Статті про спортивний одяг

НАЙАКТУАЛЬНІШІ
ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ
У ВАС НА ПОШТІ
До зими готовий! Як вибрати термобілизну! З настанням холодів багато хто впадає в паніку, почувши в прогнозах погоди про майбутню температурі з мінусовим показником. А даремно, паніку можна скасувати, згадавши про чудовому винаході людства - термобілизна! Так уже повелося, що термобілизна асоціюється з предметом гардероба, який надягає виключно з метою порятунку від лютих морозів. Натягувати на себе по дві пари колготок, лосин і т.д. - це минуле століття. Відчувати себе комфортно і не бути обмеженим у кожному русі Вам допоможемо правильно підібране термобілизна, з урахуванням Ваших вимог до його функціональності. У нашій статті Ви зможете дізнатися більше про термобілизну і основні правила його вибору. Термобілизна, в першу чергу, ділиться на 2 основні групи: виготовлене з синтетичних матеріалів і натуральних. Залежно від складу і визначається функціональність придбаного термобілизни.
Все про одяг для схуднення і коректує білизна В умовах сьогоднішніх реалій кожна друга людина є офісним працівником. Багато задоволені своєю роботою, і все б добре, але дуже часто наше тіло страждає від малорухливого способу життя. Поява зайвих кілограмів, втрата пружності шкіри і м'язового тонусу викликають у нас невдоволення своїм зовнішнім виглядом. Все це в комплексі дуже сильно впливає на наш настрій, самооцінку і ставлення до нас оточують. Жінки особливо сильно страждають, втративши колишні форми і привабливий зовнішній вигляд. На фігурі позначаються не тільки зайве спожиті калорії, але і стреси, вагітність і багато іншого. Чоловіки, з віком, теж часто стикаються з такою проблемою і, прагнучи скинути зайві кілограми, не завжди досягають поставленої мети.
Як правильно вибрати розмір взуття Як правильно підібрати розмір взуття 1. Витягніть чіп з взуття, яка є для Вас найбільш зручною. Виміряйте її довжину. 2. Якщо устілка не виймати, то одягніть носок бажаної товщини (влітку носок повинен бути тонше, взимку-товстіший), станьте на аркуш паперу і обведіть стопу олівцем або ручкою. 3. Візьміть лінійку і виміряйте відстань від однієї крайньої точки до іншої (від п'яти до самого виступаючого пальця). Виконайте те ж саме з другою ногою. За основу візьміть найбільше значення. 4. Округлите отриманий результат і знайдіть свій розмір в табліцe відповідного бренду. 5. При виборі розміру необхідно звернути увагу на повноту ноги. Якщо повнота в моделі не вказана, значить взуття середньої (нормальної) повноти.
Сучасний одяг Сучасний одяг - це не просто сукні, штани та кофти, які потрібні, щоб сховатися від холоду і сторонніх очей. Одяг - це, перш за все, стиль і відображення внутрішнього світу, символ положення в суспільстві. А красива, молодіжний одяг - це ще й постійне джерело естетичного задоволення, гарного настрою та спосіб підвищити самооцінку. Сучасний одяг має безліч стилістичних напрямків. Звернення до стилю аж ніяк не передбачає його точного відтворення. Досить вловити основні відправні точки образу і відштовхуватися від них в процесі створення власного «я».
  • 096 585-73-33
  • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
  • Контакти
  • Способи доставки замовлення
  • Способи оплати замовлення
  • Дізнатися статус замовлення
  • Про компанію
  • Наші клієнти
  • Наші бренди
0
0 грн