Ножки для портативной плиты Petromax Legs for Pocket Stove, L (f-fb2)

КОД ТОВАРУ: 482152
 • Ножки для портативной плиты Petromax Legs for Pocket Stove, L (f-fb2)
 • Ножки для портативной плиты Petromax Legs for Pocket Stove, L (f-fb2) - Фото №2
Ножки для портативной плиты Petromax Legs for Pocket Stove, L (f-fb2)
Доповнення до портативної плити Petromax Pocket Stove. Набір з чотирьох сталевих опор, що підіймають плиту вище над землею.   Основні переваги: Більше повітря потрапляє на дрова знизу, крізь щілини у сталевому дні. Ефективність горіння зростає. Розпечене дно опиняється на більшій відстані від землі й гарантовано не шкодить екосистемі. На плиті з ніжками можна легально готувати навіть у національних парках. Завдяки вигнутій формі опор збільшується стійкість конструкції, особливо на нерівній поверхні.   Аксесуар виходить у двох розмірах, що відповідають розмірам плити, S та L.       Історія бренду почалася у 1910 році, коли берлінський винахідник Макс Грец сконструював і запустив у виробництво гасову лампу високого тиску, відому як Petromax HK500. Відтоді минуло дві світові війни й чимало революцій. Компанія змінилася: Petromax стали експертами в обладнанні для кемпінгу та гриля, створивши вичерпну колекцію посуду, портативних плит і аксесуарів. Асортимент розширився, та бренд не зрадив свого принципу — створення сучасної класики. Petromax надає нового, прогресивного звучання традиціям, які століттями панували на європейських кухнях. Енергоефективні дров’яні печі дають свободу від викопного палива. Чавунний посуд слугує поколіннями, а отже є екологічним. Кожен інструмент багатозадачний, що допомагає уникнути надмірного споживання.  Petromax розповідає про гедонізм по-німецьки. Коли задоволення приносять не лише природа і смачна їжа, а й обладнання — професійно спроєктоване й бездоганно виконане. В асортименті бренду немає нічого зайвого. Продукти доповнюють і покращують один одного, роблячи приготування на вогні безпечним, зручним та різноманітним досвідом.
Petromax
КУПИТИ
ЦІНА:
1 080 грн
Статус: Есть на складе
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 144 грн/МІС
ВІДГУКИ0
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 0 ОГЛЯДИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розмір
L
АРТИКУЛ
f-fb2
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

Доповнення до портативної плити Petromax Pocket Stove. Набір з чотирьох сталевих опор, що підіймають плиту вище над землею.

 

Основні переваги:

 • Більше повітря потрапляє на дрова знизу, крізь щілини у сталевому дні. Ефективність горіння зростає.
 • Розпечене дно опиняється на більшій відстані від землі й гарантовано не шкодить екосистемі. На плиті з ніжками можна легально готувати навіть у національних парках.
 • Завдяки вигнутій формі опор збільшується стійкість конструкції, особливо на нерівній поверхні.

 

Аксесуар виходить у двох розмірах, що відповідають розмірам плити, S та L.

 

 

 

Історія бренду почалася у 1910 році, коли берлінський винахідник Макс Грец сконструював і запустив у виробництво гасову лампу високого тиску, відому як Petromax HK500. Відтоді минуло дві світові війни й чимало революцій. Компанія змінилася: Petromax стали експертами в обладнанні для кемпінгу та гриля, створивши вичерпну колекцію посуду, портативних плит і аксесуарів. Асортимент розширився, та бренд не зрадив свого принципу — створення сучасної класики.

Petromax надає нового, прогресивного звучання традиціям, які століттями панували на європейських кухнях. Енергоефективні дров’яні печі дають свободу від викопного палива. Чавунний посуд слугує поколіннями, а отже є екологічним. Кожен інструмент багатозадачний, що допомагає уникнути надмірного споживання. 

Petromax розповідає про гедонізм по-німецьки. Коли задоволення приносять не лише природа і смачна їжа, а й обладнання — професійно спроєктоване й бездоганно виконане. В асортименті бренду немає нічого зайвого. Продукти доповнюють і покращують один одного, роблячи приготування на вогні безпечним, зручним та різноманітним досвідом.


Ножки для портативной плиты Petromax Legs for Pocket Stove, L (f-fb2) підібрати і купити за реальною ціною 1 080 грн в електронному магазині спортивного інвентарю Терраспорт. Підбирайте Термоси для напоїв з пластика, Термоси для їжі з пластика з доставкою в Києві, а також: Полтаві, Чернігові, Черкасах і в інших областях України. Також замовте Газовые плиты и горелки таких торгових марок, як наприклад: Petromax в електронному магазині Terra Sport
Ножки для портативной плиты Petromax Legs for Pocket Stove, L (f-fb2) Ножки для портативной плиты Petromax Legs for Pocket Stove, L (f-fb2) - Фото №2

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Ножки для портативной плиты Petromax Legs for Pocket Stove, L (f-fb2)"

На цей товар ще немає оцінок. Будьте першими!
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ0
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

СХОЖІ

ВСІ Газові плити й пальники

Давно хочете зайнятися фігурою? Ножки для портативной плиты Petromax Legs for Pocket Stove, L (f-fb2) допоможе почати легко. В « Газові плити й пальники » є все, що Вам знадобиться. Газові плити й пальники обрадує Вас своєю надійністю. Плита 1-комфорочная Елна-02П Time Eco (4820158640127) , Плита 1-комфорочная Елна-02П Time Eco (4820158640127) і Плита 1-комфорочная Елна-02П Time Eco (4820158640127) від кращих світових постачальників 2746 Ви зможете знайти в нашій лінійці Газові плити й пальники . У спортивному інтернет-шопі Терраспорт представлений широкий асортимент товарів Газові плити й пальники . Замовляйте з блискавичною відправкою в Полтава, Чернігів, Черкаси і інші райони України спортивний одяг.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
 • Контакти
 • Способи доставки замовлення
 • Способи оплати замовлення
 • Дізнатися статус замовлення
 • Про компанію
 • Наші клієнти
 • Наші бренди
0
0 грн