Силовий тренажерний зал

КОД ТОВАРУ: 17604
  • Силовий тренажерний зал
Силовий тренажерний зал
Силовий зал більшою мірою підходить для чоловіків. Однак лави для преса, вправи з гантелями, а також деякі вправи на брусах і турніку поширені і серед жінок. Заняття на силових тренажерах спрямовані на розвиток і зміцнення м'язової і м'язової систем організму.
ПІД ЗАКАЗ
ЦІНА:
79 999 грн
Статус: Под заказ
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 10680 грн/МІС
ВІДГУКИ1
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 1 ОГЛЯДИ
АРТИКУЛ
422-477
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

В обладнання залу цього типу входять:

- силові тренажери ;

- силові станції ;

- шведські стінки ;

- турніки ;

- стійки і лави для жиму штанги ;

- гантелі .

Функціонал.

Силовий зал більшою мірою підходить для чоловіків. Однак лави для преса, вправи з гантелями, а також деякі вправи на брусах і турніку поширені і серед жінок. Заняття на силових тренажерах спрямовані на розвиток і зміцнення м'язової і м'язової систем організму. Вони дозволяють швидко позбавитися від зайвої ваги і зрадити тілу рельєфності. Такі вправи розвивають фізичну силу і витривалість.

Класифікація Силових залів.

Ми можемо обладнати зали цього типу для:

- приватного використання

- офісів;

- готелів;

- комерційного використання.

Для кожного класу будуть характерні певні особливості: габарити приміщення і рівень навантаження на тренажери. Від розмірів приміщення залежить кількість і вид встановлюються тренажерів. Від рівня навантаження залежить аматорські або професійні тренажери необхідно встановити.

У всіх питаннях Вам допоможуть розібратися наші фахівці.

Порада від terrasport.

Зал даного типу відмінно підходить для приватного і комерційного використання. Його облаштування варто урізноманітнити різними видами снарядів, тренажерів і установок. У комплект необхідно обов'язково включити шведську стінку для роботи з власною вагою. Також необхідно поставити одну або дві силові станції для комплексних занять з різними групами м'язів. Зал повинен бути обладнаний як мінімум однієї лавою для жиму штанги і декількома тренажерами для роботи з окремими групами м'язів. Такий підхід дозволить Вам найбільш ефективніше розподілити час тренувань. Дати можливість задіяти різні групи м'язів. А також догодити різним перевагам.


Силовий тренажерний зал купити по які завищеною вартістю 79 999 грн в каталозі товарів для спорту terrasport.ua. Купуйте Одномісні намети і тенти для риболовлі, Двомісні намети і тенти для кемпінгу з доставкою в Києві, а також: Боярці, Бучі, Ізмаїлі і в інших регіонах країни. Також Ви можете купити Спортзал под ключ таких брендів, як наприклад: в каталозі Терра Спорт
Силовий тренажерний зал

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Силовий тренажерний зал"

Переваги: Тренажеры удобные, под любой запрос
Недоліки: Их нет
Коментар: Свой тренажерный зал обустроил товарами из этого магазина, посетителей много. Кто приходит разок, задерживается. Думаю, это потому что, у нас тренажеры установлены качественные и удобные.
22 Октября 2015
Отзыв полезен? Так: 0 / Ні: 0
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ1
Вадим
Свой тренажерный зал обустроил товарами из этого магазина, посетителей много. Кто приходит разок, задерживается. Думаю, это потому что, у нас тренажеры установлены качественные и удобные.
22 Октября 2015
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

Давно планували зайнятися фігурою? Силовий тренажерний зал буде Вашим першим кроком. В « Спортзал під ключ » знайдеться все, що Вам знадобиться. Спортзал під ключ здивує Вас своєю якістю. Кардіо тренажерний зал , Кардіо тренажерний зал і Кардіо тренажерний зал від знаменитих світових виробників 2618 Ви зможете побачити в нашій категорії Спортзал під ключ . У спортивному онлайн-магазині Terrasport представлений величезний асортимент товарів Спортзал під ключ . Оформляйте з дбайливою відправкою в Харків, Одеса, Дніпро і інші райони країни волейбольний м'яч.
  • 096 585-73-33
  • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
  • Контакти
  • Способи доставки замовлення
  • Способи оплати замовлення
  • Дізнатися статус замовлення
  • Про компанію
  • Наші клієнти
  • Наші бренди
0
0 грн