Матрац надувний CDRep Єдиноріг Candy Horse (FO-123867), 200см

КОД ТОВАРУ: 312297
 • Матрац надувний CDRep Єдиноріг Candy Horse (FO-123867), 200см
 • Матрац надувний CDRep Єдиноріг Candy Horse (FO-123867), 200см - Фото №2
 • Матрац надувний CDRep Єдиноріг Candy Horse (FO-123867), 200см - Фото №3
Матрац надувний CDRep Єдиноріг Candy Horse (FO-123867), 200см
Надувна платформа-матрац Єдиноріг Candy Horse 200см Незвичайне міфічна істота тепер популярна не тільки на сторінках енциклопедії, але й так само в ТОП фото в соціальних мережах. Ми підготували, для Вас можливість придбати це маленьке диво з яким Ви зможете проводити гарно час, а так само плавати, засмагати і робити популярні Фото. Загальні правила використання Існує кілька правил експлуатації надувних виробів, яких рекомендується дотримуватися на регулярній основі, а не тільки під час гарантійного терміну. Чого робити не можна: Експлуатувати виріб на нерівній поверхні, класти його на голу землю, на якій можуть бути камені, гострі гілки, уламки скла; Розміщувати поруч з багаттям, каміном або іншими джерелами активного тепла; Лягати на матрац в одязі, що містить гостру фурнітуру; Вирішувати домашнім тваринам перебувати поруч і грати з матрацом; Використовувати для чистки хімічні і абразивні засоби; Стрибати і стояти на матраці. Також в правилах експлуатації надувних виробів зазвичай вказується рекомендований температурний режим для використання. Він становить від 0 до 35 ° C. Окремо варто сказати про перший використанні вироби. Після покупки надувного ліжка і її заповнення повітрям не варто відразу приступати до експлуатації. Рекомендується залишити виріб в спокої на термін 10-12 годин, щоб переконатися в його цілісності і підтримці тиску на початковому рівні. Якщо за вказаний термін пружність надувного матраца знизилася, це може вказувати на наявність дефектів. Протягом гарантійного терміну виріб можна замінити. Навіть при дотриманні правил експлуатації надувних виробів тиск всередині них може знижуватися. У нормі це відбувається на 15-20%, що не зважає дефектом. Тобто потрібно бути готовим до того, що 1 раз в 2-3 дня матрац потрібно буде підкачати. характеристики: Матеріал: ПВХ Розмір: 200 * 105cm. вага: 1,5 кг. Температура використання: 10 до 50 градусів за Цельсієм.
CDRep
КУПИТИ
ЦІНА:
594 грн
Статус: Есть на складе
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 79 грн/МІС
ВІДГУКИ0
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 0 ОГЛЯДИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Колір
Білий
Тип
Матрац
Висота
Більше 50 см
Ширина
Більше 70 см
Довжина
Більше 180 см
Вага
До 2 кг
АРТИКУЛ
FO-123867
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

Надувна платформа-матрац Єдиноріг. Незвичайне міфічна істота тепер популярна не тільки на сторінках енциклопедії, але й так само в ТОП фото в соціальних мережах. Ми підготували, для Вас можливість придбати це маленьке диво з яким Ви зможете проводити гарно час, а так само плавати, засмагати і робити популярні Фото.
Існує кілька правил експлуатації надувних виробів, яких рекомендується дотримуватися на регулярній основі, а не тільки під час гарантійного терміну.

Окремо варто сказати про перший використанні вироби. Після покупки надувного ліжка і її заповнення повітрям не варто відразу приступати до експлуатації. Рекомендується залишити виріб в спокої на термін 10-12 годин, щоб переконатися в його цілісності і підтримці тиску на початковому рівні. Якщо за вказаний термін пружність надувного матраца знизилася, це може вказувати на наявність дефектів. Протягом гарантійного терміну виріб можна замінити.

Навіть при дотриманні правил експлуатації надувних виробів тиск всередині них може знижуватися. У нормі це відбувається на 15-20%, що не зважає дефектом. Тобто потрібно бути готовим до того, що 1 раз в 2-3 дня матрац потрібно буде підкачати.

Чого робити не можна:

 • Експлуатувати виріб на нерівній поверхні, класти його на голу землю, на якій можуть бути камені, гострі гілки, уламки скла;
 • Розміщувати поруч з багаттям, каміном або іншими джерелами активного тепла;
 • Лягати на матрац в одязі, що містить гостру фурнітуру;
 • Вирішувати домашнім тваринам перебувати поруч і грати з матрацом;
 • Використовувати для чистки хімічні і абразивні засоби;
 • Стрибати і стояти на матраці.
 • Також в правилах експлуатації надувних виробів зазвичай вказується рекомендований температурний режим для використання. Він становить від 0 до 35 ° C.

характеристики:

 • Матеріал: ПВХ
 • Розмір: 200 * 105cm.
 • вага: 1,5 кг.
 • Температура використання: 10 до 50 градусів за Цельсієм.
Виробник: CDRep


Матрац надувний CDRep Єдиноріг Candy Horse (FO-123867), 200см купити за вигідною ціною 594 грн в онлайн магазині товарів для спорту terrasport.ua. Підбирайте Дитячі рюкзаки рожевого кольору, Дитячі рюкзаки червоного кольору з доставкою в Києві, а також: Харкові, Одесі, Дніпропетровську і в інших регіонах країни. Також Ви можете знайти Матрасы, кресла, плоты таких торгових марок, як наприклад: CDRep в онлайн магазині Терра Спорт
Матрац надувний CDRep Єдиноріг Candy Horse (FO-123867), 200см Матрац надувний CDRep Єдиноріг Candy Horse (FO-123867), 200см - Фото №2 Матрац надувний CDRep Єдиноріг Candy Horse (FO-123867), 200см - Фото №3

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Матрац надувний CDRep Єдиноріг Candy Horse (FO-123867), 200см"

На цей товар ще немає оцінок. Будьте першими!
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ0
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

СХОЖІ

ВСІ Матраци, крісла, плоти

Давно мрієте зайнятися спортом? Матрац надувний CDRep Єдиноріг Candy Horse (FO-123867), 200см буде Вашим першим кроком. В « Матраци, крісла, плоти » є все, що необхідно спортсмену. Матраци, крісла, плоти здивує Вас своєю якістю. Матрац надувний односпальний Bestway 67387 (185х76х22 см) помаранчевий , Матрац надувний односпальний Bestway 67387 (185х76х22 см) помаранчевий і Матрац надувний односпальний Bestway 67387 (185х76х22 см) помаранчевий від знаменитих світових виробників 930 Ви знайдете в нашому розділі Матраци, крісла, плоти . У спортивному онлайн-магазині Терраспорт представлений величезний асортимент товарів Матраци, крісла, плоти . Замовляйте з швидкою доставкою в Харків, Одеса, Дніпро та інші міста України спортивне харчування.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
 • Контакти
 • Способи доставки замовлення
 • Способи оплати замовлення
 • Дізнатися статус замовлення
 • Про компанію
 • Наші клієнти
 • Наші бренди
0
0 грн