Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6)

КОД ТОВАРА: 507034
 • Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6)
 • Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) - Фото №2
 • Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) - Фото №3
 • Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) - Фото №4
 • Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) - Фото №5
 • Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) - Фото №6
 • Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) - Фото №7
Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6)
Бойовий канат WCG Battle Rope - діаметр 50 мм, довжина 6 м Тренувальний канат для кросфіта - це високоякісний спортивний інвентар, спеціально розроблений для тренувань у вправах, пов'язаних з використанням канату в різних фітнес-програмах, зокрема кросфіті. Цей канат створений для того, щоб забезпечити ефективне та безпечне тренування, а також поліпшити силу, витривалість і координацію. Основні особливості: Висока міцність і довговічність: Тренувальний канат виготовлений зі спеціального матеріалу, який забезпечує стійкість до зношування та витримує значні навантаження під час тренувань. Оптимальна довжина: Канат має оптимальну довжину для забезпечення комфортного захоплення і різноманітності вправ. Він дозволяє виконувати різні рухи, які розвивають м'язи верхньої частини тіла, включаючи руки, спину і якості як гнучкість, так і силу. Зручність в використанні: Канат оснащений спеціальними ручками, що забезпечує надійну фіксацію і комфортну посадку під час тренувань. Це дозволяє забезпечити стабільний підхід під час вправ і зменшити ризик травм. Універсальність: Тренувальний канат можна використовувати в різних фітнес-програмах, включаючи кросфіт, функціональне тренування, силовий тренінг і багато інших. Це дозволяє розвивати різні фізичні якості і досягти максимальних результатів у тренуваннх. Компактіність: Тренувальний канат легкий і зручний у перенесенні, що дозволяє використовувати його як в домашніх умовах, так і у тренажерних залах. Ви можете легко брати його з собою на вулицю, в парк або на тренування з друзями. Підходить для будь-якого рівня: Тренувальний канат може використовуватися як новачками, так і досвідченими спортсменами. Ви можете змінювати інтенсивність тренування, використовуючи різні техніки тягання, захоплення або швидкості виконання вправ. Тренувальний канат для кросфіта - це незамінний інструмент для тих, хто бажає покращити фізичну форму, розвинути силу і витривалість, а також займатися різноманітними вправами з використанням канату. З його допомогою ви зможете досягти нових висот у своєму тренувальному процесі та досягти своїх фітнес-цілей. Технічні характеристики Довжина - 6 м Діаметр - 50 мм Матеріал - поліестер Вага - 8,22 кг
WCG
КУПИТЬ
ЦЕНА:
1 799 грн
Статус: Есть на складе
ДРУГИЕ КОМПЛЕКТАЦИИ
РАССРОЧКАОТ 240 грн/МЕС
ОТЗЫВЫ0
59 грн
ДОСТАВКАКиев
ГАРАНТИЯ ВОЗВРАТА
goods_certificate.htm
К СРАВНЕНИЮ
В ЖЕЛАЕМЫЕ
СЛЕДИТЬ
О ТОВАРЕ ФОТО, ВИДЕО ОТЗЫВЫ 0 ОБЗОРЫ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Цвет
Белый
АРТИКУЛ
W-50х6
ДОБАВИТЬ К СРАВНЕНИЮ

ОПИСАНИЕ

Бойовий канат WCG Battle Rope - діаметр 50 мм, довжина 6 м


Тренувальний канат для кросфіта - це високоякісний спортивний інвентар, спеціально розроблений для тренувань у вправах, пов'язаних з використанням канату в різних фітнес-програмах, зокрема кросфіті. Цей канат створений для того, щоб забезпечити ефективне та безпечне тренування, а також поліпшити силу, витривалість і координацію.


Основні особливості:

 • Висока міцність і довговічність: Тренувальний канат виготовлений зі спеціального матеріалу, який забезпечує стійкість до зношування та витримує значні навантаження під час тренувань.
 • Оптимальна довжина: Канат має оптимальну довжину для забезпечення комфортного захоплення і різноманітності вправ. Він дозволяє виконувати різні рухи, які розвивають м'язи верхньої частини тіла, включаючи руки, спину і якості як гнучкість, так і силу.
 • Зручність в використанні: Канат оснащений спеціальними ручками, що забезпечує надійну фіксацію і комфортну посадку під час тренувань. Це дозволяє забезпечити стабільний підхід під час вправ і зменшити ризик травм.
 • Універсальність: Тренувальний канат можна використовувати в різних фітнес-програмах, включаючи кросфіт, функціональне тренування, силовий тренінг і багато інших. Це дозволяє розвивати різні фізичні якості і досягти максимальних результатів у тренуваннх.
 • Компактіність: Тренувальний канат легкий і зручний у перенесенні, що дозволяє використовувати його як в домашніх умовах, так і у тренажерних залах. Ви можете легко брати його з собою на вулицю, в парк або на тренування з друзями.
 • Підходить для будь-якого рівня: Тренувальний канат може використовуватися як новачками, так і досвідченими спортсменами. Ви можете змінювати інтенсивність тренування, використовуючи різні техніки тягання, захоплення або швидкості виконання вправ.

Тренувальний канат для кросфіта - це незамінний інструмент для тих, хто бажає покращити фізичну форму, розвинути силу і витривалість, а також займатися різноманітними вправами з використанням канату. З його допомогою ви зможете досягти нових висот у своєму тренувальному процесі та досягти своїх фітнес-цілей.


Технічні характеристики

 • Довжина - 6 м
 • Діаметр - 50 мм
 • Матеріал - поліестер
 • Вага - 8,22 кг

Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) купить по не завышенной стоимости 1 799 грн в каталоге товаров для спорта terrasport.ua. Покупайте Одноместные палатки и тенты для рыбалки, Двухместные палатки и тенты для кемпинга с доставкой в Киеве, а также: Боярке, Буче, Измаиле и в других регионах страны. Также вы можете купить Канаты для спортзалов таких брендов, как например: WCG в каталоге Терра Спорт
Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) - Фото №2 Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) - Фото №3 Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) - Фото №4 Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) - Фото №5 Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) - Фото №6 Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) - Фото №7 Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) - Фото №8 Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) - Фото №9

ОТЗЫВЫ И ОЦЕНКИ К "Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6)"

На этот товар еще нет оценки. Будьте первыми!
Отличный
Добавить отзыв
ОТЗЫВЫ0
САМЫЕ АКТУАЛЬНЫЕ И ВЫГОДНЫЕ АКЦИИ У ВАС НА ПОЧТЕ

ПОХОЖИЕ

ВСЕ Канаты для спортзалов

Давно планировали заняться фигурой? Канат для кросфіта WCG Battle Rope білий, 6 м х 50 мм (W-50х6) будет Вашим первым шагом. В « Канаты для спортзалов » найдется все, что Вам пригодится. Канаты для спортзалов удивит Вас своим качеством. Канат для кроссфита RS170017-12 45 мм (12 м) , Канат для кроссфита RS170017-12 45 мм (12 м) и Канат для кроссфита RS170017-12 45 мм (12 м) от знаменитых мировых производителей 6991 Вы сможете увидеть в нашей категории Канаты для спортзалов . В спортивном онлайн-магазине Terrasport представлен огромный ассортимент товаров Канаты для спортзалов . Оформляйте с бережной отправкой в Харьков, Одесса, Днепр и иные районы страны волейбольный мяч.
Часто задаваемые вопросы
 • 🏀 С какими перевозчиками Вы работаете и какие сроки доставки? 🚗

  Мы работаем с такими перевозчиками: 

  🏐 Новая почта 

  🏐 Автолюкс 

  🏐 Мост экспресс 

  🏕 Срок доставки товаров от 1 дня до 2 недель, в зависимости от выбранного Вами варианта доставки.

 • ⛳ Как нас найти ?

   🛣 г. Киев, ул. Мишуги, 8
  Телефоны:

   📞 +38 (044) 585-7-333
   📞 +38 (096) 585-7-333
   📞 +38 (050) 019-7-333
   📞 +38 (073) 155-7-333

 • 🎾 Какие есть способы оплаты?

  💶 Наличный расчет (только Киев); 
  💶 Безналичный расчет;
  💶 Наложенный платеж; 
  💶 Оплата с помощью карты Visa или Mastercard, сервиса LiqPay или терминала Приватбанк;
  💶 Оплата с помощью Приват24;
  💶 Оплата в кредит.

 • 🏈 Могу ли я вернуть товар?

  В соответствии с Законом Украины «О защите прав потребителей» существуют два случая, когда Покупатель может вернуть Магазину купленный товар:
  ⚽ товар неисправен
  ⚽ товар не понравился
  Во втором случае товар подлежит возврату, если он не был в использовании, т.е. является новым (идеальное состояние, сохранены все защитные пленки, упаковка, документы) и со дня приобретения прошло не более 14 дней.

 • ⚽ У Вас есть подарочные сертификаты?

   🏆Вы можете заказать подарочный сертификат номиналом:
  🎁 100 грн
  🎁 200 грн
  🎁 500 грн
  🎁 1000 грн

 • 096 585-73-33
 • 067 501-06-06
АКЦИИ!
ПОКУПАТЕЛЮ
 • Контакты
 • Способы доставки заказа
 • Способы оплаты заказа
 • Узнать статус заказа
 • О компании
 • Наши клиенты
 • Наши бренды
0
0 грн