Протеїн Allnutrition Isolate Protein, 2000 г, Strawberry (2022-10-3016)

КОД ТОВАРУ: 539036
 • Протеїн Allnutrition Isolate Protein, 2000 г, Strawberry (2022-10-3016)
 • Протеїн Allnutrition Isolate Protein, 2000 г, Strawberry (2022-10-3016) - Фото №2
Протеїн Allnutrition Isolate Protein, 2000 г, Strawberry (2022-10-3016)
ALLNUTRITION ISOLATE PROTEIN , на відміну інших білкових добавок, набагато швидше засвоюється нашим організмом. Також варто додати, що добавки ІСБ характеризуються кращою розчинністю, ніж препарати КСБ. Це можливо завдяки обмеженню додаткових речовин, які можуть вплинути на кінцеву форму добавки після її приготування. ALLNUTRITION Isolate Protein характеризується високою біологічною цінністю (159 BV), що означає високий рівень утилізації даного білка. Це безпосередньо пов'язано з низьким вмістом жирів та вуглеводів, а простіше кажучи: ALLNUTRITION Isolate Protein містить мало жирів та вуглеводів, завдяки чому ALLNUTRITION Isolate Protein є легкозасвоюваною поживною речовиною для вашого організму. Використання ALLNUTRITION Isolate Protein задовольняє навіть найвищі потреби у білку та може бути ідеальним доповненням до їжі або навіть її заміною. ALLNUTRITION ISOLATE PROTEIN, як і інші білкові добавки, призначений для поповнення потреб у білку та контролю маси тіла. ALLNUTRITION ISOLATE PROTEIN завдяки обмеженому вмісту додаткових інгредієнтів забезпечує надходження великої кількості чистого сироваткового протеїну. Це, безперечно, важливо для фізично активних людей. Низька калорійність дозволяє ALLNUTRITION Isolate Protein нарощувати суху масу м'язів без накопичення непотрібного жиру. Завдяки багатому амінокислотному профілю, у т.ч. BCAA або L-глютамін, добавки WPI мають сильну регенеруючу дію. ALLNUTRITION Isolate Protein надзвичайно ефективно доповнює наш раціон не лише високоякісним білком, а й амінокислотними сполуками. Їхнє завдання – прискорити регенерацію та збільшити м'язову масу за рахунок посилення та прискорення анаболічних процесів. Інгредієнти, включені до формули ALLNUTRITION ISOLATE PROTEIN, не лише доповнюють наші щоденні потреби, а й підтримують наш метаболізм. Підвищення метаболізму призводить до покращення загального стану нашого здоров'я, а також призводить до ще більш високої якості результатів, досягнутих завдяки правильному харчуванню та фізичним вправам.
AllNutrition
КУПИТИ
ЦІНА:
2 755 грн
Статус: Есть на складе
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 368 грн/МІС
ВІДГУКИ0
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 0 ОГЛЯДИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Категорія 
Протеїни
Форма випуску 
Порошок
АРТИКУЛ
2022-10-3016
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

ALLNUTRITION ISOLATE PROTEIN , на відміну інших білкових добавок, набагато швидше засвоюється нашим організмом. Також варто додати, що добавки ІСБ характеризуються кращою розчинністю, ніж препарати КСБ. Це можливо завдяки обмеженню додаткових речовин, які можуть вплинути на кінцеву форму добавки після її приготування.
ALLNUTRITION Isolate Protein характеризується високою біологічною цінністю (159 BV), що означає високий рівень утилізації даного білка. Це безпосередньо пов'язано з низьким вмістом жирів та вуглеводів, а простіше кажучи: ALLNUTRITION Isolate Protein містить мало жирів та вуглеводів, завдяки чому ALLNUTRITION Isolate Protein є легкозасвоюваною поживною речовиною для вашого організму.
Використання ALLNUTRITION Isolate Protein задовольняє навіть найвищі потреби у білку та може бути ідеальним доповненням до їжі або навіть її заміною.

ALLNUTRITION ISOLATE PROTEIN, як і інші білкові добавки, призначений для поповнення потреб у білку та контролю маси тіла. ALLNUTRITION ISOLATE PROTEIN завдяки обмеженому вмісту додаткових інгредієнтів забезпечує надходження великої кількості чистого сироваткового протеїну. Це, безперечно, важливо для фізично активних людей. Низька калорійність дозволяє ALLNUTRITION Isolate Protein нарощувати суху масу м'язів без накопичення непотрібного жиру.
Завдяки багатому амінокислотному профілю, у т.ч. BCAA або L-глютамін, добавки WPI мають сильну регенеруючу дію. ALLNUTRITION Isolate Protein надзвичайно ефективно доповнює наш раціон не лише високоякісним білком, а й амінокислотними сполуками. Їхнє завдання – прискорити регенерацію та збільшити м'язову масу за рахунок посилення та прискорення анаболічних процесів.

Інгредієнти, включені до формули ALLNUTRITION ISOLATE PROTEIN, не лише доповнюють наші щоденні потреби, а й підтримують наш метаболізм. Підвищення метаболізму призводить до покращення загального стану нашого здоров'я, а також призводить до ще більш високої якості результатів, досягнутих завдяки правильному харчуванню та фізичним вправам.


Протеїн Allnutrition Isolate Protein, 2000 г, Strawberry (2022-10-3016) купити за вигідною ціною 2 755 грн в електронному каталозі товарів для спорту Терра Спорт. Підбирайте Спальні літні мішки ковдри, Спальні зимові мішки ковдри з доставкою в Києві, а також: Харкові, Одесі, Дніпропетровську і в інших регіонах країни. Також Ви можете знайти Протеины таких торгових марок, як наприклад: AllNutrition в електронному каталозі Терраспорт
Протеїн Allnutrition Isolate Protein, 2000 г, Strawberry (2022-10-3016) Протеїн Allnutrition Isolate Protein, 2000 г, Strawberry (2022-10-3016) - Фото №2

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Протеїн Allnutrition Isolate Protein, 2000 г, Strawberry (2022-10-3016)"

На цей товар ще немає оцінок. Будьте першими!
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ0
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

СХОЖІ

ВСІ Протеїни

Давно мрієте зайнятися спортом? Протеїн Allnutrition Isolate Protein, 2000 г, Strawberry (2022-10-3016) буде Вашим першим кроком. В « Протеїни » є все, що необхідно спортсмену. Протеїни здивує Вас своєю якістю. Протеин Muscletech Essential 100% Whey (2,28 кг) - клубника , Протеин Muscletech Essential 100% Whey (2,28 кг) - клубника і Протеин Muscletech Essential 100% Whey (2,28 кг) - клубника від знаменитих світових виробників 493 Ви знайдете в нашому розділі Протеїни . У спортивному онлайн-магазині Терраспорт представлений величезний асортимент товарів Протеїни . Замовляйте з швидкою доставкою в Харків, Одеса, Дніпро та інші міста України спортивне харчування.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
 • Контакти
 • Способи доставки замовлення
 • Способи оплати замовлення
 • Дізнатися статус замовлення
 • Про компанію
 • Наші клієнти
 • Наші бренди
0
0 грн