Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200)

КОД ТОВАРУ: 480342
 • Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200)
 • Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №2
 • Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №3
 • Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №4
 • Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №5
 • Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №6
 • Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №7
 • Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №8
 • Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №9
 • Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №10
Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200)
Скутер Razzo з чорними дисковими гальмами Самокат Razzo ідеально підходить як спортивний інвентар для відпрацювання ефективних трюків або як екологічний і стильний засіб спілкування на короткі відстані. Безпечну, комфортну їзду забезпечують дискове гальмо, подвійна амортизація коліс і широка неслизька платформа. Завдяки високій якості виготовлення та використовуваним компонентам, скутер Razzo може безвідмовно використовуватися протягом багатьох років. Це універсальна модель, яка виправдає очікування різних груп користувачів. Триступеневе регулювання керма по висоті та максимальне навантаження 100 кг дозволять адаптувати транспортний засіб під потреби дітей похилого віку, підлітків і навіть дорослих. Чорна матова рамка з яскравим акцентом у вигляді кришки демпфера сподобається користувачам обох статей. Додатковою стилістичною родзинкою є динамічна графіка, що прикрашає платформу скутера. Скутер Razzo - найважливіші функціональні особливості: Дискове гальмо заднього колеса - Керується важелем на кермі. Це, безперечно, ефективніше, швидше та інтуїтивніше у використанні, ніж ножне гальмо, яке зазвичай використовується в дешевших моделях. Амортизатори на обох колесах - передні вертикальні та задні горизонтальні. Вони подбають про те, щоб вам не було страшно жодне покриття – бруківка, тротуари чи паркові алеї. Колеса середньої м'якості діаметром 200 мм і рівнем твердості 82А - характеризуються хорошим зчепленням з грунтом і високою здатністю поглинати вібрації. Виготовлені з поліуретану (PU), вони набагато стійкіші до стирання, ніж гумові колеса. Підшипники вищого класу ABEC-9 з дуже низьким опором коченню. Вони забезпечують тихий хід коліс і плавність руху. Кермо з триступеневою системою регулювання висоти та можливістю складання для зручності транспортування та зберігання. Бризковики, що захищають користувача від бризок, і складна ніжка, що дозволяє безпроблемно паркуватися «в місті». ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Рама і платформа з алюмінієвого сплаву Розміри в розкладеному вигляді: довжина: 94 см, ширина: 37,5 см, висота: 82,5 - 106,5 см Розміри в складеному вигляді: довжина: 85 см, ширина: 13,5 см, висота: 32,5 см Кермо з триступеневим регулюванням висоти: 82,5-106,5 см Колеса: поліуретан (PU) діаметром 200 мм і класом твердості 82А, на підшипниках ABEC-9 2RS (подвійне ущільнення) Платформа з протиковзними властивостями, довжина: 34 см, ширина: 13,5 см Максимальна вага користувача: 100 кг Вага виробу: 6,80 кг
RAZZO
КУПИТИ
6 489 грн
ЦІНА: 5 959 грн
Статус: Есть на складе
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 796 грн/МІС
ВІДГУКИ0
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 0 ОГЛЯДИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Колір
Білий
Висота керма
до 110 см
Діаметр коліс
20 см
Призначення
Для їзди
АРТИКУЛ
HUL2-200 WHITE
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

Скутер Razzo з чорними дисковими гальмами

Самокат Razzo ідеально підходить як спортивний інвентар для відпрацювання ефективних трюків або як екологічний і стильний засіб спілкування на короткі відстані.

Безпечну, комфортну їзду забезпечують дискове гальмо, подвійна амортизація коліс і широка неслизька платформа. Завдяки високій якості виготовлення та використовуваним компонентам, скутер Razzo може безвідмовно використовуватися протягом багатьох років.

Це універсальна модель, яка виправдає очікування різних груп користувачів. Триступеневе регулювання керма по висоті та максимальне навантаження 100 кг дозволять адаптувати транспортний засіб під потреби дітей похилого віку, підлітків і навіть дорослих.

Чорна матова рамка з яскравим акцентом у вигляді кришки демпфера сподобається користувачам обох статей. Додатковою стилістичною родзинкою є динамічна графіка, що прикрашає платформу скутера.


Скутер Razzo - найважливіші функціональні особливості:

 • Дискове гальмо заднього колеса - Керується важелем на кермі. Це, безперечно, ефективніше, швидше та інтуїтивніше у використанні, ніж ножне гальмо, яке зазвичай використовується в дешевших моделях.
 • Амортизатори на обох колесах - передні вертикальні та задні горизонтальні. Вони подбають про те, щоб вам не було страшно жодне покриття – бруківка, тротуари чи паркові алеї.
 • Колеса середньої м'якості діаметром 200 мм і рівнем твердості 82А - характеризуються хорошим зчепленням з грунтом і високою здатністю поглинати вібрації. Виготовлені з поліуретану (PU), вони набагато стійкіші до стирання, ніж гумові колеса.
 • Підшипники вищого класу ABEC-9 з дуже низьким опором коченню. Вони забезпечують тихий хід коліс і плавність руху.
 • Кермо з триступеневою системою регулювання висоти та можливістю складання для зручності транспортування та зберігання.
 • Бризковики, що захищають користувача від бризок, і складна ніжка, що дозволяє безпроблемно паркуватися «в місті».

Характеристики:

 • Рама і платформа з алюмінієвого сплаву
 • Розміри в розкладеному вигляді: довжина: 94 см, ширина: 37,5 см, висота: 82,5 - 106,5 см
 • Розміри в складеному вигляді: довжина: 85 см, ширина: 13,5 см, висота: 32,5 см
 • Кермо з триступеневим регулюванням висоти: 82,5-106,5 см
 • Колеса: поліуретан (PU) діаметром 200 мм і класом твердості 82А, на підшипниках ABEC-9 2RS (подвійне ущільнення)
 • Платформа з протиковзними властивостями, довжина: 34 см, ширина: 13,5 см
 • Максимальна вага користувача: 100 кг
 • Вага виробу: 6,80 кг

Виробник: RAZZO (Китай)


Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) підібрати і купити за реальною ціною 5 959 грн в електронному магазині спортивного інвентарю Терраспорт. Підбирайте Термоси для напоїв з пластика, Термоси для їжі з пластика з доставкою в Києві, а також: Полтаві, Чернігові, Черкасах і в інших областях України. Також замовте Самокаты таких торгових марок, як наприклад: RAZZO в електронному магазині Terra Sport
Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №2 Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №3 Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №4 Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №5 Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №6 Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №7 Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №8 Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №9 Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) - Фото №10

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200)"

На цей товар ще немає оцінок. Будьте першими!
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ0
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

СХОЖІ

ВСІ Самокати

Давно хочете зайнятися фігурою? Самокат із дисковим тормозом Razzo New City White (HUL2-200) допоможе почати легко. В « Самокати » є все, що Вам знадобиться. Самокати обрадує Вас своєю надійністю. Самокат Razor Street Jam Grom Al CrMo , Самокат Razor Street Jam Grom Al CrMo і Самокат Razor Street Jam Grom Al CrMo від кращих світових постачальників 819 Ви зможете знайти в нашій лінійці Самокати . У спортивному інтернет-шопі Терраспорт представлений широкий асортимент товарів Самокати . Замовляйте з блискавичною відправкою в Полтава, Чернігів, Черкаси і інші райони України спортивний одяг.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
 • Контакти
 • Способи доставки замовлення
 • Способи оплати замовлення
 • Дізнатися статус замовлення
 • Про компанію
 • Наші клієнти
 • Наші бренди
0
0 грн