагу при великому обсязі внутрішнього простору, чому сприяють заздалегідь вигнуті алюмінієві дуги. Встановлення такого намету займає мало часу і вимагатиме мінімум місця. Не дивлячись на те, що намет двошаровий і має тамбур, його вага у зборі складає всього 2,1 кг. Зовнішній тент має водозахист 3000 мм води. ст., що є цілком достатнім, щоб зберегти намет сухий усередині під час дощу. Ефективна система вентиляції Camera Air доповнена бічним вентиляційним вікном, що допоможе уникнути утворення конденсату. Чохол намету має компресійні стяжки, що дозволяє досягти компактних розмірів упакованого намету. особливості: Основні переваги тунельного намету з бічним розташуванням тамбуру - мінімальна установча площа за максимально ефективного використання внутрішнього обсягу намету. Крім того, така конструкція легша за інших і вимагає мінімум часу на встановлення. Дуги намету попередньо вигнуті таким чином, щоб забезпечити більший внутрішній об'єм намету та пофарбовані в різний колір для зручності ідентифікації під час збирання намету. Фарба нанесена шляхом анодування. Внутрішній намет кріпиться до дуг за допомогою рукавів, в які вони протягуються. Вхід до намету оснащений москітною сіткою. Конструкцією передбачено два вентиляційні вікна, розташовані в торцях намету. Система вентиляції Camera Air створює велику повітряну камеру між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом, що сприяє вільній циркуляції повітря навколо внутрішнього намету. З одного боку це позбавляє появи конденсату всередині, а з іншого боку повітря є кращим теплоізоляційним прошарком. Матеріал тенту та підлоги внутрішнього намету має триразове посилення в точках із передбачуваним збільшеним навантаженням. Посилення виконане як додаткового шару тканини високої міцності. Швидка система фіксації відтяжок досягається за рахунок застосування спеціальної фурнітури форми. Відтяжка натягується і фіксується лише одним рухом. Усередині намету передбачена об'ємна кишеня для дрібниць. Намет оснащений гачком для підвісу кемпінгового ліхтаря всередині. Чохол намету оснащений двома компресійними ременями на фастексах, має вшиту інструкцію встановлення намету та бокову кишеню для окремого розміщення кілочків та ремкомплекту. Алюмінієві кілочки мають профіль у формі шестикутника, завдяки чому підвищується стійкість на вигин та покращується фіксація на ґрунті.
Ferrino
КУПИТИ
ЦІНА:
11 799 грн
Статус: Есть на складе
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 1575 грн/МІС
ВІДГУКИ0
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 0 ОГЛЯДИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Колір
Olive Green
Місткість
3х-місцева
Кількість шарів
Двошарові
Кількість кімнат
1
Призначення
для кемпінгу
Вага, кг
5
Водостійкість тенту, мм
8000
АРТИКУЛ
SN928976
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

Новинка 2021 року! Намет Ferrino Lightent 2 Pro відноситься до серії ультралегких наметів Light Line. Ця модель має підвищену до 8000 мм вод. ст. водонепроникність дна намету і підійде не тільки для літніх, а й для весняно-осінніх походів, коли можливе випадання великої кількості опадів. Внутрішній намет повністю складається з москітної сітки і попередньо прикріплений до зовнішнього тенту для швидкості установки. Зовнішній тент світло-сірого кольору нагріватиметься на сонці значно менше, ніж моделі з темним тентом. Тунельна конструкція даного намету забезпечує мінімальну вагу при великому обсязі внутрішнього простору, чому сприяють попередньо вигнуті алюмінієві дуги. Встановлення такого намету займає мало часу і вимагатиме мінімум місця. Не дивлячись на те, що намет двошаровий і має тамбур, його вага у зборі складає всього 2,1 кг. Зовнішній тент має водозахист 3000 мм вод. ст., що є цілком достатнім, щоб зберегти намет сухий усередині під час дощу. Ефективна система вентиляції Camera Air доповнена бічним вентиляційним вікном, що допоможе уникнути утворення конденсату. Чохол намету має компресійні стяжки, що дозволяє досягти компактних розмірів упакованого намету.


особливості:

 • Основні переваги тунельного намету з бічним розташуванням тамбуру - мінімальна установча площа при максимально ефективному використанні внутрішнього обсягу намету. Крім того, така конструкція легша за інших і вимагає мінімум часу на встановлення.
 • Дуги намету попередньо вигнуті таким чином, щоб забезпечити більший внутрішній об'єм намету та пофарбовані в різний колір для зручності ідентифікації під час збирання намету. Фарба нанесена шляхом анодування.
 • Внутрішній намет кріпиться до дуг за допомогою рукавів, в які вони вдягаються.
 • Вхід до намету оснащений москітною сіткою.
 • Конструкцією передбачено два вентиляційні вікна, розташовані в торцях намету. Система вентиляції Camera Air створює велику повітряну камеру між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом, що сприяє вільній циркуляції повітря навколо внутрішнього намету. З одного боку це позбавляє появи конденсату всередині, а з іншого боку повітря є кращим теплоізоляційним прошарком.
 • Матеріал тенту та підлоги внутрішнього намету має триразове посилення в точках із передбачуваним збільшеним навантаженням. Посилення виконане як додаткового шару тканини високої міцності.
 • Швидка система фіксації відтяжок досягається за рахунок застосування спеціальної фурнітури форми. Відтяжка натягується і фіксується лише одним рухом.
 • Усередині намету передбачена об'ємна кишеня для дрібниць.
 • Намет оснащений гачком для підвісу кемпінгового ліхтаря всередині.
 • Чохол намету оснащений двома компресійними ременями на фастексах, має вшиту інструкцію встановлення намету та бокову кишеню для окремого розміщення кілочків та ремкомплекту.
 • Алюмінієві кілочки мають профіль у формі шестикутника, завдяки чому підвищується стійкість на вигин та покращується фіксація на ґрунті.

Характеристики:

  • Підлога 100% Recycled Polyester 70D, 8000 мм вод. ст.
  • Комплектація Внутрішній намет, зовнішній тент, чохол для перенесення, дуги, кілочки, відтяжки, ремкомплект
  • Колір Olive Green
  • Конструкція Двошарові
  • Місткість двомісні
  • Сезон Трисезонні

  Виробник: Ferrino (Італія)


  Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) купити за вигідною ціною 11 799 грн в електронному каталозі товарів для спорту Терра Спорт. Підбирайте Спальні літні мішки ковдри, Спальні зимові мішки ковдри з доставкою в Києві, а також: Харкові, Одесі, Дніпропетровську і в інших регіонах країни. Також Ви можете знайти Трехместные палатки таких торгових марок, як наприклад: Ferrino в електронному каталозі Терраспорт
  Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №2 Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №3 Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №4 Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №5 Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №6 Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №7 Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №8 Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) - Фото №9

  ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR)"

  На цей товар ще немає оцінок. Будьте першими!
  Відмінний
  Додати відгук
  ВІДГУКИ0
  НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

  СХОЖІ

  ВСІ Тримісні намети

  Давно мрієте зайнятися спортом? Намет тримісний Ferrino Lightent 2 Pro Olive Green (92171LOOFR) буде Вашим першим кроком. В « Тримісні намети » є все, що необхідно спортсмену. Тримісні намети здивує Вас своєю якістю. Намет тримісна High Peak Texel 3 , Намет тримісна High Peak Texel 3 і Намет тримісна High Peak Texel 3 від знаменитих світових виробників 1158 Ви знайдете в нашому розділі Тримісні намети . У спортивному онлайн-магазині Терраспорт представлений величезний асортимент товарів Тримісні намети . Замовляйте з швидкою доставкою в Харків, Одеса, Дніпро та інші міста України спортивне харчування.
  • 096 585-73-33
  • 067 501-06-06
  АКЦІЇ!
  ПОКУПЦЮ
  • Контакти
  • Способи доставки замовлення
  • Способи оплати замовлення
  • Дізнатися статус замовлення
  • Про компанію
  • Наші клієнти
  • Наші бренди
  0
  0 грн