Інерційний тренажер VNK

КОД ТОВАРУ: 439039
 • Інерційний тренажер VNK
Інерційний тренажер VNK
Європейський бренд VNK представляє інерційний тренажер – це особливий вид тренажерів, який чудово підходить для тренування професійних спортсменів різних дисциплін, а також для реабілітації та відновлення організму. Інерційний тренажер VNK допоможе наростити м'язову масу, прискорить відновлення суглобів та сухожиль, сприяє швидкому зростанню показників спортивної продуктивності (швидкість, сила та потужність м'язів, адаптація до прискорень та уповільнень, висота стрибків), допоможе уникнути та відновитися після спортивних травм. Завдяки своїй універсальності та компактним розмірам, тренажер також відмінно себе показав у домашніх тренуваннях. Ця незалежна компактна платформа для різних силових рухів здатна замінити декілька звичних тренажерів та вільних ваг. Пристрій використовує момент інерції для забезпечення високого опору під час концентричного та ексцентричного руху користувача. Є приводний ремінь регульованої довжини, намотаний на вал під платформою. На кінці валу встановлено маховик. Використовуючи лямку чи ручку, юзер тягне ремінь, щоб прискорити маховик. Далі, при зворотному намотуванні стрічки на шків, користувач створює опір, щоб загальмувати маховик. Таким чином, відбувається концентрична та ексцентрична робота м'язів. У комплекті є 3 змінні маховики різного діаметру (22, 27 і 30 см): їх можна використовувати як окремо, так і разом, збільшуючи тим самим навантаження. На платформі є спеціальна кнопка/важіль для комфортного регулювання довжини ременя. Інерційний тренажер VNK укомплектований ремінним жилетом-портупеєю, лямкою та прямим грифом для тяги. Габарити: 76х51х22 см Вага – 27 кг. Матеріал – сталь. Виробник: VNK.
V`Noks
КУПИТИ
23 775 грн
ЦІНА: 21 337 грн
Статус: Есть на складе
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 2849 грн/МІС
ВІДГУКИ0
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 0 ОГЛЯДИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розмір
76х51х22 см, вес - 27 кг
Належність
Професійні
Тип навантаження
На вільних вагах
Тип тренажера
Вузьконаправлені
АРТИКУЛ
RDX-2397
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

Європейський бренд VNK представляє інерційний тренажер – це особливий вид тренажерів, який чудово підходить для тренування професійних спортсменів різних дисциплін, а також для реабілітації та відновлення організму.

Інерційний тренажер VNK допоможе наростити м'язову масу, прискорить відновлення суглобів та сухожиль, сприяє швидкому зростанню показників спортивної продуктивності (швидкість, сила та потужність м'язів, адаптація до прискорень та уповільнень, висота стрибків), допоможе уникнути та відновитися після спортивних травм.

Завдяки своїй універсальності та компактним розмірам, тренажер також відмінно себе показав у домашніх тренуваннях. Ця незалежна компактна платформа для різних силових рухів здатна замінити кілька звичних тренажерів та вільних ваг.

Пристрій використовує момент інерції для забезпечення високого опору під час концентричного та ексцентричного руху користувача. Є приводний ремінь регульованої довжини, намотаний на вал під платформою. На кінці валу встановлено маховик. Використовуючи лямку чи ручку, юзер тягне ремінь, щоб прискорити маховик. Далі, при зворотному намотуванні стрічки на шків, користувач створює опір, щоб загальмувати маховик. Таким чином, відбувається концентрична та ексцентрична робота м'язів.

У комплекті є 3 змінні маховики різного діаметру (22, 27 і 30 см): їх можна використовувати як окремо, так і разом, збільшуючи тим самим навантаження. На платформі є спеціальна кнопка/важіль для комфортного регулювання довжини ременя. Інерційний тренажер VNK укомплектований ремінним жилетом-портупеєю, лямкою та прямим грифом для тяги.


 • Габарити: 76х51х22 см
 • Вага – 27 кг.
 • Матеріал – сталь.

Виробник: VNK.Інерційний тренажер VNK підібрати і замовити по які завищеною вартістю 21 337 грн в онлайн каталозі спортивних товарів та інвентарю terrasport.ua. Підбирайте Жіночі сумки блакитного кольору, Дитячі рятувальні жилети з доставкою в Києві, а також: Ізмаїлі, Харкові, Одесі і в інших областях країни. Також Ви можете купити Тренажеры на свободных весах таких торгових марок, як наприклад: V`Noks в онлайн каталозі Терра Спорт
Інерційний тренажер VNK

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Інерційний тренажер VNK"

На цей товар ще немає оцінок. Будьте першими!
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ0
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

СХОЖІ

ВСІ Тренажери на вільних вагах

Давно планували зайнятися фігурою? Інерційний тренажер VNK допоможе на шляху до мети. В « Тренажери на вільних вагах » є все, що необхідно спортсмену. Тренажери на вільних вагах обрадує Вас високою якістю. Машина Сміта HouseFit (HG 2108) , Машина Сміта HouseFit (HG 2108) і Машина Сміта HouseFit (HG 2108) від топових світових брендів 207 Ви зможете побачити в нашій лінійці Тренажери на вільних вагах . У нашому інтернет-шоурумі Терраспорт представлений широкий вибір продуктів Тренажери на вільних вагах . Замовляйте з швидкою доставкою в Доставка - як було 11.21, Харків, Одеса і інші райони країни спортивне харчування.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
 • Контакти
 • Способи доставки замовлення
 • Способи оплати замовлення
 • Дізнатися статус замовлення
 • Про компанію
 • Наші клієнти
 • Наші бренди
0
0 грн