Велотренажер магнитный Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT)

КОД ТОВАРУ: 455815
 • Велотренажер магнитный Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT)
 • Велотренажер магнитный Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT) - Фото №2
 • Велотренажер магнитный Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT) - Фото №3
Велотренажер магнитный Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT)
Горизонтальный велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT) от итальянского производителя Garlando S.p.A. предназначен для комфортной кардиотренировки в домашних условиях. Тренажер имеет 8-уровневую ручную регулировку нагрузки, простой в использовании компьютер, а также держатель для смартфона / планшета. 7-килограммовый маховик создает необходимую плавность хода, снижая нагрузку на суставы и минимизируя риск получения травмы в процессе занятий. Велотренажер рассчитан на вес до 110 кг и имеет удобную спинку и подойдет для пользователей ростом до 2 м. Встроенные сенсорные датчики измерения пульса будут кстати во время тренировки для контроля частоты сердечных сокращений. Сиденье велотренажера регулируется в горизонтальной плоскости для индивидуальной настройки, а транспортировочные ролики в передней части тренажера позволяют перемещать его по комнате. Особенности: Магнитная система сопротивления с ручной регулировкой нагрузки. Маховик весом 7 кг обеспечивает достаточную плавность хода. Интуитивно понятный дисплей для всех возрастных категорий пользователей. Держатель для смартфона / планшета.
Toorx
КУПИТИ
ЦІНА:
17 700 грн
Статус: Есть на складе
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 2363 грн/МІС
ВІДГУКИ0
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 0 ОГЛЯДИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Колір
Сірий
Система навантаження 
магнітна
Максимальна вага користувача, кг
110
Вага маховика, кг
7
Рівні навантаження
8
АРТИКУЛ
SN929367
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

Горизонтальный велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT) от итальянского производителя Garlando S.p.A. предназначен для комфортной кардиотренировки в домашних условиях. Тренажер имеет 8-уровневую ручную регулировку нагрузки, простой в использовании компьютер, а также держатель для смартфона / планшета. 7-килограммовый маховик создает необходимую плавность хода, снижая нагрузку на суставы и минимизируя риск получения травмы в процессе занятий. Велотренажер рассчитан на вес до 110 кг и имеет удобную спинку и подойдет для пользователей ростом до 2 м. Встроенные сенсорные датчики измерения пульса будут кстати во время тренировки для контроля частоты сердечных сокращений. Сиденье велотренажера регулируется в горизонтальной плоскости для индивидуальной настройки, а транспортировочные ролики в передней части тренажера позволяют перемещать его по комнате.


Особенности:

 • Магнитная система сопротивления с ручной регулировкой нагрузки.
 • Маховик весом 7 кг обеспечивает достаточную плавность хода.
 • Интуитивно понятный дисплей для всех возрастных категорий пользователей.
 • Держатель для смартфона / планшета.

Производитель: Toorx (Китай)Велотренажер магнитный Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT) купити за вигідною ціною 17 700 грн в магазині товарів для спорту Терра Спорт. Підбирайте Телескопічіскіе карбонові вудилища, Фідерні карбонові вудилища з доставкою в Києві, а також: Харкові, Одесі, Дніпропетровську і в інших областях країни. Також Ви можете знайти Велотренажеры таких торгових марок, як наприклад: Toorx в інтернет-магазині Терраспорт
Велотренажер магнитный Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT) Велотренажер магнитный Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT) - Фото №2 Велотренажер магнитный Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT) - Фото №3

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Велотренажер магнитный Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT)"

На цей товар ще немає оцінок. Будьте першими!
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ0
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

СХОЖІ

ВСІ Велотренажери

Давно мрієте зайнятися спортом? Велотренажер магнитный Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT) буде Вашим першим кроком. В « Велотренажери » є все, що необхідно спортсмену. Велотренажери здивує Вас своєю якістю. Велотренажер Proteus Century V5 , Велотренажер Proteus Century V5 і Велотренажер Proteus Century V5 від знаменитих світових виробників 142 Ви знайдете в нашому розділі Велотренажери . У спортивному онлайн-магазині Терраспорт представлений величезний асортимент товарів Велотренажери . Замовляйте з швидкою доставкою в Харків, Одеса, Дніпро та інші міста України спортивне харчування.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
 • Контакти
 • Способи доставки замовлення
 • Способи оплати замовлення
 • Дізнатися статус замовлення
 • Про компанію
 • Наші клієнти
 • Наші бренди
0
0 грн