Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK)

КОД ТОВАРУ: 482331
 • Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK)
 • Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №2
 • Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №3
 • Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №4
 • Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №5
 • Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №6
 • Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №7
 • Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №8
 • Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №9
Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK)
Боксерські рукавички RDX Matte Black Боксерські рукавички RDX Matte Black виготовлені з синтетичної шкіри Maya Hide, зручні та, насамперед, забезпечують винятковий захист зап'ястя. Max-ShockTM Equilibrium FOAM поступово розподіляє силу по рукавичці та робить її ідеальним амортизатором. Технологія Quadro Dome3 використовується для забезпечення достатнього захисту від удару, а вкладка SpongeX допомагає утримувати положення зап'ястя. Технологія Loma tech була вперше запроваджена для покращення конструкції. Грамотно розташована підкладка QD 1 забезпечує вентиляцію та відсутність поту в бою. Ремінець Quick-EZ з липучкою забезпечує оптимальне вирівнювання зап'ястя з додатковою перевагою зручної посадки. Технологія Quadro-Dome-3 з Max-ShockTM Equilibrium FOAM для ефективного поглинання ударів. Синтетична шкіра Maya Hide з прокладкою SpongeX PADDING забезпечує додаткову стійкість до високих навантажень. Ремінець Quick-EZ з липучкою знижує ймовірність отримання травми через зміщення зап'ястя. Еволюційна технологія Loma tech включена для більш покращеної конструкції. Підкладка QD 1 ефективно відводить вологу.
RDX
ОТСУТСТВУЕТ
Повідомити про надходження
ЦІНА:
2 333 грн
Статус: Отсутствует
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 311 грн/МІС
ВІДГУКИ0
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 0 ОГЛЯДИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Колір
Чорний
Розмір
10 Oz, 12 Oz, 14 Oz, 16 Oz
Застібка
Липучка
Призначення
Дорослі
Матеріал
Штучна / синтетична шкіра (шкірзам)
АРТИКУЛ
RDX-Matte-BLK
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

Боксерські рукавички RDX Matte Black виготовлені з синтетичної шкіри Maya Hide, зручні та, насамперед, забезпечують винятковий захист зап'ястя. Max-ShockTM Equilibrium FOAM поступово розподіляє силу по рукавичці та робить її ідеальним амортизатором. Технологія Quadro Dome3 використовується для забезпечення достатнього захисту від удару, а вкладка SpongeX допомагає утримувати положення зап'ястя. Технологія Loma tech була вперше запроваджена для покращення конструкції. Грамотно розташована підкладка QD 1 забезпечує вентиляцію та відсутність поту в бою. Ремінець Quick-EZ з липучкою забезпечує оптимальне вирівнювання зап'ястя з додатковою перевагою зручної посадки. Технологія Quadro-Dome-3 з Max-ShockTM Equilibrium FOAM для ефективного поглинання ударів. Синтетична шкіра Maya Hide з прокладкою SpongeX PADDING забезпечує додаткову стійкість до високих навантажень. Ремінець Quick-EZ з липучкою знижує ймовірність отримання травми через зміщення зап'ястя.

Еволюційна технологія Loma tech включена для більш покращеної конструкції.

Підкладка QD 1 ефективно відводить вологу.


Характеристики:

 • манжет: застібка Quick-EZ
 • Розмір: 10, 12, 14, 16 Oz

Виробник: RDX (Великобританія)


Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) вибрати за доступною вартості 2 333 грн в каталозі магазина спорттоварів Terrasport. Купуйте Моторні човни зі сланевим підлогою, Моторні човни з настіловим (Air-Deck) підлогою з доставкою в Києві, а також: Кривому Розі, Миколаєві, Маріуполі і в інших регіонах України. Також вибирайте Перчатки для бокса таких брендів, як наприклад: RDX в каталозі магазина Terrasport
Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №2 Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №3 Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №4 Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №5 Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №6 Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №7 Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №8 Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - Фото №9

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK)"

На цей товар ще немає оцінок. Будьте першими!
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ0
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

СХОЖІ

ВСІ Перчатки для боксу

Давно хотіли зайнятися спортом? Рукавички боксерські RDX Matte Black (RDX-Matte-BLK) - це Ваш перший крок. В « Перчатки для боксу » є все, що знадобиться спортсмену. Перчатки для боксу здивує Вас своєю оригінальністю. Перчатки боксерские Leone DNA Black (RDX-DNA-BLK) , Перчатки боксерские Leone DNA Black (RDX-DNA-BLK) і Перчатки боксерские Leone DNA Black (RDX-DNA-BLK) від кращих світових виробників 772 Ви можете знайти в нашій категорії Перчатки для боксу . У спортивному онлайн-каталозі Terrasport представлений величезний асортимент продуктів Перчатки для боксу . Замовляйте з блискавичною доставкою в Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь і в усі міста України боксерські рукавички.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
 • Контакти
 • Способи доставки замовлення
 • Способи оплати замовлення
 • Дізнатися статус замовлення
 • Про компанію
 • Наші клієнти
 • Наші бренди
0
0 грн