Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL)

КОД ТОВАРА: 542229
 • Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL)
 • Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL) - Фото №2
 • Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL) - Фото №3
 • Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL) - Фото №4
Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL)
Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL) - надійний і дуже простий в експлуатації оператором: верхня частина стола має підйомний механізм із надійною фіксацією, що дозволяє легко і швидко його обслуговувати. Модель виготовлена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл. Цей стіл характеризується надійністю та стійкістю, оснащений стандартним жетоноприймачем, що робить його придатним для гри в будь-яких місцях: в барах, пабах, розважальних закладах, торговельних центрах. Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9. Особливості: Міцний корпус із багатошарової фанери товщиною 30 мм із ламінованим покриттям прослужить багато років і збереже первісний вигляд. Міцні елегантні похилі ніжки із бука товщиною 50 мм для кращої стійкості. Ігрове поле із загартованого скла товщиною 5 мм із наклоном по периметру для запобігання виникненню "мертвих зон". Білі лінії на зеленому тлі нанесені методом шовкографії, відтворюючи футбольне поле. Стіл можна відкрити, щоб отримати доступ всередину. Верхня частина стола піднімається завдяки металевому опорному кронштейну, який активується автоматично під час підйому. Всі дії можна виконувати з повною безпекою. Наскрізні хромовані сталеві штанги O16 мм мають антикорозійне покриття. Якість використовуваних матеріалів збільшує товщину на 2,2 мм для запобігання вигину штанг і збереження ідеальної форми протягом тривалого часу. Штанги виступають із корпусу на протилежній стороні ручки відповідно до міжнародного стандарту. Стальні підшипники всередині пластикових фіксаторів, що кріплять штанги до корпусу, значно підвищують швидкість гри, знижуючи навантаження на зап'ястя. Фігурки гравців міцні та довговічні, виготовлені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі. Кінці штанг закриті пластиковими накладками для підвищення безпеки. Легко забивати голи, завдяки воротарю, що обертається на 360°, і особливій схемі гравців: 1 воротар - 2 захисники - 5 півзахисників - 3 нападники. Стандартний механічний жетоноприймач із антикорозійною алюмінієвою передньою панеллю. Наочний підрахунок голів та очок реалізований за допомогою пластикових лічильників. В комплекті 10 стандартних білих м'ячів. Характеристики:Розміри ігрового поля115 x 70,4 смРозміри137 х 120 х 90,5 смОсобливостіІз жетоноприймачемКраїна реєстрації брендуІталіяКраїна-виробник товаруІталіяГабарити упаковки140 x 80 x 41 смВага90 кгКомплектаціяІгрове поле<br /> Жетоноприймач<br /> 100 жетонів<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 10 м'ячівКількість гравців2-4ВікВід 14 роківВидНастільний футболШтрихкод8029975510101
Garlando
ОТСУТСТВУЕТ
Сообщить о поступлении
ЦЕНА:
67 999 грн
Статус: Отсутствует
ДРУГИЕ КОМПЛЕКТАЦИИ
РАССРОЧКАОТ 9078 грн/МЕС
ОТЗЫВЫ0
59 грн
ДОСТАВКАКиев
ГАРАНТИЯ ВОЗВРАТА
goods_certificate.htm
К СРАВНЕНИЮ
В ЖЕЛАЕМЫЕ
СЛЕДИТЬ
О ТОВАРЕ ФОТО, ВИДЕО ОТЗЫВЫ 0 ОБЗОРЫ
АРТИКУЛ
SN930616
ДОБАВИТЬ К СРАВНЕНИЮ

ОПИСАНИЕ

Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL) - надійний і дуже простий в експлуатації оператором: верхня частина стола має підйомний механізм із надійною фіксацією, що дозволяє легко і швидко його обслуговувати. Модель виготовлена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл. Цей стіл характеризується надійністю та стійкістю, оснащений стандартним жетоноприймачем, що робить його придатним для гри в будь-яких місцях: в барах, пабах, розважальних закладах, торговельних центрах. Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.


Особливості:

 • Міцний корпус із багатошарової фанери товщиною 30 мм із ламінованим покриттям прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
 • Міцні елегантні похилі ніжки із бука товщиною 50 мм для кращої стійкості.
 • Ігрове поле із загартованого скла товщиною 5 мм із наклоном по периметру для запобігання виникненню "мертвих зон". Білі лінії на зеленому тлі нанесені методом шовкографії, відтворюючи футбольне поле.
 • Стіл можна відкрити, щоб отримати доступ всередину. Верхня частина стола піднімається завдяки металевому опорному кронштейну, який активується автоматично під час підйому. Всі дії можна виконувати з повною безпекою.
 • Наскрізні хромовані сталеві штанги O16 мм мають антикорозійне покриття. Якість використовуваних матеріалів збільшує товщину на 2,2 мм для запобігання вигину штанг і збереження ідеальної форми протягом тривалого часу.
 • Штанги виступають із корпусу на протилежній стороні ручки відповідно до міжнародного стандарту.
 • Стальні підшипники всередині пластикових фіксаторів, що кріплять штанги до корпусу, значно підвищують швидкість гри, знижуючи навантаження на зап'ястя.
 • Фігурки гравців міцні та довговічні, виготовлені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі.
 • Кінці штанг закриті пластиковими накладками для підвищення безпеки.
 • Легко забивати голи, завдяки воротарю, що обертається на 360°, і особливій схемі гравців: 1 воротар - 2 захисники - 5 півзахисників - 3 нападники.
 • Стандартний механічний жетоноприймач із антикорозійною алюмінієвою передньою панеллю.
 • Наочний підрахунок голів та очок реалізований за допомогою пластикових лічильників.
 • В комплекті 10 стандартних білих м'ячів.

Характеристики:

 • Розміри ігрового поля115 x 70,4 см
 • Розміри137 х 120 х 90,5 см
 • ОсобливостіІз жетоноприймачем
 • Країна реєстрації брендуІталія
 • Країна-виробник товаруІталія
 • Габарити упаковки140 x 80 x 41 см
 • Вага90 кг
 • КомплектаціяІгрове поле<br /> Жетоноприймач<br /> 100 жетонів<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 10 м'ячів
 • Кількість гравців2-4
 • ВікВід 14 років
 • ВидНастільний футбол
 • Штрихкод8029975510101

Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL) подобрать и заказать по не завышенной стоимости 67 999 грн в онлайн каталоге спортивных товаров и инвентаря terrasport.ua. Подбирайте Женские сумки голубого цвета, Детские спасательные жилеты с доставкой в Киеве, а также: Измаиле, Харькове, Одессе и в других областях страны. Также вы можете купить Настольный футбол таких торговых марок, как например: Garlando в онлайн каталоге Терра Спорт
Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL) Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL) - Фото №2 Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL) - Фото №3 Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL) - Фото №4

ОТЗЫВЫ И ОЦЕНКИ К "Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL)"

На этот товар еще нет оценки. Будьте первыми!
Отличный
Добавить отзыв
ОТЗЫВЫ0
САМЫЕ АКТУАЛЬНЫЕ И ВЫГОДНЫЕ АКЦИИ У ВАС НА ПОЧТЕ

ПОХОЖИЕ

ВСЕ Настольный футбол

Давно планировали заняться фигурой? Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Maracana (A-4UCVL) поможет на пути к цели. В « Настольный футбол » есть все, что необходимо спортсмену. Настольный футбол обрадует Вас высоким качеством. Настільний футбол Garlando G-500 Evolution (G500NEULVS) , Настільний футбол Garlando G-500 Evolution (G500NEULVS) и Настільний футбол Garlando G-500 Evolution (G500NEULVS) от топовых мировых брендов 6773 Вы сможете увидеть в нашей линейке Настольный футбол . В нашем интернет-шоуруме Терраспорт представлен широкий выбор продуктов Настольный футбол . Заказывайте с быстрой доставкой в Доставка - как было 11.21, Харьков, Одесса и иные районы страны спортивное питание.
Часто задаваемые вопросы
 • 🏈 Могу ли я вернуть товар?

  В соответствии с Законом Украины «О защите прав потребителей» существуют два случая, когда Покупатель может вернуть Магазину купленный товар:
  ⚽ товар неисправен
  ⚽ товар не понравился
  Во втором случае товар подлежит возврату, если он не был в использовании, т.е. является новым (идеальное состояние, сохранены все защитные пленки, упаковка, документы) и со дня приобретения прошло не более 14 дней.

 • ⚽ У Вас есть подарочные сертификаты?

   🏆Вы можете заказать подарочный сертификат номиналом:
  🎁 100 грн
  🎁 200 грн
  🎁 500 грн
  🎁 1000 грн

 • ⛳ Как нас найти ?

   🛣 г. Киев, ул. Мишуги, 8
  Телефоны:

   📞 +38 (044) 585-7-333
   📞 +38 (096) 585-7-333
   📞 +38 (050) 019-7-333
   📞 +38 (073) 155-7-333

 • 🏀 С какими перевозчиками Вы работаете и какие сроки доставки? 🚗

  Мы работаем с такими перевозчиками: 

  🏐 Новая почта 

  🏐 Автолюкс 

  🏐 Мост экспресс 

  🏕 Срок доставки товаров от 1 дня до 2 недель, в зависимости от выбранного Вами варианта доставки.

 • 🎾 Какие есть способы оплаты?

  💶 Наличный расчет (только Киев); 
  💶 Безналичный расчет;
  💶 Наложенный платеж; 
  💶 Оплата с помощью карты Visa или Mastercard, сервиса LiqPay или терминала Приватбанк;
  💶 Оплата с помощью Приват24;
  💶 Оплата в кредит.

 • Когда ищете sportop велотренажер, либо кровать, купить можно по доступной цене в магазине товаров для спорта и туризма Terrasport.
 • Нужно купить наборные гантели или питьевые системы для рюкзаков? Выбирайте в магазине товаров для спорта Terrasport.
 • Узнать стоимость пляжного зонта или одноместные туристические палатки в интернет магазине товаров для отдыха и спорта Терраспорт
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦИИ!
ПОКУПАТЕЛЮ
 • Контакты
 • Способы доставки заказа
 • Способы оплаты заказа
 • Узнать статус заказа
 • О компании
 • Наши клиенты
 • Наши бренды
0
0 грн