Матрац надувний CDRep Ананас (FO-123115), 180 см

КОД ТОВАРУ: 311886
 • Матрац надувний CDRep Ананас (FO-123115), 180 см
 • Матрац надувний CDRep Ананас (FO-123115), 180 см - Фото №2
 • Матрац надувний CDRep Ананас (FO-123115), 180 см - Фото №3
Матрац надувний CDRep Ананас (FO-123115), 180 см
Надувний матрац Ананас Надувний матрац Ананас - не просто фрукт, а тепер ХІТ продажів цього року. Незвичайна форма, яскравість і краса підкорила безліч людей в соціальних мережах. Тепер і Ви зможете придбати це маленьке диво і Ваш відпочинок стане не просто звичайним, а не забувається. Загальні правила використання Існує кілька правил експлуатації надувних виробів, яких рекомендується дотримуватися на регулярній основі, а не тільки під час гарантійного терміну. Чого робити не можна: Експлуатувати виріб на нерівній поверхні, класти його на голу землю, на якій можуть бути камені, гострі гілки, уламки скла; Розміщувати поруч з багаттям, каміном або іншими джерелами активного тепла; Лягати на матрац в одязі, що містить гостру фурнітуру; Вирішувати домашнім тваринам перебувати поруч і грати з матрацом; Використовувати для чистки хімічні і абразивні засоби; Стрибати і стояти на матраці. Також в правилах експлуатації надувних виробів зазвичай вказується рекомендований температурний режим для використання. Він становить від 0 до 35 ° C. Окремо варто сказати про перший використанні вироби. Після покупки надувного ліжка і її заповнення повітрям не варто відразу приступати до експлуатації. Рекомендується залишити виріб в спокої на термін 10-12 годин, щоб переконатися в його цілісності і підтримці тиску на початковому рівні. Якщо за вказаний термін пружність надувного матраца знизилася, це може вказувати на наявність дефектів. Протягом гарантійного терміну виріб можна замінити. Навіть при дотриманні правил експлуатації надувних виробів тиск всередині них може знижуватися. У нормі це відбувається на 15-20%, що не зважає дефектом. Тобто потрібно бути готовим до того, що 1 раз в 2-3 дня матрац потрібно буде підкачати. характеристики: Матеріал: ПВХ Колір: жовтий Розмір: 180 х 90 см
CDRep
КУПИТИ
ЦІНА:
556 грн
Статус: Есть на складе
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 74 грн/МІС
ВІДГУКИ0
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 0 ОГЛЯДИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Колір
Жовтий
Тип
Матрац
Висота
Більше 50 см
Ширина
Більше 70 см
Довжина
Більше 180 см
Вага
До 2 кг
АРТИКУЛ
FO-123115
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

Надувний матрац Ананас. Надувний матрац Ананас - не просто фрукт, а тепер ХІТ продажів цього року. Незвичайна форма, яскравість і краса підкорила безліч людей в соціальних мережах. Тепер і Ви зможете придбати це маленьке диво і Ваш відпочинок стане не просто звичайним, а не забувається.
Існує кілька правил експлуатації надувних виробів, яких рекомендується дотримуватися на регулярній основі, а не тільки під час гарантійного терміну.

Окремо варто сказати про перший використанні вироби. Після покупки надувного ліжка і її заповнення повітрям не варто відразу приступати до експлуатації. Рекомендується залишити виріб в спокої на термін 10-12 годин, щоб переконатися в його цілісності і підтримці тиску на початковому рівні. Якщо за вказаний термін пружність надувного матраца знизилася, це може вказувати на наявність дефектів. Протягом гарантійного терміну виріб можна замінити.

Навіть при дотриманні правил експлуатації надувних виробів тиск всередині них може знижуватися. У нормі це відбувається на 15-20%, що не зважає дефектом. Тобто потрібно бути готовим до того, що 1 раз в 2-3 дня матрац потрібно буде підкачати.

Чого робити не можна:

 • Експлуатувати виріб на нерівній поверхні, класти його на голу землю, на якій можуть бути камені, гострі гілки, уламки скла;
 • Розміщувати поруч з багаттям, каміном або іншими джерелами активного тепла;
 • Лягати на матрац в одязі, що містить гостру фурнітуру;
 • Вирішувати домашнім тваринам перебувати поруч і грати з матрацом;
 • Використовувати для чистки хімічні і абразивні засоби;
 • Стрибати і стояти на матраці.
 • Також в правилах експлуатації надувних виробів зазвичай вказується рекомендований температурний режим для використання. Він становить від 0 до 35 ° C.

Характеристики

 • Матеріал: ПВХ
 • Колір жовтий
 • Розмір: 180 х 90 см

Виробник: CDRep


Матрац надувний CDRep Ананас (FO-123115), 180 см купити за вигідною ціною 556 грн в електронному каталозі товарів для спорту Терра Спорт. Підбирайте Спальні літні мішки ковдри, Спальні зимові мішки ковдри з доставкою в Києві, а також: Харкові, Одесі, Дніпропетровську і в інших регіонах країни. Також Ви можете знайти Матрасы, кресла, плоты таких торгових марок, як наприклад: CDRep в електронному каталозі Терраспорт
Матрац надувний CDRep Ананас (FO-123115), 180 см Матрац надувний CDRep Ананас (FO-123115), 180 см - Фото №2 Матрац надувний CDRep Ананас (FO-123115), 180 см - Фото №3

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Матрац надувний CDRep Ананас (FO-123115), 180 см"

На цей товар ще немає оцінок. Будьте першими!
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ0
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

СХОЖІ

ВСІ Матраци, крісла, плоти

Давно мрієте зайнятися спортом? Матрац надувний CDRep Ананас (FO-123115), 180 см буде Вашим першим кроком. В « Матраци, крісла, плоти » є все, що необхідно спортсмену. Матраци, крісла, плоти здивує Вас своєю якістю. Матрац надувний пляжний Intex "Веселі хвилі" 58876 (191х81 см) , Матрац надувний пляжний Intex "Веселі хвилі" 58876 (191х81 см) і Матрац надувний пляжний Intex "Веселі хвилі" 58876 (191х81 см) від знаменитих світових виробників 930 Ви знайдете в нашому розділі Матраци, крісла, плоти . У спортивному онлайн-магазині Терраспорт представлений величезний асортимент товарів Матраци, крісла, плоти . Замовляйте з швидкою доставкою в Харків, Одеса, Дніпро та інші міста України спортивне харчування.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
 • Контакти
 • Способи доставки замовлення
 • Способи оплати замовлення
 • Дізнатися статус замовлення
 • Про компанію
 • Наші клієнти
 • Наші бренди
0
0 грн