Лижні черевики

Експрес-поради щодо купівлі лижних черевиків

Відмінності модельного ряду


Вирушаючи на гірськолижний курорт, Ви не обійдетеся без відповідної екіпіровки. Крім іншого, Вам доведеться купити лижні черевики - спеціальні високі моделі з товстою підошвою. Варто мати на увазі, що черевики для лиж не всі однакові, вони відрізняються за своїм призначенням, формою, кріпленню до лиж. Залежать такі відмінності, перш за все, від стилю катання, а досвід, статі і віку лижника. Бігові або гірські лижі? Найсуттєвіші відмінності мають черевики для бігових лиж і гірськолижні черевики. У перших до лиж кріпиться тільки носок черевика. Вони нижче, часто мають шнурівку, іноді - додаткову «липучку» для застібання. Підошва - більш гнучка, завдяки чому в них досить комфортно ходити.
Що стосується моделей для гірських лиж: вони «подвійні», складаються із зовнішнього і внутрішнього черевика. Зовнішній черевик - з пластика, не гнеться - кріпиться до лиж і на носку, і на п'яті, має високу халяву з чотирма кліпсами з металу або пластику, замість шнурків. Внутрішній черевик «відповідає» за комфорт власника. Зроблений з м'якого матеріалу, він дозволяє точніше підібрати розмір, забезпечує термоізоляцію ноги.

Моделі, що відповідають будь-яким потребам

У нашому магазині Ви знайдете чоловічі та жіночі черевики для лиж, призначених для різних стилів катання: як бігових, так і гірських, і для різного рівня майстерності. Привабливий різноманітний дизайн черевиків дозволить вибрати не тільки зручну модель, але і відповідну кращою колірній гамі, що підходить до інших елементів лижного екіпірування.
Серед моделей, представлених в інтернет-магазині «Терраспорт», є також черевики лижні для дітей, які відрізняються меншою жорсткістю і легким вагою, в порівнянні з дорослими моделями.
В РОЗДІЛІ 0 ТОВАРІВ
СРАВНИТЬ
ТОВАРА
Извините, на текущий момент в разделе «Лижні черевики» временно нет доступных товаров. В ближайшем будущем мы добавим сюда новинки.

Рекомендуем ознакомиться с нашими акционными предложениями:
ЧИТАТЬ ПОЛНОСТЬЮ
  • 096 585-73-33
  • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
  • Контакти
  • Способи доставки замовлення
  • Способи оплати замовлення
  • Дізнатися статус замовлення
  • Про компанію
  • Наші клієнти
  • Наші бренди
0
0 грн