Пробите колесо - неприємність, від якої не застрахований жоден велосипедист. Щоб не потрапити в подібну ситуацію, потрібно завжди мати при собі ручний насос.
Види ручних насосів
Портативні
Компактні і легкі. Такі насоси кріпляться до рами велосипеда. Вони призначені для накачування камери в польових умовах, забезпечують тиск в 3-4 Bar. Як правило, у насоса немає шланга. У вироби Т-подібна ручка, завдяки чому витрачається мінімум сил. Мінінасос може бути як одноходовой, так і двухходовим (працює в двох напрямках). Виріб виготовляється з пластика або алюмінію. Портативний насос підходить для ніпеля Schrader (гірські велосипеди) і Presta (шоссейники).
підлогові
Призначені для використання вдома, в майстерні або в магазині. У такого насоса велика камера, довгий шланг, він простий в експлуатації і може забезпечити тиск до 11 Bar. У комплекті з деякими моделями йдуть насадки для підкачки фітболу, надувного матраца, м'ячі і т.д. Підлогові ручні насоси виготовляються з пластика, алюмінію або металу. При цьому у металу є один істотний недолік: низький рівень стійкості до корозії.
особливості вибору
Для велосипеда шосейного типу потрібен мінінасос з манометром, щоб ви змогли контролювати тиск в камері. Пристрій має забезпечувати тиск до 10 Bar.
Щоб дізнатися потрібний тиск, придивіться до боковини покришки: на ній ви побачите необхідний показник.
Для гірського велосипеда підійде механічний мінінасос з тиском 6-8 Bar. Манометр вітається, проте, це не обов'язкова умова, тому що вам потрібно всього лише накачати камеру до твердого стану.
доставка
Ми доставляємо товар по всій Україні через «Нову Пошту», «Автолюкс», а також «Ін Тайм», «Міст Експрес». По Києву і передмістю ми доставляємо замовлення кур'єрською службою. Вартість послуги - 35 грн. + 6 грн. / Км для передмістя.
У нас є фізичний магазин в Києві (вул. В. Гетьмана, 13), в якому ви можете забрати товар вже в день замовлення. Економте гроші і час.