Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300)

КОД ТОВАРА: 482155
 • Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300)
 • Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300) - Фото №2
 • Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300) - Фото №3
 • Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300) - Фото №4
 • Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300) - Фото №5
 • Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300) - Фото №6
 • Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300) - Фото №7
Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300)
Пара високих термостійких рукавичок, що захищають кисті та передпліччя під час приготування їжі на вогні. Витримують контактне тепло до 250 °C. Дозволяють впевнено порядкувати багаття, братися за будь-який розігрітий посуд та інструменти, перекладати жарини.    Виготовлені з натуральної шкіри з арамідною підкладкою. Основну частину виробу складає шкіра — матеріал з відомими термостійкими властивостями. Шкіра повільно пропускає тепло, витримує прямий контакт з вогнем, не займається й не прогорає. Підкладка з арамідного волокна забезпечує додатковий захист: ця синтетична тканина не горить і не сплавлюється навіть при дуже високих температурах, з неї виготовляють професійний захисний одяг.   Рукавички Petromax мають анатомічну форму, зручно сидять і не сковують рухів. Цупка зовнішня поверхня забезпечує надійний хват. Високі халяви закривають передпліччя від язиків полум'я та іскор.   Яскравий помаранчевий колір не дасть рукавичкам загубитися у хаосі кемпінгової кухні. За петлі їх можна підвісити на гаки похідної газової плити Petromax Gas Table, триноги Petromax Cooking Tripod чи стола для чавунної жарівні Petromax Dutch Oven Table.   Відео з рукавичками Petromax Aramid Pro 300 Gloves   Характеристики Розмір: one size Габарити: 35 х 14 х 4 см Вага: 500 г       Історія бренду почалася у 1910 році, коли берлінський винахідник Макс Грец сконструював і запустив у виробництво гасову лампу високого тиску, відому як Petromax HK500. Відтоді минуло дві світові війни й чимало революцій. Компанія змінилася: Petromax стали експертами в обладнанні для кемпінгу та гриля, створивши вичерпну колекцію посуду, портативних плит і аксесуарів. Асортимент розширився, та бренд не зрадив свого принципу — створення сучасної класики. Petromax надає нового, прогресивного звучання традиціям, які століттями панували на європейських кухнях. Енергоефективні дров’яні печі дають свободу від викопного палива. Чавунний посуд слугує поколіннями, а отже є екологічним. Кожен інструмент багатозадачний, що допомагає уникнути надмірного споживання.  Petromax розповідає про гедонізм по-німецьки. Коли задоволення приносять не лише природа і смачна їжа, а й обладнання — професійно спроєктоване й бездоганно виконане. В асортименті бренду немає нічого зайвого. Продукти доповнюють і покращують один одного, роблячи приготування на вогні безпечним, зручним та різноманітним досвідом.
Petromax
КУПИТЬ
ЦЕНА:
1 710 грн
Статус: Есть на складе
ДРУГИЕ КОМПЛЕКТАЦИИ
РАССРОЧКАОТ 228 грн/МЕС
ОТЗЫВЫ0
59 грн
ДОСТАВКАКиев
ГАРАНТИЯ ВОЗВРАТА
goods_certificate.htm
К СРАВНЕНИЮ
В ЖЕЛАЕМЫЕ
СЛЕДИТЬ
О ТОВАРЕ ФОТО, ВИДЕО ОТЗЫВЫ 0 ОБЗОРЫ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Размер
one size
АРТИКУЛ
h300
ДОБАВИТЬ К СРАВНЕНИЮ

ОПИСАНИЕ

Пара високих термостійких рукавичок, що захищають кисті та передпліччя під час приготування їжі на вогні. Витримують контактне тепло до 250 °C. Дозволяють впевнено порядкувати багаття, братися за будь-який розігрітий посуд та інструменти, перекладати жарини. 

 

Виготовлені з натуральної шкіри з арамідною підкладкою. Основну частину виробу складає шкіра — матеріал з відомими термостійкими властивостями. Шкіра повільно пропускає тепло, витримує прямий контакт з вогнем, не займається й не прогорає. Підкладка з арамідного волокна забезпечує додатковий захист: ця синтетична тканина не горить і не сплавлюється навіть при дуже високих температурах, з неї виготовляють професійний захисний одяг.

 

Рукавички Petromax мають анатомічну форму, зручно сидять і не сковують рухів. Цупка зовнішня поверхня забезпечує надійний хват. Високі халяви закривають передпліччя від язиків полум'я та іскор.

 

Яскравий помаранчевий колір не дасть рукавичкам загубитися у хаосі кемпінгової кухні. За петлі їх можна підвісити на гаки похідної газової плити Petromax Gas Table, триноги Petromax Cooking Tripod чи стола для чавунної жарівні Petromax Dutch Oven Table.

 

Характеристики
 • Розмір: one size
 • Габарити: 35 х 14 х 4 см
 • Вага: 500 г

 

 

 

Історія бренду почалася у 1910 році, коли берлінський винахідник Макс Грец сконструював і запустив у виробництво гасову лампу високого тиску, відому як Petromax HK500. Відтоді минуло дві світові війни й чимало революцій. Компанія змінилася: Petromax стали експертами в обладнанні для кемпінгу та гриля, створивши вичерпну колекцію посуду, портативних плит і аксесуарів. Асортимент розширився, та бренд не зрадив свого принципу — створення сучасної класики.

Petromax надає нового, прогресивного звучання традиціям, які століттями панували на європейських кухнях. Енергоефективні дров’яні печі дають свободу від викопного палива. Чавунний посуд слугує поколіннями, а отже є екологічним. Кожен інструмент багатозадачний, що допомагає уникнути надмірного споживання. 

Petromax розповідає про гедонізм по-німецьки. Коли задоволення приносять не лише природа і смачна їжа, а й обладнання — професійно спроєктоване й бездоганно виконане. В асортименті бренду немає нічого зайвого. Продукти доповнюють і покращують один одного, роблячи приготування на вогні безпечним, зручним та різноманітним досвідом.


Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300) купить по выгодной цене 1 710 грн в магазине товаров для спорта Терра Спорт. Подбирайте Телескопичиские карбоновые удилища, Фидерные карбоновые удилища с доставкой в Киеве, а также: Харькове, Одессе, Днепропетровске и в других областях страны. Также вы можете найти Разное для отдыха таких торговых марок, как например: Petromax в интернет-магазине Терраспорт
Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300) Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300) - Фото №2 Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300) - Фото №3 Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300) - Фото №4 Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300) - Фото №5 Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300) - Фото №6 Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300) - Фото №7

ОТЗЫВЫ И ОЦЕНКИ К "Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300)"

На этот товар еще нет оценки. Будьте первыми!
Отличный
Добавить отзыв
ОТЗЫВЫ0
САМЫЕ АКТУАЛЬНЫЕ И ВЫГОДНЫЕ АКЦИИ У ВАС НА ПОЧТЕ

ПОХОЖИЕ

ВСЕ Разное для отдыха

Давно мечтаете заняться спортом? Перчатки жаропрочные Petromax Aramid Pro 300 Gloves (h300) будет Вашим первым шагом. В « Разное для отдыха » есть все, что необходимо спортсмену. Разное для отдыха удивит Вас своим качеством. Одеяло фольгированное Outventure IE665602 (140x210 см) серебряное , Одеяло фольгированное Outventure IE665602 (140x210 см) серебряное и Одеяло фольгированное Outventure IE665602 (140x210 см) серебряное от знаменитых мировых производителей 3828 Вы найдете в нашем разделе Разное для отдыха . В спортивном онлайн-магазине Терраспорт представлен огромный ассортимент товаров Разное для отдыха . Заказывайте с быстрой доставкой в Харьков, Одесса, Днепр и другие города Украины спортивное питание.
Часто задаваемые вопросы
 • ⚽ У Вас есть подарочные сертификаты?

   🏆Вы можете заказать подарочный сертификат номиналом:
  🎁 100 грн
  🎁 200 грн
  🎁 500 грн
  🎁 1000 грн

 • 🏈 Могу ли я вернуть товар?

  В соответствии с Законом Украины «О защите прав потребителей» существуют два случая, когда Покупатель может вернуть Магазину купленный товар:
  ⚽ товар неисправен
  ⚽ товар не понравился
  Во втором случае товар подлежит возврату, если он не был в использовании, т.е. является новым (идеальное состояние, сохранены все защитные пленки, упаковка, документы) и со дня приобретения прошло не более 14 дней.

 • ⛳ Как нас найти ?

   🛣 г. Киев, ул. Мишуги, 8
  Телефоны:

   📞 +38 (044) 585-7-333
   📞 +38 (096) 585-7-333
   📞 +38 (050) 019-7-333
   📞 +38 (073) 155-7-333

 • 🏀 С какими перевозчиками Вы работаете и какие сроки доставки? 🚗

  Мы работаем с такими перевозчиками: 

  🏐 Новая почта 

  🏐 Автолюкс 

  🏐 Мост экспресс 

  🏕 Срок доставки товаров от 1 дня до 2 недель, в зависимости от выбранного Вами варианта доставки.

 • 🎾 Какие есть способы оплаты?

  💶 Наличный расчет (только Киев); 
  💶 Безналичный расчет;
  💶 Наложенный платеж; 
  💶 Оплата с помощью карты Visa или Mastercard, сервиса LiqPay или терминала Приватбанк;
  💶 Оплата с помощью Приват24;
  💶 Оплата в кредит.

 • Узнать цена на шейкер или кимоно для дзюдо в интернет магазине товаров для отдыха и спорта Терраспорт
 • Нужно купить скейты или лодочные четырехтактные? Выбирайте в магазине товаров для спорта Terrasport.
 • Когда ищете жилеты спасательные, либо раскладной стул, купить можно по доступной цене в магазине товаров для спорта и туризма Terrasport.
 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦИИ!
ПОКУПАТЕЛЮ
 • Контакты
 • Способы доставки заказа
 • Способы оплаты заказа
 • Узнать статус заказа
 • О компании
 • Наши клиенты
 • Наши бренды
0
0 грн