Комплекс спортивно-ігровий дитячий SportBaby "BambinoWood Plus 3"

КОД ТОВАРУ: 220875
 • Комплекс спортивно-ігровий дитячий SportBaby "BambinoWood Plus 3"
 • Комплекс спортивно-ігровий дитячий SportBaby "BambinoWood Plus 3" - Фото №2
 • Комплекс спортивно-ігровий дитячий SportBaby "BambinoWood Plus 3" - Фото №3
Комплекс спортивно-ігровий дитячий SportBaby
Тип комплексу: спортивний дитячий. Призначення: для будинку. Для дітей: дошкільного віку. Висота: 1,7 м. Ширина: 0,85 м. Довжина: 1,32 м. Довжина гірки: 1,3 м. Матеріал: сосна. Перекладини: бук. Допустимі навантаження: 60 кг Гімнастичні кільця: пластик Вага комплексу: 30 кг. Комплектація: шведська стінка, гірка, кілька горизонтальних перекладин (рукоходи), підвісні кільця і плетені драбинка (гладіаторські сітка), столик, дошка для малювання фломастерами, великі механічні рахунки. Колір: різнокольоровий.
SportBaby
ОТСУТСТВУЕТ
Повідомити про надходження
ЦІНА:
7 920 грн
Статус: Отсутствует
ІНШІ КОМПЛЕКТАЦІЇ
РОЗСТРОЧКАВІД 1057 грн/МІС
ВІДГУКИ0
59 грн
ДОСТАВКАКиїв
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
ДО ПОРІВНЯННЯ
В БАЖАНІ
СЛІДКУВАТИ
ІНФОРМАЦІЯ ФОТО, ВІДЕО ВІДГУКИ 0 ОГЛЯДИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Спортивні комплекси
Призначення
Для приміщення
АРТИКУЛ
«BambinoWood Plus 3»
ДОДАТИ ДО ПОРІВНЯННЯ

ОПИС

Комплекс спортивно-ігровий дитячий SportBaby "BambinoWood Plus 3" являє собою стійку конструкцію, що витримує навантаження до 60 кг. До комплексу входять: шведська стінка, гірка, кілька горизонтальних перекладин (рукоходи), підвісні кільця і плетені драбинка (гладіаторські сітка). Крім того, в ній передбачений невеликий зручний столик, а також дошка для малювання фломастерами і великі механічні рахунки з яскравими кісточками. Основна частина конструкції виготовлена з деревини (сосна, бук), кільця - з пластика, підстава - з металу. Комплекс не вимагає додаткових кріплень. Вага конструкції: 30 кг. Колір: різнокольоровий.
Комплекс спортивно-ігровий дитячий SportBaby "BambinoWood Plus 3" розроблений для гармонійного фізичного розвитку дітей віком від 1 до 5 років. Він включає в себе найнеобхідніші спортивні снаряди, завдяки яким дитина стане зручніше, сильніше і гнучкіше. Як і вся продукція SportBaby, комплекс відповідає сучасним європейським стандартам, а також вимогам міжнародної сертифікації РЄ і TUV.

Особливості комплексу:
- дитячий спортивний комплекс для дому;
- для дітей віком від 1 до 5 років;
- стійка конструкція;
- до складу входять всі необхідні спортивні снаряди;
- невеликий столик;
- дошка для малювання фломастерами і великі механічні рахунки з яскравими кісточками;
- виготовлений з натурального дерева / металу, пластику;
- покриття: тонований лак;
- не вимагає додаткових кріплень;
- відповідає сертифікації РЄ і TUV;
- щодо малогабаритний;
- симпатичний спортивний дизайн.

Характеристики:
Тип комплексу: спортивний дитячий.
Призначення: для будинку.
Для дітей: дошкільного віку.
Висота: 1,7 м.
Ширина: 0,85 м.
Довжина: 1,32 м.
Довжина гірки: 1,3 м.
Матеріал: сосна.
Перекладини: бук.
Допустимі навантаження: 60 кг
Гімнастичні кільця: пластик
Вага комплексу: 30 кг.
Комплектація: шведська стінка, гірка, кілька горизонтальних перекладин (рукоходи), підвісні кільця і плетені драбинка (гладіаторські сітка), столик, дошка для малювання фломастерами, великі механічні рахунки.

Гарантія: 12 місяців.
Колір: різнокольоровий.

Виробник: SportBaby (Україна).
SportBaby - український виробник дитячих спортивних комплексів і окремих комплектуючих до них, а також - тренажерів для вулиці і будинки. Всі товари виготовлені з екологічно чистих матеріалів і відповідають європейським стандартам якості.Комплекс спортивно-ігровий дитячий SportBaby "BambinoWood Plus 3" купити за вигідною ціною 7 920 грн в магазині товарів для спорту Терра Спорт. Підбирайте Телескопічіскіе карбонові вудилища, Фідерні карбонові вудилища з доставкою в Києві, а також: Харкові, Одесі, Дніпропетровську і в інших областях країни. Також Ви можете знайти Спортивные комплексы таких торгових марок, як наприклад: SportBaby в інтернет-магазині Терраспорт
Комплекс спортивно-ігровий дитячий SportBaby "BambinoWood Plus 3" Комплекс спортивно-ігровий дитячий SportBaby "BambinoWood Plus 3" - Фото №2 Комплекс спортивно-ігровий дитячий SportBaby "BambinoWood Plus 3" - Фото №3

ВІДГУКИ І ОЦІНКИ ДО "Комплекс спортивно-ігровий дитячий SportBaby "BambinoWood Plus 3""

На цей товар ще немає оцінок. Будьте першими!
Відмінний
Додати відгук
ВІДГУКИ0
НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТА НАЙВИГІДНІШІ АКЦІЇ У ВАС НА ПОШТІ

СХОЖІ

ВСІ Спортивні комплекси

Давно мрієте зайнятися спортом? Комплекс спортивно-ігровий дитячий SportBaby "BambinoWood Plus 3" буде Вашим першим кроком. В « Спортивні комплекси » є все, що необхідно спортсмену. Спортивні комплекси здивує Вас своєю якістю. Майданчик дитяча для вулиці SportBaby-8 , Майданчик дитяча для вулиці SportBaby-8 і Майданчик дитяча для вулиці SportBaby-8 від знаменитих світових виробників 1191 Ви знайдете в нашому розділі Спортивні комплекси . У спортивному онлайн-магазині Терраспорт представлений величезний асортимент товарів Спортивні комплекси . Замовляйте з швидкою доставкою в Харків, Одеса, Дніпро та інші міста України спортивне харчування.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦІЇ!
ПОКУПЦЮ
 • Контакти
 • Способи доставки замовлення
 • Способи оплати замовлення
 • Дізнатися статус замовлення
 • Про компанію
 • Наші клієнти
 • Наші бренди
0
0 грн