Типи систем навантаження тренажерів

Оброблять такі типи СН (системи навантаження): механічна (ремінна, колодковим), магнітна, електромагнітна (магнітна з електронним регулюванням та індукційна система навантаження).

Механічна (ремінна) система навантаження   - найбільш проста.  
В   пасової   СН принцип дії наступний: навколо маховика натягується ремінь і, шляхом зміни натягу, досягається зміна навантаження на маховик.  
У ще одному підвиді механічної СН -   колодковим   СН - відбувається тертя колодки про маховик. Однак в даний момент ця система вважається вже застарілою розробкою колишнього століття. Хоча колодкові - володіють великою інерційністю, а також відмінно імітують поїздку на гоночному велосипеді.
Основні недоліки тренажерів з такою системою навантаження - висока гучність роботи, відсутність можливості встановити програму тренувань, простий міні-комп'ютер. У зв'язку з тим, що є присутнім тертя, зношуються робочі елементи тренажера (колодка або ремінь), також це не достатня плавність обертання маховика. Однак, поряд з такими недоліками, є і великий плюс - низька ціна.
У нашому магазині представлені наступні моделі з механічною системою навантаження:


   

Велотренажер Torneo Rumba B-105   Велотренажер механічний USA Style SS-370C

(Колодкові система навантаження)
 

Орбитрек (еліптичний тренажер) Body Sculpture BE-5920 0

(ремінна система навантаження)

Магнітна СН (Manual magnetic braking system)

Навантаження створюється за рахунок приміщення маховика в магнітне поле, створюване постійним магнітом. Регулювання навантаження здійснюється зміною сили магнітного поля, прикладеного до маховика, шляхом зміни відстані між магнітом і маховиком.

Тиха робота маховика і обертання без ривків роблять цю систему кращою серед   еліптичних тренажерів   і   велотренажерів   . Ручне регулювання навантаження означає, що рівень опору необхідно регулювати вручну, обертаючи спеціальний регулятор навантаження, який, в свою чергу, переміщує магніт ближче або далі від маховика.

Ця СН використовується в недорогих, більш простих моделях тренажерів. Основні плюси: безшумна і більш плавна робота тренажера за рахунок відсутності тертя ременя про маховик, відсутність необхідності в зовнішніх джерелах живлення.

У нашому магазині представлені величезна кількість моделей з магнітною системою навантаження:

 

 

Приклади ходових моделей!

Магнітна система навантаження з електронним регулюванням (Power assisted magnetic braking system)

Наступна система вже більш прогресивна в плані регулювання рівня навантаження. Електронне регулювання навантаження дозволяє змінювати рівень навантаження (опору) за допомогою комп'ютера на тренажері, в залежності від Ваших переваг до процесу занять.

Це можливо за рахунок сервоприводу (маленький двигун, за допомогою якого змінюється відстань магніту від обертового маховика). Це більш сучасна і технологічно просунута система навантаження, ніж механічна або ручна магнітна.

Тренажер працює від електромережі (220 В). Але якщо відключити електроживлення, то навантаження залишиться в положенні, в якому працював тренажер з електроживленням.  
Крім регулювання рівня навантаження, є можливість також використовувати вбудовані програми тренувань - сформований спортивними фахівцями пакет тренувань для будь-якого рівня підготовки і будь-яких цілей. Також є пульсозавісимиє програми, які автоматично регулюють навантаження залежно від показників пульсу. Таким чином, це найбільш технологічно розвинені тренажери з широким спектром можливостей.

Все обладнання цього рівня має функцію затримки Cool Down, коли комп'ютер уповільнює темп під кінець занять для того, щоб пульс спортсмена повернувся в норму. А також в таких тренажерах є система Quick Start, що дозволяє швидко почати заняття в режимі ручного управління.

 

Приклади ходових моделей


Електромагнітна (Индукционная) система навантаження (Induction braking system)

Електромагнітні системи опору використовуються в більш сучасних і дорогих еліптичних тренажерах. Навантаження створюється за рахунок приміщення маховика в магнітне поле, створюване електромагнітом. Біля маховика перебувати котушка, через яку проходить електричний струм, створюючи електромагнітні сили. Регулювання навантаження здійснюється зміною сили магнітного поля, прикладеного до маховика, шляхом зміни потужності електромагніту.

 

Приклад еліптичного тренажера з електромагнітної системою навантаження

Тренажери в яких застосовується дана СН називаються   велоергометрії   або   еліптичними ергометри   .
Головна особливість - точне завдання (вимір) навантаження. Відповідно до європейських стандартів велоергометри мають показання навантаження в Ватах. Це дозволяє максимально точно підібрати навантаження для користувача в залежності від рівня його підготовленості і мотивів занять.
електромагнітна система   є найбільш плавної і тихою і дає можливість управляти заданим у ВАТ опором в невеликих інтервалах (зазвичай 5 Вт). Тренажери з такою системою навантаження не мають механічних елементів в системі управління, тому вимагають обов'язкового підключення до електромережі. Комп'ютери тренажерів з електромагнітної СН зазвичай мають більш просунутий комп'ютер, який дозволяє відслідковувати не тільки пройдену дистанцію, рівень навантаження, час тренування, кількість витрачених калорій, а й пропонують користувачеві ряд вбудованих програм тренувань, що дозволяють тренувати різні групи м'язів і урізноманітнити заняття (спалювання калорій, тренування серцево-судинної системи, витривалість).
Оскільки спочатку велоергометри створювалися як спеціальне обладнання для терапевтичних і реабілітаційних цілей в медичних центрах, вони дозволяють вести більш точний контроль за величиною енерговитрат, показниками роботи серця і судин, дихання і інших фізіологічні показників. Також велоергометри пропонують користувачеві спеціальні програми тренувань, спочатку закладені в комп'ютерах. Це дозволяє здійснювати постійний чіткий контроль за роботою серця під час тренування. Основна мета використання цього виду тренажерів - зміцнення серцево-судинної системи, хоча, як і звичайні велотренажери, вони прекрасно підходять для боротьби із зайвою вагою і зміцнення м'язів ніг і сідниць преса і т.д.


 

Приклади ходових моделей

З усім асортиментом тренажерів можна ознайомитися   тут .

Якщо у Вас залишилися питання, готові відповісти на них по телефону:   (044) 585-7-333.

ОТРИМУЙТЕ ЦІКАВІ ДЛЯ ВАС ОГЛЯДИ НА ПОШТУ
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

РЕКОМЕНДУЄМО

Часто задаваемые вопросы
 • ⛳ Как нас найти ?

   🛣 г. Киев, ул. Мишуги, 8
  Телефоны:

   📞 +38 (044) 585-7-333
   📞 +38 (096) 585-7-333
   📞 +38 (050) 019-7-333
   📞 +38 (073) 155-7-333

 • 🎾 Какие есть способы оплаты?

  💶 Наличный расчет (только Киев); 
  💶 Безналичный расчет;
  💶 Наложенный платеж; 
  💶 Оплата с помощью карты Visa или Mastercard, сервиса LiqPay или терминала Приватбанк;
  💶 Оплата с помощью Приват24;
  💶 Оплата в кредит.

 • ⚽ У Вас есть подарочные сертификаты?

   🏆Вы можете заказать подарочный сертификат номиналом:
  🎁 100 грн
  🎁 200 грн
  🎁 500 грн
  🎁 1000 грн

 • 🏀 С какими перевозчиками Вы работаете и какие сроки доставки? 🚗

  Мы работаем с такими перевозчиками: 

  🏐 Новая почта 

  🏐 Автолюкс 

  🏐 Мост экспресс 

  🏕 Срок доставки товаров от 1 дня до 2 недель, в зависимости от выбранного Вами варианта доставки.

 • 🏈 Могу ли я вернуть товар?

  В соответствии с Законом Украины «О защите прав потребителей» существуют два случая, когда Покупатель может вернуть Магазину купленный товар:
  ⚽ товар неисправен
  ⚽ товар не понравился
  Во втором случае товар подлежит возврату, если он не был в использовании, т.е. является новым (идеальное состояние, сохранены все защитные пленки, упаковка, документы) и со дня приобретения прошло не более 14 дней.

 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
 • Контакти
 • Способи доставки замовлення
 • Способи оплати замовлення
 • Дізнатися статус замовлення
 • Про компанію
 • Наші клієнти
 • Наші бренди
0
0 грн