Як вибрати бігову доріжку?

Бігова доріжка - це повноцінний компенсатор нестачі недостатньої кількості пройдених кілометрів на день, не кажучи вже про біг. Біг - це запорука здоров'я! Займаючись бігом, Ви можете скинути зайві кілограми, прискоривши метаболізм, поліпшити роботу серцево-судинної системи і підтримати м'язовий тонус. Але мало хто знаходить час на біг в круговороті щоденних планів на день. Крім того, кошти нашого щоденного пересування - це машини, автобуси, метро, роблять наш спосіб життя малорухливим.
Заняття на біговій доріжці - це відмінний спосіб досягти бажаних результатів! Якщо Ви хочете скинути зайву вагу, або ж поліпшити м'язовий тонус і вдосконалити своє тіло, тоді за допомогою регулярних занять на біговій доріжці Ви за короткий період часу зможете отримати бажане!  

 

Бігові доріжки використовуються як в спортивних залах, так і в домашніх умовах. Вибираючи бігову доріжку, зверніть увагу на її габарити, в першу чергу на розмір бігового полотна. Чим більше розмір бігового полотна - тим зручніше доріжка в експлуатації. Заздалегідь продумайте, де буде знаходитися тренажер у Вашому будинку, і які максимально допустимі параметри Вам підходять.

 

На сьогоднішній день бігові доріжки діляться на 2 класу:   електричні   і   механічні . У кожній з цих різновидів є свої особливості, з огляду на які, Ви обов'язково зробите правильний вибір.

Механічна бігова доріжка не вимагає підключення до електроживлення і приводиться в рух самим бігуном. Даний вид тренажера має легку вагу і зручний в транспортуванні. Рівень навантаження визначається кутом нахилу (у найпростіших механічних бігових доріжках) або ж за рахунок гальмування бігового полотна переднім валом, механічним або магнітним способом. Мінусом даного виду тренажера, в порівнянні з електричним, є уповільнення швидкості обігу полотна при уставаніе бігуна.  

Електрична бігова доріжка може використовуватися як в домашніх умовах, так і в спортивних і фітнес залах. Вартість такої доріжки на порядок вище, ніж механічної. Бігове полотно електричної доріжки приводиться в дію електродвигуном. На всіх доріжках даного виду встановлені бортові комп'ютери, завдяки яким Ви можете контролювати різні фізіологічні показники під час тренування (пульс, швидкість, час, калорії). Датчики пульсу найчастіше знаходяться на рукоятках, або ж чіпляються за мочку вуха. Дізнатися показники пульсу можна і за допомогою дисплея, приклавши палець до панелі управління. Дуже важливо, що б панель управління бігової доріжки мала ключ безпеки. Він тримається на шнурку і за край чіпляється до поясу. Якщо людина оступиться або впаде, ключ автоматично висмикується завдяки кріпленню до поясу і бігова доріжка зупиниться. Таким чином, тренування будуть для Вас абсолютно безпечні, так як при падінні Ви уникнете отримання травм.

Вибираючи бігову доріжку, варто звернути увагу на найголовніші функціональні особливості, про які ми розповімо Вам в нашій статті.

1. Складна конструкція бігової доріжки   - особливість, яка не може бути упущена при виборі. Якщо Ви купуєте доріжку для домашнього використання - дана характеристика одна з головних. Можливість складати тренажер, дозволяє не займати багато простору в приміщенні. Наводити доріжку в робочий стан Ви зможете самостійно тоді, коли Вам буде це зручно і необхідно. Бігове полотно доріжки для домашнього використання піднімається вгору і фіксується за допомогою газових або масляних доводчиків - ліфтів, схожих на ті, які використовуються в автомобілях. Додаткові фіксатори утримують бігове полотно в піднятому вигляді.
Газові доводчики дозволяють плавно і легко опустити бігове полотно. Для того, що б розкласти доріжку, необхідно опустити фіксують елемент і доводчики плавно опустять бігове полотно.  

 

 

2. Наявність транспортувальних коліс в біговій доріжці. За допомогою транспортувальних коліс або роликів Ви з легкістю зможете пересувати доріжку в приміщенні і ховати за відсутності тренувань в будь-яке місце. Транспортувальні ролики активні тільки тоді, коли доріжка знаходиться в складеному вигляді. Якщо доріжка в робочому стані, ролики не активні.

3. Компенсатори нерівності підлоги. Регулятори висоти, які встановлюються в опорах тренажера і допомагають вирівняти положення тренажера на підлозі. Компенсатори нерівності дозволяють виключити можливість гойдання тренажера при нерівності покриття.  
4. Підстава під бігових полотном - дека.   Дека приймає удари ніг об полотно під час тренування. Зовні являє собою гладку плиту і відрізняється розміром. Дека впливає на комфорт для Ваших ніг під час тривалого тренування. Оптимальна товщина деки: 1,5 - 2 см, для бігу і ходьби: 2 - 2,5 см.
5. Потужність двигуна (при виборі електричної бігової доріжки). Найчастіше, в бігових доріжках для домашнього використання встановлюються мотори від 1 до 2,5 кінських сил. Бігова доріжка для комерційного використання (спортзали і фітнес зали) має електричний мотор з показником до 5 кінських сил.
6. Система амортизації бігової доріжки   - допомагає знизити навантаження на суглоби, яка виникає під час бігу і ходьби. Амортизація поглинає удар. Сама амортизує підвіска розміщена під декою бігової доріжки.  

7. Кут підйому бігового полотна.   Чим більше можливі параметри зміни кута нахилу (в градусах) - тим краще для тренується. Кут нахилу може імітувати гору, або ж створювати поверхню пересіченій місцевості, впливаючи при цьому на рівень навантаження під час бігу або ходьби.  
8. Максимально допустима вага користувача. Бігові доріжки відрізняються такими показниками, як максимальна вага тренується. Так, на одній доріжці може займатися людина вагою не більше 100 кг, а решту дозволяє проводити тренування людині з вагою понад 100 кг. Чим міцніше рама тренажера - тим більшу вагу така доріжка може витримати.  
9. Рама   - утримує всю конструкцію бігової доріжки і є її основою. Існує кілька різновидів рам: алюмінієві (в більш дорогих тренажерах) і сталеві (в більш дешевих бігових доріжках). Тренажери з алюмінієвими рамами прослужать довше. Такі рами зменшують вагу тренажера.  
10. Розміри бігового полотна.   Вибираючи бігову доріжку - це один з найважливіших критеріїв, на який потрібно звернути увагу. Бігові полотна відрізняються шириною, довжиною, а також матеріалом. Якщо доріжка купується для людини невисокого зросту і не з розгонистим кроком, тоді бігове полотно може бути невеликих розмірів. Стандартні розміри бігового полотна, яке підходить для людей різного зросту: 39 см в ширину і 121 - 138 см в довжину.  
Бігове полотно складається з декількох шарів. Чим їх кількість більше - тим зручніше і комфортніше проходитимуть тренування і тим ефективніше буде результат.


 

11. Швидкість руху бігового полотна. Від даного показника залежить ефективність тренувань. Максимально допустимий показник швидкості в сучасних бігових доріжках - 16 км / год (для   домашніх бігових доріжок ) і 25 км / год ( для комерційного використання   ). Чим вище швидкість - тим більше кількість рівнів навантаження під час тренування. При реабілітації після важких хвороб і травм, дуже важливо, що б доріжка мала мінімальні показники швидкості від 0,5 до 0,8 км / год.
12. Панель управління (бортовий комп'ютер).   На екрані, який прикріплений до біговій дорожче, Ви зможете бачити показники своєї тренування, такі як: час, витрачена енергія у ВАТ, пульс, швидкість, калорії. За допомогою комп'ютера Ви можете самостійно вибирати необхідні параметри рівня тренування і швидкості.

Екрани бігових доріжок:
- рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням для зручності при поганому освітленні;
- сенсорний екран - для швидкого доступу до меню.

 

13. Розміри і вага бігової доріжки.   Розмір бігової доріжки має різні показники: в складеному і розкладеному вигляді. Вибираючи доріжку, обов'язково звертайте увагу на ці показники, враховуючи майбутнє місце розташування тренажера. Вага бігової доріжки також відрізняється, в залежності від матеріалу з якого вона виготовлена. Як зазначалося вище, легше всіх ті доріжки, які мають алюмінієву раму. Максимальна вага бігової доріжки до 160 кг.
14. Додаткове обладнання.   Вже існує кілька моделей бігових доріжок, які мають   вібромасажери   . Вони являють собою стрічкову конструкцію, яка кріпиться під час тренування до тіла і фіксується на тренажері.  

15. Догляд за біговою доріжкою.   Для тривалого терміну експлуатації доріжки, необхідно змащувати деку раз в сезон і очищати двигун від пилу за допомогою звичайного пилососа (раз на місяць). Раму, при необхідності, протирати вологою тканиною.  
Ознайомившись з головними функціональними характеристиками бігової доріжки, Ви зможете зробити правильний вибір на користь своїх індивідуальних потреб.

 

 

 

З усім асортиментом бігових доріжок можна ознайомитися   тут .

Якщо у Вас залишилися питання, готові відповісти на них по телефону:   (044) 585-7-333.

ОТРИМУЙТЕ ЦІКАВІ ДЛЯ ВАС ОГЛЯДИ НА ПОШТУ
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

РЕКОМЕНДУЄМО

Часто задаваемые вопросы
  • 🎾 Какие есть способы оплаты?

    💶 Наличный расчет (только Киев); 
    💶 Безналичный расчет;
    💶 Наложенный платеж; 
    💶 Оплата с помощью карты Visa или Mastercard, сервиса LiqPay или терминала Приватбанк;
    💶 Оплата с помощью Приват24;
    💶 Оплата в кредит.

  • ⛳ Как нас найти ?

     🛣 г. Киев, ул. Мишуги, 8
    Телефоны:

     📞 +38 (044) 585-7-333
     📞 +38 (096) 585-7-333
     📞 +38 (050) 019-7-333
     📞 +38 (073) 155-7-333

  • 🏀 С какими перевозчиками Вы работаете и какие сроки доставки? 🚗

    Мы работаем с такими перевозчиками: 

    🏐 Новая почта 

    🏐 Автолюкс 

    🏐 Мост экспресс 

    🏕 Срок доставки товаров от 1 дня до 2 недель, в зависимости от выбранного Вами варианта доставки.

  • 🏈 Могу ли я вернуть товар?

    В соответствии с Законом Украины «О защите прав потребителей» существуют два случая, когда Покупатель может вернуть Магазину купленный товар:
    ⚽ товар неисправен
    ⚽ товар не понравился
    Во втором случае товар подлежит возврату, если он не был в использовании, т.е. является новым (идеальное состояние, сохранены все защитные пленки, упаковка, документы) и со дня приобретения прошло не более 14 дней.

  • ⚽ У Вас есть подарочные сертификаты?

     🏆Вы можете заказать подарочный сертификат номиналом:
    🎁 100 грн
    🎁 200 грн
    🎁 500 грн
    🎁 1000 грн

  • Узнать цены на электромоторы или коньки роликовые в интернет магазине товаров для отдыха и спорта Терраспорт
  • Нужно заказать перчатки или мячики для пинг понга? Выбирайте в магазине товаров для спорта Terrasport.
  • Когда ищете взрослые самокаты, либо эспандер для ног, купить можно по доступной цене в магазине товаров для спорта и туризма Terrasport.
  • 096 585-73-33
  • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
  • Контакти
  • Способи доставки замовлення
  • Способи оплати замовлення
  • Дізнатися статус замовлення
  • Про компанію
  • Наші клієнти
  • Наші бренди
0
0 грн