Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA)

КОД ТОВАРА: 480160
 • Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA)
 • Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA) - Фото №2
 • Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA) - Фото №3
 • Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA) - Фото №4
 • Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA) - Фото №5
 • Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA) - Фото №6
 • Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA) - Фото №7
Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA)
Найякісніші матеріали, з яких пошитий мішок, і застосована технологія роблять мішок міцним і водночас безпечним, що підвищує комфорт використання як під час ударів руками, так і ногами. Груша виготовлена зі спеціального типу армованого плавілу, який є міцним, довговічним, не розтягується та стійким до стирання. Мішок наповнювали ретельно відібраними клаптиками різних матеріалів, таких як синтетичні тканини, бавовна, фліс, що дуже важливо через їх розминання та збивання під час тренувань. Начинка еластична і, головне, зберігає цю властивість навіть при тривалому використанні. Груша оснащена обертовою ланкою, завдяки чому ланцюги не піддаються скручування. Застібка ланцюга з ремінцем має трикутну форму, працює краще, ніж круглі застібки, які часто спричиняють натирання ремінця. Товста стрічка для сумки була прошита стрижневими нитками останнього покоління довжиною приблизно 30 см. Знімний карабін у верхній частині ланцюжка дозволяє регулювати висоту мішка під кімнату і свій зріст, що робить тренування комфортними. Шви - найслабший елемент боксерської груші. У представленій моделі докладено максимум зусиль для доопрацювання цього елемента. З цієї причини були використані посилені шви, які були зроблені з нитками останнього покоління, які поєднують переваги високої міцності на розрив з універсальним використанням і чудовими характеристиками в місцях з’єднання несучої стрічки з сумкою. Сумка також посилена товстою смугою навколо. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що купуєте сумку, яка прослужить вам під час тренувань тривалий час. У верхній частині він має переплетення з міцного шнура, закріпленого сталевими прокладками, так що перешкода для вставки сумки не є проблемою. Ланцюжок закінчується вертлюжком, що виключає можливість перекручування сумки. Такий спосіб забезпечує не тільки ідеальну герметичність конструкції, але і безпеку, на відміну від блискавок, які можуть зламатися під час занять на сумці. Друк навколишньої смужки з логотипом EDGE виконано методом трафаретного друку, вона ідеально поєднується зі структурою матеріалу, міцна і не стирається. СПЕЦИФІКАЦІЯ: Розміри: висота 140 см, діаметр 40 см Вага: близько 40 кг Трикутні кріплення Ланцюжок: регульована висота приблизно 20 см Застібка на шнурок Професійна начинка Друкований логотип Посилене дно Висока стійкість до стирання Дуже міцний
Edge
ОТСУТСТВУЕТ
Сообщить о поступлении
ЦЕНА:
4 242 грн
Статус: Отсутствует
ДРУГИЕ КОМПЛЕКТАЦИИ
РАССРОЧКАОТ 566 грн/МЕС
ОТЗЫВЫ0
59 грн
ДОСТАВКАКиев
ГАРАНТИЯ ВОЗВРАТА
goods_certificate.htm
К СРАВНЕНИЮ
В ЖЕЛАЕМЫЕ
СЛЕДИТЬ
О ТОВАРЕ ФОТО, ВИДЕО ОТЗЫВЫ 0 ОБЗОРЫ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Цвет
Белый
Вес
40 кг
Высота
140 см
Материал
Полиуретан
Наполнитель
Ветошь
Крепление
Цепь
АРТИКУЛ
EWW 140X40 PELNY BIA
ДОБАВИТЬ К СРАВНЕНИЮ

ОПИСАНИЕ

Найякісніші матеріали, з яких пошитий мішок, і застосована технологія роблять мішок міцним і водночас безпечним, що підвищує комфорт використання як під час ударів руками, так і ногами. Груша виготовлена зі спеціального типу армованого плавілу, який є міцним, довговічним, не розтягується та стійким до стирання. Мішок наповнювали ретельно відібраними клаптиками різних матеріалів, таких як синтетичні тканини, бавовна, фліс, що дуже важливо через їх розминання та збивання під час тренувань. Начинка еластична і, головне, зберігає цю властивість навіть при тривалому використанні.


Груша оснащена обертовою ланкою, завдяки чому ланцюги не піддаються скручування. Застібка ланцюга з ремінцем має трикутну форму, працює краще, ніж круглі застібки, які часто спричиняють натирання ремінця. Товста стрічка для сумки була прошита стрижневими нитками останнього покоління довжиною приблизно 30 см.


Знімний карабін у верхній частині ланцюжка дозволяє регулювати висоту мішка під кімнату і свій зріст, що робить тренування комфортними. Шви - найслабший елемент боксерської груші. У представленій моделі докладено максимум зусиль для доопрацювання цього елемента. З цієї причини були використані посилені шви, які були зроблені з нитками останнього покоління, які поєднують переваги високої міцності на розрив з універсальним використанням і чудовими характеристиками в місцях з’єднання несучої стрічки з сумкою. Сумка також посилена товстою смугою навколо. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що купуєте сумку, яка прослужить вам під час тренувань тривалий час. У верхній частині він має переплетення з міцного шнура, закріпленого сталевими прокладками, так що перешкода для вставки сумки не є проблемою. Ланцюжок закінчується вертлюжком, що виключає можливість перекручування сумки. Такий спосіб забезпечує не тільки ідеальну герметичність конструкції, але і безпеку, на відміну від блискавок, які можуть зламатися під час занять на сумці.


Друк навколишньої смужки з логотипом EDGE виконано методом трафаретного друку, вона ідеально поєднується зі структурою матеріалу, міцна і не стирається.


СПЕЦИФІКАЦІЯ:

 • Розміри: висота 140 см, діаметр 40 см
 • Вага: близько 40 кг
 • Колір: чорно-білий
 • Трикутні кріплення
 • Ланцюжок: регульована висота приблизно 20 см
 • Застібка на шнурок
 • Професійна начинка
 • Друкований логотип
 • Посилене дно
 • Висока стійкість до стирання
 • Дуже міцний

Виробник: Edge (Великобританія).


Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA) купить по выгодной цене 4 242 грн в интернет магазине товаров для спорта Terra Sport. Выбирайте Женские сумки голубого цвета, Детские спасательные жилеты с доставкой в Киеве, а также: Харькове, Одессе, Днепропетровске и в других городах Украины. Также вы можете найти Боксерские мешки таких производителей, как например: Edge в магазине terrasport.ua
Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA) Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA) - Фото №2 Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA) - Фото №3 Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA) - Фото №4 Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA) - Фото №5 Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA) - Фото №6 Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA) - Фото №7

ОТЗЫВЫ И ОЦЕНКИ К "Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA)"

На этот товар еще нет оценки. Будьте первыми!
Отличный
Добавить отзыв
ОТЗЫВЫ0
САМЫЕ АКТУАЛЬНЫЕ И ВЫГОДНЫЕ АКЦИИ У ВАС НА ПОЧТЕ

ПОХОЖИЕ

ВСЕ Боксерские мешки

Давно мечтаете заняться спортом? Мешок боксерский EDGE Lords черно-белый, 140х40 см (EWW 140X40 PELNY BIA) будет Вашим первым шагом. В « Боксерские мешки » есть все, что необходимо спортсмену. Боксерские мешки удивит Вас своим качеством. Комплект для Мешок боксерский Лев «Кирза» LV-2804 (ID 77771) , Комплект для Мешок боксерский Лев «Кирза» LV-2804 (ID 77771) и Комплект для Мешок боксерский Лев «Кирза» LV-2804 (ID 77771) от знаменитых мировых производителей 1477 Вы найдете в нашем разделе Боксерские мешки . В спортивном онлайн-магазине terrasport.ua представлен огромный ассортимент товаров Боксерские мешки . Заказывайте с быстрой доставкой в Харьков, Одесса, Днепр и другие города Украины спортивное питание.
Часто задаваемые вопросы
 • 🏈 Могу ли я вернуть товар?

  В соответствии с Законом Украины «О защите прав потребителей» существуют два случая, когда Покупатель может вернуть Магазину купленный товар:
  ⚽ товар неисправен
  ⚽ товар не понравился
  Во втором случае товар подлежит возврату, если он не был в использовании, т.е. является новым (идеальное состояние, сохранены все защитные пленки, упаковка, документы) и со дня приобретения прошло не более 14 дней.

 • ⚽ У Вас есть подарочные сертификаты?

   🏆Вы можете заказать подарочный сертификат номиналом:
  🎁 100 грн
  🎁 200 грн
  🎁 500 грн
  🎁 1000 грн

 • 🎾 Какие есть способы оплаты?

  💶 Наличный расчет (только Киев); 
  💶 Безналичный расчет;
  💶 Наложенный платеж; 
  💶 Оплата с помощью карты Visa или Mastercard, сервиса LiqPay или терминала Приватбанк;
  💶 Оплата с помощью Приват24;
  💶 Оплата в кредит.

 • 🏀 С какими перевозчиками Вы работаете и какие сроки доставки? 🚗

  Мы работаем с такими перевозчиками: 

  🏐 Новая почта 

  🏐 Автолюкс 

  🏐 Мост экспресс 

  🏕 Срок доставки товаров от 1 дня до 2 недель, в зависимости от выбранного Вами варианта доставки.

 • ⛳ Как нас найти ?

   🛣 г. Киев, ул. Мишуги, 8
  Телефоны:

   📞 +38 (044) 585-7-333
   📞 +38 (096) 585-7-333
   📞 +38 (050) 019-7-333
   📞 +38 (073) 155-7-333

 • Узнать цена на детский велосипед или тренажер - гребная тяга в интернет магазине товаров для отдыха и спорта Терраспорт
 • Когда ищете набор для отдыха на природе, либо мотор электрический, купить можно по доступной цене в магазине товаров для спорта и туризма Terrasport.
 • Нужно купить толстовки или одежда для тренажерного зала? Выбирайте в магазине товаров для спорта Terrasport.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦИИ!
ПОКУПАТЕЛЮ
 • Контакты
 • Способы доставки заказа
 • Способы оплаты заказа
 • Узнать статус заказа
 • О компании
 • Наши клиенты
 • Наши бренды
0
0 грн